Kavga Korkusu!!

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarın yine dışarıya gitcem gelirse ..................................................................................................

anladıınız :)

RPGci

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önce konuş, halen seni aşağılamaya devam ediyorsa kesinlikle dal.

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En iyisi demi :) Konuşmayı 1000 lerce kez denedim kardeşim arlanmaz çok afedersiniz ama sokak piçinin teki :/

RPGci

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yüz verdikçe iyice tepene çıkar. Erkenden hallet bir daha sana bulaşamasın.

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
karın boşluğuna vurmanı öneririm manyak kötü oluyor nefesi felan kesiliyor hareket edemiyor sonrasını kendin hallet :)

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
"Dünya güzel sözler ile değiştirilemez." -Lelouch vi Britannia

Sana önerim direk olarak dal ilk önce kasıklarına sağlam bir tekme at sonra karnına vurmaya başla nefessiz kalsın ayağına çelme tak ve yere düşür yerde tekmelemeye başla. Etrafında ağaç dalı sopa gibi şeyler varsa onla dal mahvet onu. Ve sonra senin yaptıklarını görenler sana sataşmaya korkacaklar sorunsuz yaşarsın. Ben de hep sessizdim dayak yer otururdum bir gün kendimi kaybettim hortum vardı çocuğa onla daldım her yeri haşlandı kabardı şişti kanadı falan sonra benden korkmaya başladı herkes. Tek çözüm bu. ^^

burak23

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence gidip burnuna kafayı çakiyim yere düşünce karnına oturup yumruklarım en iyisi :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benim kavgalarımda taktik çocuk aranıyorsa kendimi sinirlendiriyorum(Şimdi ne sinirlendiriyon diceniz anlatayım: Bu olay 3. sınıftan sonra başladı. Sinirlenince yüzüm gözüm heryerim kızarıyor sonra çok fena bağırıyorum sonrada adama dalıyorum araya girerlerse etraftakilere dalıyorum. Sıraya falan tekme atıyorum sonra sakinleşiyom :D) Sinirlendikten sonra önce tekme falan at çocuk oraya yönelsin sonra yüzüne yumruklar çak sonra küfür ede ede döv s** tekmele zayıf yerlerine vur sonra eline taş al adamın kafasına kafasına vur sonra eline al duvara çarp heryere çarp adamın ağzından kan çıkınca bir kenara sıpıtı ver sonra üstüme i** ve kaç.

FPSci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum bendede oluyo o sinirden sinirlendiğinde kendini kontrol edemezsen öyle titrersin ben mesela birisi bana sataştığında onun yumruk atmasını beklemiyom tekme atıyom sonra boynundan tutup yere düşürüyorum ardından hıncımı alamadıysam yerde tekmeliyom bu arada benim sinirim acaip fazladır :D arkadaşlar 3-4 kişi beni tutmaya çalışır gene tutamazlar hazır sinirlenmişken onlarada yumruk atarım :D yani topluca yumruklaşırız :D

BORA10

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya ben kavga ederken hiç heyecanlanmıyom çünki hiç dayak yemedim ama kavga meraklısıda dağilim ama sakin ol normal mahalle kavgası en fazla ne olabilirki ama iş ciddiyse orasını bilmem[DOUBLEPOST=1369522420,1369522234][/DOUBLEPOST]ama ben çok sinirliyimdir dövüşün başında sakinimdir ama eğer adam küfür falan ediyosa adam elimden kaçamaz bikeriseinde okulda sınıf ta en az 15 erkek vardı ben bi kişiye dalıyodum 13 kişi falan beni anca tuttu baya komikti ama oçocoğu yinde dövdüm ben sakin olurum ama sinirlenir sem the undetaker :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Benide bi kavgada 5 kişi tutmuştu ama ben sinirimden 5 kişiyide sürükledim çocuğa daldım 8-9 kişi anca durdurdular :D