Kaldırıldı.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz Çok Güzel Tbrik Edrim :)
Tşk :)[DOUBLEPOST=1408274726,1408210472][/DOUBLEPOST]Avatar Sunucumuz Yenilenmiştir[DOUBLEPOST=1408294858][/DOUBLEPOST]Avatara yeni spawn eklenmiştir servere bekliyoruz[DOUBLEPOST=1408352198][/DOUBLEPOST]Avatara yeni spawn yapılmıştır.

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tşk :)[DOUBLEPOST=1408274726,1408210472][/DOUBLEPOST]Avatar Sunucumuz Yenilenmiştir[DOUBLEPOST=1408294858][/DOUBLEPOST]Avatara yeni spawn eklenmiştir servere bekliyoruz[DOUBLEPOST=1408352198][/DOUBLEPOST]Avatara yeni spawn yapılmıştır.
Sunucu rehberisin ve benim konumdan çalıntı yapmaktasın, derhal bana ait olan yerlerin silinmesini istiyorum.

Pumprun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar serveriniz guzel ama nitrado host demişsin evet serverin nitrado ama nitrado 82 kişiye 6 gb ram vermiyor ? (Server guzel)

Batuhan Şenyüz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Harfi harfine alıntı yapılıyorsa olması gereken değil alıntı yapılan olur. Bu kuraldır.
Yazılar ilk https://forum.gamer.com.tr/konu/turkserverx-factions-Çağı-başlatan-server-1-7-2.176469/ bu konuda ben tarafından yazıldı. Yeni projemi bugün devreye sokuyorum. O yüzden kaldırılması emirdir. Emir verme sebebimde bana ait olmasıdır. Bana ait olan şeye istediğim yaptırımı üstünde yaptırırım, buda emire girer.
Konudaki bir bölüm bana ait. Orasını silmekle yükümlüsünüz. Silmeme gibi bir hakka sahip değilsiniz. Kanıtı yuksrıda verdim.

ScaryGhost

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Backuptan dolayı özür diliyoruz.Sacede Lobby'e Backup Atılmıştır.
İyi Forumlar !

GerçekProBoys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu gelen geçen sorarken bazı akıllılar gelip de demesin ki
'' Admin swyi bırakıom adam hack ''
- Sende hacksin ?
'' Admin ama adam daha iyi hackkkkkk ''
- Ban Yemediğine şükür et
'' Admin hiç ilgilenmion ya ''

Bunları görmek beni rahatsız ediyor
. - MemduhW17

Avatar , HungerGames , Creative , SkyBlock sunucularımız eklendi !
[DOUBLEPOST=1408382691,1408382240][/DOUBLEPOST]
Ahahah arkadaşa bak sen nası bi homorşitsin be. Kardeşim FriendsLook küfür etmiyor, sen ediyorsun durup durmadık yerde Friends'in anasına küfür ediyorsun. Zaten çocuklar hep böyle olur ne zaman oyunda ölürler ana bacı sövmeye başlarlar.

WinterNW.Nitrado.Net
yaw friend sövuyor oyunda az vanishde izlesen anlarsın bilip bilmeden konusma bak bide o yazdıgın sorular yanlıs admin adam hack - sende hacksın - ben kullanıyommmu lan - kullanmıyonmu - admin hiç ilgilenmiyon dedimmi yarım yamalak konusma tmmı[DOUBLEPOST=1408528341][/DOUBLEPOST]
yaw friend sövuyor oyunda az vanishde izlesen anlarsın bilip bilmeden konusma bak bide o yazdıgın sorular yanlıs admin adam hack - sende hacksın - ben kullanıyommmu lan - kullanmıyonmu - admin hiç ilgilenmiyon dedimmi yarım yamalak konusma tmmı
Hem Zaten Hack Deilim Bi İzlesen PvPDe Felan Anlarsın Sen İzlemeden Karar Veriyon Suan Serverde Olsaydım Server 60 Yı Geçmişti Haha 50 De Kalmıssınız Yazık O Server +200 Yü Gecemez :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel[DOUBLEPOST=1408556152,1408535732][/DOUBLEPOST]Avatar rami 1 gb den 3 gb ye çıkarılmıştır 0 lag sorunu vardır iyi oyunlar .-.

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler Bayanlar Gireerseniz Piman olursunuz adam bana ihanet etti öldürdü bende **** dedim ama sw deki herkes ard arda küfür etti adam 5 haftalık 4 kişiye avatar veri ve o kurucuya 3 kişi onu tutu oda sw deki herkes beni tutu dedi bakın 28 yaşındayım böyle çakma ve rezilbir server görmedim forumlara bakıyonuz nazik saniyonuz adam sw ye girdi girmeden önce az küfür sayılmaz aslında arad arda küfürler vradı biraz avatarda oynadım kurucu geldi herkes bana küfür eiyor bide öyle ayrımcılık yapıyo ki simdi cevaplıcak bu yourmu yada kaldıracak ama o kadar şapşal o kadar mal ki anlamaz kişi herkezi bana savurdu beyler bunun anası **** babası ***** dedi 3 kişi pnu tutu ben kurucu olsam tam tersi olacak Adam iyiki sw açmış bide diyorki 7 sw açtı amık 1 sw yi yönetemiyon ne yeni sw si amerika bu sw 20 kişi nedeni avatar var avatarda 17 lişi çok az nedeni adam gördünü banlıyo daha 1 sw ie ilgilenemiyor ama 7 sw var diyr simdi cevapa küfürsüz bir şey yazacak Misal ben hiç küfür etmiyrum server çok temiz dir der ama Birde Serverde Görün Adam Saydırıyor Bide Adaleti yok Adam Azına Gelen TÜm küfürleri sayıyor sw de ben kurucu Olsam Öyle tam tersi olur beni tutarlar adamın götü kalkmış abicim Adam Yalanacı Böyle Bir şey olmaz Bende Böyle Garip sw lerde oynamam adam konuda çok nazik sw ye geldinde küfür lar ard arda beli inanmay bilirsiniz ona inanırsınız neden O Kurucu O HERŞEYİBİLİR Değilmi Sizi DÜşünelim Siz Oyuncusunuz Yanlıslıkla Küfür Yazdınız ama oyuncuların hepsi küfür ediyor +20 de sadece sizi görüyor ve herkesi size kışkırtıyor düşünün siz kurucu olsanız ona yapsanız o oyuncular kimi tutar tabikide kurucuyu tabii ki sizi Bence Bu servere girmeyin nedeni Bu server küfür den oluşmuz Bence ilk sw ye g1irerken Kurcuyla konuşun eyer küfür etmicek biriyse Girin Tabi Siz Bunu Okumiyacaksınız Oyüzdn İyi Oyunlar Ama Bu servere girmeyin cittiyim... Lütfen Ama Lütfen bir Okuyun serverin üstünde yazanların hepsi yalan npc miş gidin abi[DOUBLEPOST=1408627426,1408627177][/DOUBLEPOST]
Bu Server Kötüdür Eger KralRehber Size İyi Davranmıyosa Ben BaşRehberken Rehberlıgı Aldırıp Kral Oldu Bide Medet Bana İanmıyo KralRehber FriendsLook Kufur Ediyo İnansa Şaşmaz Yetkimi Alıp Banladı Alım İstemeyin FriendsLoook Sizede Yapar Aynısını Gidip Deneyin Ve Görün Nolucak !!!
doğru abi herkes küfür ediyor ben bikere dedim herkezi bana kışkırtıı ve ban atıı[DOUBLEPOST=1408627595][/DOUBLEPOST]
Ahah öyle konuş sen :) sunucuya gelip abi memduh abi nolur banımı aç abi server çok güzel abii diyen ben değilim ve çok konuşma biz fakir değiliz bunu dediğin için bile foruma 200TL lik reklamı veriyorum +100 olunca görüşürüz.
senin gibi böle yalancı yok adam sallıyo kurucu ya tutar sanki adam deli Herkezle alay ediyor fakir seni ***** seni ***** seni fakir mal öküz Beyler bakın şu ismilikişi mal hahaha misal Beyler gelin su ismili kişiyi ********

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minigames serverimiz açılmıştır
Beyler Bayanlar Gireerseniz Piman olursunuz adam bana ihanet etti öldürdü bende **** dedim ama sw deki herkes ard arda küfür etti adam 5 haftalık 4 kişiye avatar veri ve o kurucuya 3 kişi onu tutu oda sw deki herkes beni tutu dedi bakın 28 yaşındayım böyle çakma ve rezilbir server görmedim forumlara bakıyonuz nazik saniyonuz adam sw ye girdi girmeden önce az küfür sayılmaz aslında arad arda küfürler vradı biraz avatarda oynadım kurucu geldi herkes bana küfür eiyor bide öyle ayrımcılık yapıyo ki simdi cevaplıcak bu yourmu yada kaldıracak ama o kadar şapşal o kadar mal ki anlamaz kişi herkezi bana savurdu beyler bunun anası **** babası ***** dedi 3 kişi pnu tutu ben kurucu olsam tam tersi olacak Adam iyiki sw açmış bide diyorki 7 sw açtı amık 1 sw yi yönetemiyon ne yeni sw si *** bu sw 20 kişi nedeni avatar var avatarda 17 lişi çok az nedeni adam gördünü banlıyo daha 1 sw ie ilgilenemiyor ama 7 sw var diyr simdi cevapa küfürsüz bir şey yazacak Misal ben hiç küfür etmiyrum server çok temiz dir der ama Birde Serverde Görün Adam Saydırıyor Bide Adaleti yok Adam Azına Gelen TÜm küfürleri sayıyor sw de ben kurucu Olsam Öyle tam tersi olur beni tutarlar adamın götü kalkmış abicim Adam Yalanacı Böyle Bir şey olmaz Bende Böyle Garip sw lerde oynamam adam konuda çok nazik sw ye geldinde küfür lar ard arda beli inanmay bilirsiniz ona inanırsınız neden O Kurucu O HERŞEYİBİLİR Değilmi Sizi DÜşünelim Siz Oyuncusunuz Yanlıslıkla Küfür Yazdınız ama oyuncuların hepsi küfür ediyor +20 de sadece sizi görüyor ve herkesi size kışkırtıyor düşünün siz kurucu olsanız ona yapsanız o oyuncular kimi tutar tabikide kurucuyu tabii ki sizi Bence Bu servere girmeyin nedeni Bu server küfür den oluşmuz Bence ilk sw ye g1irerken Kurcuyla konuşun eyer küfür etmicek biriyse Girin Tabi Siz Bunu Okumiyacaksınız Oyüzdn İyi Oyunlar Ama Bu servere girmeyin cittiyim... Lütfen Ama Lütfen bir Okuyun serverin üstünde yazanların hepsi yalan npc miş gidin abi[DOUBLEPOST=1408627426,1408627177][/DOUBLEPOST]
doğru abi herkes küfür ediyor ben bikere dedim herkezi bana kışkırtıı ve ban atıı[DOUBLEPOST=1408627595][/DOUBLEPOST]
senin gibi böle yalancı yok adam sallıyo kurucu ya tutar sanki adam deli Herkezle alay ediyor fakir seni ***** seni ***** seni fakir mal öküz Beyler bakın şu ismilikişi mal hahaha misal Beyler gelin su ismili kişiyi ********
xkaan bilmem ne adın sunucuya gelip ben böyle serveri ***** dersen olacağı buydu ha bide 28 yaşındayım diyosun ya işte o senin uydurduğun bir şey konuyu kirletme ve burdan defol ![DOUBLEPOST=1408701612][/DOUBLEPOST]Güncel