KAREKENT [1.7.2] / Rütbe Sistemi / Oturma / Farklı VIPlikler / Özgün Harita

kartal212

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Admin lütfen gereksiz yere yediğim banımı aç ! Nick: AngryGamess

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakim modu yavaş yavaş yapılıyor su an olmayan bir komutu girince bilinmeyen komut diyor,sirayla oncelikle /yardim rutbeler ve yardim kitabini ve konusma baloncugunu yapsaniz super olabilir. Reklamini yapabilirim
Oyun adim kaan1303

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel, sunycudaki bakimlar yavastan oluyor!

Herkesin RAMAZAN Bayramı kutlu olsun, herkesin ramazan bayramini mutlu geçirmesi dilegiyle!

jungleasdas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw factionmu survivalmı anlayamadm herkes pro4+ warp arsalardan warp ormana kadar hersey var

Calipheran

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Faction da var ama sv faction üzerine kurulu değil.Yani faction ı olmayana vurulmaz vb. durumlar yok.[DOUBLEPOST=1410072547,1409729323][/DOUBLEPOST]Güncel

xoyuyu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Beyler Server Tamamen Emek Hirsizligina Ayarlanmis Biraz Uzun Yazi Olucak....
Simdi Bir Rehber Arkadasimizle İlgili Resmi Konusmucam...... Bir tane adam geliyor beni sucsuz yere hile diyo serefsiz diyo rehber mute atmiyor sonra rehberi kankasi knk ben sana kontrol et dedim demi diyor Sonra benim net gidiyor ttnet saolsun oyundan cikiyorum sonra rehber girince diyorki skype ver hile varmi yokmu kontrol edicem diyor ve kurallar arasinda bu yazmiyor ???? Skypem Yok Dedim İndir Dedi Hadi Onuda Yaptim Ekledim dedi bildirim gelmedi *_* ben onu ekledim net gitti tekrardan *_* ttnet saolsun Sonra girdigimdede ban yemisdim diceklerim bu kadar..... Lütfen Adminler Size Diyorum Rehberleri Birazdaha İyi Secin Adam bana sövdü mute atmadi arti bide beni hileyle sucladi hem kontrol etmek gibi bir kural yokdu olsa bile ttnet yüzündenmi ban yedim bilmiyorum acin lütfen! Nick=Deathpools

kral1o

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sa kardesim ben sizin swnizin eski bi oyuncusuyum Safa_Gfb Serverin 1. siydim ban yemiştim banımı acarsanız yeniden serverinize gelmek isterim

GaneKinq53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Günceli Hak ediyor.
Çok güzel bir sw.
Artık 30 kişilik.!

Son düzenleme: