Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karakter:Lightningking
Soyadı:Şimşekler
1:Not:Charles tarafından olsun

Ö.Not:yıkılmaz sebebi:ic2 deki super quantum seti var ve vajra sı var tek atan bişi

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1 yıl oldu lan ( :D ) devam edin çabuk sabırsızlıktan ölücem

emolas12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
karakter adı:nıghtmare
soy adı: shadow
tarafı:iyi
not: sırtında bütün büyüler olan bow bütün büyüler olan full diamon armor stet i olan büt büyüler olan dia sword u olan yanıada ışınlanabilmek için ender incisi ve plazma gücü olan silahları olan süper güçleri olan biri enderman ve insan karışımı bir deriye sahip olağan üstü bir insan.

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş,anlaşılan hikayenin ilk başı iyi gitmemiş ben ilk başını değiştireyim.Heee zor olduğundan yazım kuralları kullanmayacağım.

offf yine bu gün çok erkenden kalkıp iş görüşmesi için sam ile görüşmem gerekecekti yine saat 05.00 da uyanıp hemen üstümü giyinip kahvaltımı yapıp dişlerimi fırçaladım saat 6 olmuştu hemen evden çıktım çok yorgundum 00.02.28 saniye daha gecikseydim otobüsü kaçırıyodum hesaplaması biraz zor geldi ama ben meraklı bi insanımdır merakım beni bir gün öldürecekti ama ben hiç bi zaman meraktan vazgeçmedim taaakiiii iş görüşmesinden dönünce son kez merak edeceğim bir şey olacaktı
iş görüşmesinden de çok geç dödüm ilk gün teste soktular ama parasıda az değildi iş yerinden eve dönüyordum bir anda
nasıl olduysa büyük bir yamur tuttu her yer sel oldu araba sudan kayıp bi direğe çok fena şekilde çarptı o an tek hatırladğım şey
arabanın camından fırladığımdı havadaykende bayılmışım uyandığımda etrafıma bakındım kendimi garip bi yerde buldum
önümde bi kağıt duruyordu onu okdum ve üzerinde:çabuk kendine bi barınak yap geceleri yaratıklar çıkıyor
ben kendi kendime düşünmeye başladım merakım işte burda tutu bunu kim yazdı ve neredeyim ben? sonra aklıma geldi
ağaç keserek ev yapabilirim!elimle ağaç kesmek zorundayım amaa :( elimle ağaç kesmeye başladım elim bıraz sızladı ama geçti
sonra etrafıma bakındığımda herşeyi yeni fark ettim her şey küptendi ben bile küptendim!geceleri yaratıkların çıktığını bilmek beni korkutuyordu hemen eelimle odunları işledim ve kereste elde ettim onlarla çalışma masası yaptım ve biraz çubuk yaptım onlarlada bir balta yaptım hemen 54 tane odun kestim ve onları işledim akşam olucaktı kendime bi kazma yaptım kömür buldum ve kazmayla aldım sonra 3 tane koyun gördüm kılıç yapıp onları öldürdüm içlerinden yünde çıktı hemen evime koştum
kömürle çubukları birleştirerek meşale yaptım ve evimin etrafına meşaleleri koydum evim aydınlandı kapıdan dışarıya baktım
ve gece olmuştu hemen kendime yatak yaptım ve derin uykuya daldım ..........
Evet,1. bölüm böyle daha mantıklı olurdu :)

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lan Hikayemi Değiştirme :D Neyse Biz Devam Edelim 1 Yıl Kadar Hiç Uğramadım Buraya Artık Devam Edicem Tam Gaz :)
Bu Arada Bu Sayfadakiler Maalesef Kabul Edilmeyecek Çok Kişi Oldu Çünkü :( Neyse Başlıyorum...

