KAREKENT [1.7.2] / Rütbe Sistemi / Oturma / Farklı VIPlikler / Özgün Harita

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sv full yaa :([DOUBLEPOST=1394223140,1394222974][/DOUBLEPOST]lan olum nasıl bi mükemmel sv off girmem lazım cıkın lannnnnn
:D[DOUBLEPOST=1394223566][/DOUBLEPOST]+rep felan veiliyomu yada begeniliyosa begeniyim :D

eski yorumum buydu ama serverin gerçeklerini görünce fikrim değişti arkadaşlar server güzel değil
ayrıca server 30 kişilik bune kardeşim[DOUBLEPOST=1417771359][/DOUBLEPOST]

evet Serverin 30 kişilik olduğunun kanıtı tarihle birlikte buyrun
bunları yapmamın sebebi senin benimle uğraşman benim serverimde reklam yapma yaptırma aslan
Evet Arkadaşlar Resimdede Gördüğünüz Gibi Reklama 82 Kişilik Yazıp 30 Kişilik Serveri Olan Karekent Benim Serverimde Reklam Yapıyor!!

buda reklam yaptıgının kanıtıdır ayrıca Konuşma baloncuğu felanda yok serverin kötü benimle uğraşmaya devam edersen seninle uğraşırım !

GaneKinq53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler ben Basreklamci GameKinq
Server 30kisilik.
1.7.2
Server 1 yildan daha fazla açık.
Bu serverdeki Adeletligi hiçbir serverda bulamassiniz.
Ilgisizligi yok. Bir oyuncuya sorsaniz bile size gereken cevabi verir.
ayrıca server 30 kişilik bune kardeşim[DOUBLEPOST=1417771359][/DOUBLEPOST]

evet Serverin 30 kişilik olduğunun kanıtı tarihle birlikte buyrun
bunları yapmamın sebebi senin benimle uğraşman benim serverimde reklam yapma yaptırma aslan
Evet Arkadaşlar Resimdede Gördüğünüz Gibi Reklama 82 Kişilik Yazıp 30 Kişilik Serveri Olan Karekent Benim Serverimde Reklam Yapıyor!!

buda reklam yaptıgının kanıtıdır ayrıca Konuşma baloncuğu felanda yok serverin kötü benimle uğraşmaya devam edersen seninle uğraşırım !
Demişsin,Doğanın değil ama Mc nin Kuralı bu , herkes kendi sw sine adam çağırmak için Reklam yapıyor.
Sorunuzmu var rehberler size cevap vermiyormu? Karekent.enjin.com KareKent forumumuz budur,buyrun şikayetinizi burda paylaşın.
KareKent bir emek serüveni...
ip:oyna.karekent.com

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka Serverde Reklam Yapmak Çocuk İşidir Adamlık Değildir Buna Doğanın Mc Nin Kuralı Diyeninde Aklından Şüphe Ederim[DOUBLEPOST=1417974852,1417974759][/DOUBLEPOST]Doğanın Mc nin Kuralı 30 kişilik servere 82 Kişilik Demek Değil Biraz Adam Olun

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka Serverde Reklam Yapmak Çocuk İşidir Adamlık Değildir Buna Doğanın Mc Nin Kuralı Diyeninde Aklından Şüphe Ederim[DOUBLEPOST=1417974852,1417974759][/DOUBLEPOST]Doğanın Mc nin Kuralı 30 kişilik servere 82 Kişilik Demek Değil Biraz Adam Olun
Sunucu bir ara 82 kişilikti .

bloodyTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
YAW ANLAMIYORUM REHBERLER SINIRSIZ BAN ATTILAR !!! NEDENİNİ BİLMİYORUM .123 YAZ DEDİLER YAZDIRMADAN BAN ATTILAR ÖNCE ŞAKA YAPTIM HADİ BAN ATTIR DEDİM SONRADA BAN ATTI (ÇOK GÜLÜNÇ Bİ DURUM BİLİYORUM :D AMA) İŞTE BAN ATTILAR 10 YIL BAN ATTI REHBERLER BİŞEY YAPIN YARDIM EDİN YA ÇOK EMEK VERDİM BEN O SERVERDE ADMİNLER İLGİLENİRSE YARDIMCI OLURUM YAZCAM ARTIK .123 VALLAHİ ARTIK YAZACAM SIKIYSA BAN ATTIR DEMİYCEM LÜTFEN YARDIM ETİN

GaneKinq53

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
YAW ANLAMIYORUM REHBERLER SINIRSIZ BAN ATTILAR !!! NEDENİNİ BİLMİYORUM .123 YAZ DEDİLER YAZDIRMADAN BAN ATTILAR ÖNCE ŞAKA YAPTIM HADİ BAN ATTIR DEDİM SONRADA BAN ATTI (ÇOK GÜLÜNÇ Bİ DURUM BİLİYORUM :D AMA) İŞTE BAN ATTILAR 10 YIL BAN ATTI REHBERLER BİŞEY YAPIN YARDIM EDİN YA ÇOK EMEK VERDİM BEN O SERVERDE ADMİNLER İLGİLENİRSE YARDIMCI OLURUM YAZCAM ARTIK .123 VALLAHİ ARTIK YAZACAM SIKIYSA BAN ATTIR DEMİYCEM LÜTFEN YARDIM ETİN
Bloody sen kendin kaşınmışsın yani.
Forumda konunda var karekent.enjin.com dana yetkili .123 yaz dedi yazmadım ve defalarca dedi. 10 yıl ban yemen normal,karekent in kuralı bu. Hile kullanmanın cesazi 10 yıl ban.
Ve sende hile işlemi gördün .123 yazmamakla. yan hesap kurup devam edebilirsin.

Sunucu bir ara 82 kişilikti .
Evet sunucu bi ara 82 kişilikti 50oldu sonra 30.
Server 82kisilikdi server 1 yıldan fazla açık, ve authome de 30.000 den fazla kişi kayıtlı.
50 indi kişi sayısı sonra 30.
Ama Şuanda Değil Kaldırmalısınız
Yorumları iyi oku.

ve lazkopat3718 konuşma baloncugu yok demişsin,ama var. Uydurma.

Harun2850

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde bot atmadığım halde karaliste oldum ancak server güzel tavsiye ederim 2 yılı aşkın süredir var. performans düşüklüğü var ancak server 30 slot ram 4gb rütbeler var güzel şık özenle yapılmış kaliteli bi server kendine has forumları bile var.

KareKent149

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncel :D Arkadaşlar Server Çok güzel[DOUBLEPOST=1431846993,1431846305][/DOUBLEPOST]

LeafFire

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
7 yaşındaki çocuk server açarsa böle olur :(

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
AngryGamess hesabım 1 yıl öncesinden beri banlı lütfen banımı açarmısınız? sebep hileden dolayıyımışmış kanıtsız hemen banladılar lütfen yardımcı olun banımı açın.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Hala acik mi bu sunucu aciksa girecegim de

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi