Kaldırıldı.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
'' WinterNetwork Rezillik demektir '' Bunu diyenlerin sadece çocuk olduğunu hatırlamak bana iyi geliyor... Forum fotona bakılırsa da çocuksun gelmişsin çöp adam çizmişsin (: Bundan dolayı hiç üzülmüyorum ... Çocuktur diyip geçiyorum.. :D[DOUBLEPOST=1408811165,1408811117][/DOUBLEPOST]
Ahah Kod_adı bak şimdi multi hesaptan banlanıcan :)[DOUBLEPOST=1408811464][/DOUBLEPOST]@ScaryGhost bir şey de şu çocuklara..
multi hesap mı beni yanlış tanımışsın ben öyle biri değilim :) baksın IP lere sen kendini benim gibi sanıyorsun galiba dolandırıcı !

Moderatör tarafından düzenlendi:

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
'' WinterNetwork Rezillik demektir '' Bunu diyenlerin sadece çocuk olduğunu hatırlamak bana iyi geliyor... Forum fotona bakılırsa da çocuksun gelmişsin çöp adam çizmişsin (: Bundan dolayı hiç üzülmüyorum ... Çocuktur diyip geçiyorum.. :D[DOUBLEPOST=1408811165,1408811117][/DOUBLEPOST]
Ahah Kod_adı bak şimdi multi hesaptan banlanıcan :)[DOUBLEPOST=1408811464][/DOUBLEPOST]@ScaryGhost bir şey de şu çocuklara..
Bide çocuk diyor size acıyorum.

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Her kötü yoruma çocuk diyorsun her kötü yorum yapan çocuk olmak zorundamı ? 12 yaşında olupta 20 yaşındakinden olgun davranan çocuklarda var lütfen bunu unutma :)
Ben 12 yaşındayım diye söylemedim 16 yaşındayım ki bende bir çocuğum 2 sene sonrasına kadarda öyle olacağım fakat 2 senede ne değişecek ? 18 yaşında gelince 19 yaşına gelince birden bire sihirli bir değnek bana dokunacakta hata yapmazmı olacağım :D
Bunu diyen çocuktur veya senden benden büyüktür ne olursa olsun ona önyargılı davranmana hakkın yok bence ?

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her kötü yoruma çocuk diyorsun her kötü yorum yapan çocuk olmak zorundamı ? 12 yaşında olupta 20 yaşındakinden olgun davranan çocuklarda var lütfen bunu unutma :)
Ben 12 yaşındayım diye söylemedim 16 yaşındayım ki bende bir çocuğum 2 sene sonrasına kadarda öyle olacağım fakat 2 senede ne değişecek ? 18 yaşında gelince 19 yaşına gelince birden bire sihirli bir değnek bana dokunacakta hata yapmazmı olacağım :D
Bunu diyen çocuktur veya senden benden büyüktür ne olursa olsun ona önyargılı davranmana hakkın yok bence ?
kardeşim bu adamlar pislik dolandırıcılar bunlar bırak server açmayı oyun bile oynayamazlar adam akıllı. tüm pluginlerimi çaldılar 3 ay emek verdim..

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca avatar sizden önce çok açıldı tutmadığı için herkes kaldırdı.[DOUBLEPOST=1408812296,1408812244][/DOUBLEPOST]Şuanda MuratAbiGF 'nin çeyreğinin oluşturan bir grupla konuşuyorum MCTR bomba gibi doğacak...

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışmaya skypeden devam ediniz biz burdan ettirmiyoruz siz çocuk değilseniz skype gelirdiniz ki :D Yaşlar küçük oda olmaz tabi :D
Dilekçeyi verdim kardeşim sen de beni skypeden engelledin açıklasana korkudan diğer çocuğuda engelledin yalan söyleme inkar etme
saatini ve gününü sana ileticeklermiş ben sana söyliyeyim : saat 13:00 - gün : pazartesi
şöyle dediler : yaşın 18 den küçük ise annesi ve babasıda gelicekmiş.

Kara-murat55

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 Dakka Lan O_o "Anti-Lapis" Grubu Niye Buraya Uğramamış?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hehe lag garanti :D servere 6 mod acmayı planlıyosunuz ancak lobi ve sky acıkken bile lag var :D server %100 calıntı vs. vs. cok anlatmaya gerek @Alps in tabirine göre sunucu tam bir leşşşşş

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Alımlar şu an kapalı bir '' Profesyonel grup '' olarak ilerliyoruz yarın 6 tane daha sunucu açılıcaktır türkiyenin en büyük hub sunucusu barındırdığımız serverlar açısından iyi oyunlar

WinterNW.Nitrado.Net
Çalışmayan oyun modları lobi lag.
DDos koruması olmayan dandik makineler.
Tek çekirdek CPU ve 6 GB Ram.
Plugin'ler yarım yamalak.
Haritalar çalıntı.
Site filan yok.
Yasa yok yordam yok.

Evet evet Türkiyenin en iyi HUB sunucusu. :lol:
Bu konunun ametör'de filan olması lazım tamamıyla rezalet...

Benim ünlü bir sözümle mesajımı bitireyim ;

"Tam bir LEŞŞŞŞ !"

Dipnot ; Tam bir leşşşş'in kullanım hakları benimdir izinsiz kullanmayın ! :lol:

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverle İlgili Yorumları Okudum Ama Sonuçta Bir Emek Var Ve Bu Arkadaş Daha İşinin Başında Öyle Şeyler Olur İyi Bir Server Açmak İstiyorsan Kendine Özgü Ol. Asla Map Çalma.