Lanet (Sezon 2 Bölüm 2)

Herobrine:
-Lanet Olsun EnderBrine! O Taşları Bir Türlü Alamadın!!!
EnderBrine:
-Üzgünüm Efendim. O Charles Denen Züppe P.ç Irkımı Yok Etti. Fakat İstediğinizi Ve Charles'ı Size Getireceğim...!
Herobrine:
-Elini Çabuk Tut! Yoksa Canlanabilir!
EnderBrine:
-Peki Efendim!
O Sırada Charles Takımıyla Tendoise Krallığına Gitmekteydi.
Charles:
-Ne Kadar Kaldı Hasan?
Hasan:
-İşte Burası!
Sauji&Alan:
-Vaay Bee!
EnemyBrine:
-Sadece Bir Bina...
Alan:
-Çok Büyük Bir Bina Bu!
Charles:
-Sakin Ol Alan... Çok Da Büyük Değil
Tendoise:
-Merhaba Sevgili Kahramanlar! Biz De Tam...
Blaze:
-EĞİLİN!!!
O Sırada Dizilmiş Taşlardan Kocaman Bir Yaratık Çıktı Ve Siyahlar Püskürttü. Bu Canavarın Adı , Wither'dı...
Tendoise:
-Lanet Olsun! Uyandı!
EnemyBrine:
-Hayır!!! Sakin Ol!
Wither:
-EnemyBrine! Tek Arkadaşım! Nasılsın Kaçıl Da Şunları Öldüreyim.
EnemyBrine:
-Hayır! Olmaz. Onlar Da Benim Dostlarım.
Wither:
-Senin Dostların Benim Dostlarım Beni Kurtardığın İçin Sağ Ol. Herobrine Beni Kötü Yöne Çevirebilirdi.
Tendoise:
-Demek Wither Sensin!
EnderBrine:
-Wither'ı Ben Alayım!!!
Sauji:
-Lanet Olsun! Herobrine Ve Ordusu Geliyor Charless!!!
Charles:
-Lanet Olsun Kaçın!!!
Herobrine:
-Charles!! Bak Bende Kim Var??!!
Charles:
-Hayır!!! Henry!!
Henry:
-Çocuklar Yar-dım... Çok Yaşa Kral Herobrine!!!
Alan:
-A.ına K.ydumun HeroBrine'ı
Herobrine:
-EnemyBrine! Sen de Burdasın Kardeşim...
EnemyBrine:
-Lanet Olsun! Buradan Kaçmalıyız Çocuklar.
Herobrine:
-Aaa! Nereye ?? Daha Yeni Geldiniz Hahahaha
Charles:
-(Yerin Yarılmış Yeri , Lav , Cam Kafes...) Yerin Yarılmış Yerlerinden Cam Kafesler ... Lavdaki Ölülerden Sesleniyorum ! Split Kılıcı!!!
Yerin Altından Kocaman Bir Yarık Açıldı ve Siyah Ve Gri Tonlu Bir Kılıç Çıktı.
Blaze:
-Evet Şimdi Başlıyoruz.
Herkes Eline Diamond Kılıç Alır.
Alan&Sauji&Blaze&EnemyBrine&Wither&Charles:
-BİTİRELİM ŞU İŞİ!!!

Devam Edecek...

Merlis

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan Hikayemi Değiştirme :D Neyse Biz Devam Edelim 1 Yıl Kadar Hiç Uğramadım Buraya Artık Devam Edicem Tam Gaz :)
Bu Arada Bu Sayfadakiler Maalesef Kabul Edilmeyecek Çok Kişi Oldu Çünkü :( Neyse Başlıyorum...

Lanet (Sezon 2 Bölüm 2)

Herobrine:
-Lanet Olsun EnderBrine! O Taşları Bir Türlü Alamadın!!!
EnderBrine:
-Üzgünüm Efendim. O Charles Denen Züppe P.ç Irkımı Yok Etti. Fakat İstediğinizi Ve Charles'ı Size Getireceğim...!
Herobrine:
-Elini Çabuk Tut! Yoksa Canlanabilir!
EnderBrine:
-Peki Efendim!
O Sırada Charles Takımıyla Tendoise Krallığına Gitmekteydi.
Charles:
-Ne Kadar Kaldı Hasan?
Hasan:
-İşte Burası!
Sauji&Alan:
-Vaay Bee!
EnemyBrine:
-Sadece Bir Bina...
Alan:
-Çok Büyük Bir Bina Bu!
Charles:
-Sakin Ol Alan... Çok Da Büyük Değil
Tendoise:
-Merhaba Sevgili Kahramanlar! Biz De Tam...
Blaze:
-EĞİLİN!!!
O Sırada Dizilmiş Taşlardan Kocaman Bir Yaratık Çıktı Ve Siyahlar Püskürttü. Bu Canavarın Adı , Wither'dı...
Tendoise:
-Lanet Olsun! Uyandı!
EnemyBrine:
-Hayır!!! Sakin Ol!
Wither:
-EnemyBrine! Tek Arkadaşım! Nasılsın Kaçıl Da Şunları Öldüreyim.
EnemyBrine:
-Hayır! Olmaz. Onlar Da Benim Dostlarım.
Wither:
-Senin Dostların Benim Dostlarım Beni Kurtardığın İçin Sağ Ol. Herobrine Beni Kötü Yöne Çevirebilirdi.
Tendoise:
-Demek Wither Sensin!
EnderBrine:
-Wither'ı Ben Alayım!!!
Sauji:
-Lanet Olsun! Herobrine Ve Ordusu Geliyor Charless!!!
Charles:
-Lanet Olsun Kaçın!!!
Herobrine:
-Charles!! Bak Bende Kim Var??!!
Charles:
-Hayır!!! Henry!!
Henry:
-Çocuklar Yar-dım... Çok Yaşa Kral Herobrine!!!
Alan:
-A.ına K.ydumun HeroBrine'ı
Herobrine:
-EnemyBrine! Sen de Burdasın Kardeşim...
EnemyBrine:
-Lanet Olsun! Buradan Kaçmalıyız Çocuklar.
Herobrine:
-Aaa! Nereye ?? Daha Yeni Geldiniz Hahahaha
Charles:
-(Yerin Yarılmış Yeri , Lav , Cam Kafes...) Yerin Yarılmış Yerlerinden Cam Kafesler ... Lavdaki Ölülerden Sesleniyorum ! Split Kılıcı!!!
Yerin Altından Kocaman Bir Yarık Açıldı ve Siyah Ve Gri Tonlu Bir Kılıç Çıktı.
Blaze:
-Evet Şimdi Başlıyoruz.
Herkes Eline Diamond Kılıç Alır.
Alan&Sauji&Blaze&EnemyBrine&Wither&Charles:
-BİTİRELİM ŞU İŞİ!!!

Devam Edecek...
İlk başını değiştirmiştim sadece ama neyse. :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Gülme krizine girdim :D Hikaye çok komik geldi(siz anladınız (***) kısımlar :D) Devam et alım olursada haber ver kötü tarafa geçeriz :p

Bir de öneri vermek istiyorum belki hoşunuza falan gider: Yeni bir taraf olsun ama adını bulamadım zaten hikaye senin koymak istersen koy hikaye güzel devam et

Minato121

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeş eline sağlık süper bi hikaye olmuş.Bir de hikayenin başlarını okurken aklıma gelmişti.karakter alımı diyodun ya.Veseto adlı bi karakter tavsiye edecektim.Bu dövüş hocası olucaktı ve minecraftta uçan adalarda yaşicaktı.Tarafsızdı fakat Herobrine kardeşi Pankosu öldürdüğü için Herobrine'den nefret ediyordu.
Hikaye süper gidiyo devamını bekleriz.

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 4 sene önce yazmıştım bu hikayeyi, çok da severek yazmıştım :) Şimdi devamı gelir mi bilemiyorum ama hala hatrı sayılır bir kitlesi varsa buradan devam edebiliriz eğer yoksa da gaza gelebilirsem tekrardan düzeltilmiş bir halde yazmaya başlayabilirim. Beni bu zamana kadar destekleyen insanların hepsine sonsuz teşekkürler :) Cansınız, iyi ki de varmışsınız.

1. Sezon Özeti:
Uyandım. Başım Çok Kötü Ağrıyor ve nerede olduğumdan hiçbir bilgim yok. Tek bildiğim otobüs ile iş için bir adama gitmekti. Ve Sızmışım ...
Mağaraya iniyordum. İki Mor göz bir anda bana doğru yaklaştı ve uyandım. İçimden ''Nereye düştüm ben?!'' diyordum...
**
''Benim Adım Henry. Ya Senin?'' Diye hemen başlamıştı tanışma faslına. ''Benimki de Charles.'' Dedim...
Sen daha yenisin, anladım. Benim burada 4 tane arkadaşım var. Senin barınağını gördüm ve biri olduğunu düşündüm. Sen de Bizim barınağımıza gelsene?'' Ben Heyecanlanmış tavırla ''Evet!'' Henry '' Peki hadi gidelim!'' Dedi heyecanla. Oraya gittiğimizde teker teker adlarını tanıttı arkadaşlarının. Ken , Steven , Sauji ve Alan...
**
Henry:
-Sen de mi uyuyamadın Charles?
Ben:
-Evet bu rüyalar hiç bitmiyor.
Alan:
-Bence şu mağara olayına iyice taktın. Yarın hepimiz şu mağaraya gidelim. Belki oraya girince rüyaların ve merakın giderilir?
Ben:
-Teşekkür Ederim Alan. Çok iyi düşündün. Yarın ilk iş mağaraya gitmek.
Henry:
-O zaman yarın hazırlıklarımızı tamamlayıp mağaraya gideriz...
**
Akşam olduğunda Alan ile Tekrar mağaraya girdik. biraz yürüdükten sonra Mor gözlü siyah bir yaratık çıktı.
Ben:
-Bu... Bu Rüyamdaki Yaratık!
Alan:
-Bu mu ?
Ben:
-Evet. Dosta benziyor.
1 - 2 adım yaklaştım ve hiç kıpırdamadı
Alan:
-Hayır! Sakın yapma!
Ben:
-Bir şey olmaz. Adın ne senin?
Yaratık (Sessiz bir şekilde):
Enderman.
Ben:
-Enderman. Güzel isim.
Alan:
-Lanet olsun Charles! Sen ne yapıyorsun?
**
Ben:
-Sen kimsin ? Bizden ne istiyorsun ?
Adam:
-Benim Adım Herobrine Enderman'ı sizin yanınıza ben yolladım ve sizi çürüyene kadar burada hapis edeceğim!!!
Ben:
-Sen bir şeytansın!!
**
Henry:
-Alan! Charles! Sizi Bulduk!!!
Herobrine:
-Lanet olsun şimdi de sizi de bağlamak zorundayım ama sürem yok!!
Henry:
-Ken Çabuk! kaçmasına izin verme ! Kapıyı tut!
Herobrine:
-Siz Salaksınız!! Herobrine oradan bile geçebilir!!
Herobrine hemen gözümün önünde kayboldu.
Bir Anda Ken'in Önünde Belirdi.
Alan:
-Ken!! Hayırrrr!!!!
Henry:
-Lanet olsun!!!
Ben şaşırmış olarak bakıyordum . Herobrine gözümün önünde Ken'i Öldürmüştü.
Dışarı çıkınca Ken'i toprağa verdik. Huzur içinde Yatsın. Ama Ben Ken öldüğü için sadece üzülmemiştim . Ayrıca Sinirlenmiştim! O Beyaz Gözlü Şeytanı ve Yaratıklarını öldürecektim. Ve Buna Ant İçmiştim!
**
Herobrine'ı her yerde aramıştım fakat bulamamıştım. Sanki yer yarılmış da içine girmiş diye düşünürken yerin yarılmış bir bölümü vardı evet! İşte Herobrine oradaydı!
Herobrine:
-Korkun Yoksa Mağaraya gel!!
Ben:
-Benim korkum yok ama senin var!
Herobrine:
-Tamam Mağarada görüşürüz çaylak...
**
Steven ve Sauji'yi mağaraya inerken gördüm ve bağırdım.
Ben:
-Steven, Sauji! Hayır!! Oraya inmeyin!!
Bu sözü söylediğim anda Steven ve Sauji çığlıklar beraberinde mağaranın içine yuvarlandılar. Hemen aşağıya indim fakat Herobrine'nın Steven'ı öldürdüğünü Domuza Benzer bir zombi yaratığın da Sauji'yi yaraladığını gördüm.
Sauji:
Ya-ya-yardım et Ch-Charles!
Herobrine:
Lanet olsun aptal yaratık ! diğerini öldürememiş!
Ben:
-Sıra Sauji'de değil sende Herobrine!!
Bu sözü söyleyince tahtadan kılıcı herobrine'a attım ve elini yaraladım. bunu fırsat bilip Sauji'yi Sırtıma atıp oradan çıkmaya koyuldum ki herobrine'ın yaraladığım kolu sapasağlam olduğunu gördüm ve hemen kaçtım.
Sauji çok kötü yaralıydı. Biraz yatması gerekti. Steven'ı da kaybettiğime daha da sinirlendim ve Herobrine'a lanet okudum...
**
Ben:
-Herobrine'ı buradan yok etmek zorundayız!
Henry:
-Charles Haklı. Fakat o yok olmuyor!
Ben:
-Eminim ki zayıf noktası vardır..
Alan:
-Peki bu zayıf noktasını nasıl bulacağız?
Sauji:
-Sanırım beni ve Steven'ı öldürmeye çalışırken birkaç şey duymuştum.. Sanırım o zayıf noktası olabilir...
Alan:
-Peki .. Zayıf noktası nedir?
Sauji:
-Sanırım TNT Patlayıcılarından bahsediyordu...
**
Planımızı yaptıktan sonra önlem almak istedim. Yaptığımız şey bizi de öldürüp Belki Herobrine'ı öldürmeyebilirdi... Öldürmezse Bizden sonra da birilerinin buraya gelebileceğini düşünüp bu olayların hepsini anlatan bir not bıraktık ve Planı uygulamaya başladık.. Sauji Zombi kostümünü yaptı. Biz de TNT'leri hazırladık.. eşyalarımız tamam olduğunda Sauji Cesaretle gelip düzgün ama saçma olaylarla Herobrine'ı oyalamaya başlamıştı .. Kafası dağılan Herobrine bizi fark etmiyordu bile... Son olarak Butonu koyduk. Butonu Henry Koymuştu ve Çıt Sesinden dolayı Herobrine Henry'i Görmüştü..
Sauji:
-Hemen! Şimdi kaçmalıyız ben onu butona sürükleyeceğim!!
Henry:
-Hayır !!!!!!! Sesi ben duydurdum! Ben butona basacağım!!!
Alan:
-Henry Hayır!
Ben:
-Henry! Bunu Yapma!
Henry:
-Diğer Dünyada Görüşürüz Çocuklar!
Sauji:
-Hayır!!!!!
Alan:
-Kendini patlatacak artık kararını verdi kaçın!!
Mağaradan Koşarak Çıktık.. Bir Anda Mağara Tarihe karıştı.. Herşeyi Anlatan Bir Günlük yapmaya orada karar vermiştim... Acaba Herobrine Ölmüş müydü?
Artık her günümü günlüğe aktaracağım .... Belki Herobrine Ölmemiştir diye kafamda soru hep dönüp duruyor .. Belki Son anda ışınlanmıştır ve peşimizi bırakmıştır... Ama hala yaşıyorsa peşimizi bıraktığını hiç sanmıyorum...

2. Sezon - 1. Bölüm: Mağara Şehri

Henry sayesinde Alan, Sauji ve ben kurtulmuştuk. Artık her şey bitmişti, Herobrine ölmüştü. Hayatımızı artık düzene sokmuştuk. Buradan kurtulmanın tek yolu hayatta kalabilmekti, biz de aynen onu yapıyorduk. Bu zamana kadar o patlamış mağaraya asla girmemiştik. Ben hala Henry'nin cesedini oradan alıp gömme taraftarı olsam da, Alan ve Sauji'nin korkusundan yapamamıştık. Ama aylar sonra ilk defa kararımı vermiştim, o mağaraya inip Henry'nin cesedini daha uygun bir yere gömecektim. Tabii, patlamadan sonra ne kadar parçası kaldıysa.. Sabahın ilk ışıklarında kazmamı sırtlandım ve mağara girişine geldim. Burada çok anılar yaşamıştım, ne kadar kötü olsalar bile. Kendimi toparladım ve taşları kazmam ile kıra kıra ilerledim. Bir süre sonra mağaranın içinin boş olduğunu fark ettim. Nasıl olmuş da mağaranın içi çökmemişti? Daha da meraklanıp kırmaya devam ettim. Kendimin geçebileceği bir delik açınca kazmayı bıraktım ve içeri girdim. Garipti. Sanki o patlama hiç olmamış gibi duruyordu. Sonra bir ışık farkettim. Mor bir ışıktı bu. İçimden, Enderman'ler, hala burada mı yaşıyor? Diye merak etmiştim. Daha da ilerledim ve bu mor ışığın bir portaldan geldiğini gördüm. Aklımda bir sürü soru oluşmaya başladı, bu soruların hepsinin cevabı, belki de portalın içindeydi. Hızla barınağımıza koşup durumu anlattım.
Alan:
-Ne? Yoksa..
Sauji:
-Yoksa Herobrine hala ölmedi mi?
Ben:
-Bilmiyorum. Ama ölmeseydi hala peşimizi bırakmazdı.
Alan:
-Bunu öğrenmenin tek bir yolu var, o portaldan içeri girmek..
Portaldan içeri girdiğimizde çok sıcak bir ortama gelmiştik ve ortalık Steven'ı öldüren o zombilerden kaynıyordu. Demek yuvaları buydu.
Sauji:
-Bu Steven'ı öldüren yaratıklar değil mi?
Ben:
-Aynen öyle.
Bir anda havadan alev topu geldi ve o zombi-domuz karışımı yaratık grubu öldü. Öldüren kişiye baktığımızda da alev saçan, uçan sarı biriydi.
Alan:
-Sen de kimsin!?
Yaratık:
-Ben mi *Gülerek* Ben Blaze. Herobrine'ın eski sağ kolu!
Ben:
-Ne! Baylar, gardınızı çekin. Bu p*ç kurusunu öldürüyoruz!
Blaze:
-Hop-hop, sakin olun. Ben dostum. Herobrine'ın ezeli rakipleri sizlersiniz demek.
Ben:
-Herobrine'ın eski sağ kolu, neden bize yardım etmek istesin ki?
Blaze:
-Çünkü Herobrine'ın bu dünyayı yok etme kehanetini durdurmak istiyorum.
Sauji:
-H-Herobrine'ın dünyayı yok etme kehaneti mi..?
Blaze:
-Herobrine'a yardım etmeyi seviyordum. Bana normal bir dünyada yaşam vaat etmişti. Artık bu Nether denen diyardan kurtulacaktım. Fakat o buna izin vermedi, planlarının bir parçası olarak beni kullandıktan sonra beni bir çöp gibi attı. Sizler, bu kehanette onu yenebilecek tek kişisiniz. Kehanetteki o kutsal kılıcı alabilirseniz, Herobrine'ın sonu demektir.
Ben:
-O halde o kılıcı hemen bulalım ve artık bitirelim bu işi, yeterince kayıp verdik zaten.
Blaze:
-Onun bulmamız artık çok daha zor, ben aylar önce gelmenizi planlıyordum. O süre boyunca Herobrine daha da güçlendi..
Ben:
-Nasıl yani, şimdi onu öldürmemiz daha mı zor?
Blaze:
-Enderbrine ve Enemybrine denen iki varlık var. Bu iki varlık zamanında Herobrine'a hizmet ediyordu, fakat Enemybrine bu durumu itaat etmek olarak gördüğünden dolayı, Herobrine'a düşman oldu. Eğer onu bulabilirsek, kazanabiliriz. Herobrine dışında o kutsal kılıcın yerini bilenler sadece bu iki varlıktı. Eğer Herobrine, Enemybrine'ı ortadan kaldırırsa, bu dünyanın sonu demektir.
Ben:
-O halde onu bulacağız.
dediğim anda ''Çok geç, Charles!'' diye bir ses geldi. Uçan beyaz yaratıklardan onlarca Enderman indi. En son inenler ise diğer Enderman'lerden farklı olan bir enderman'di. Diğeri ise, Herobrine'dı. Aylar sonra tekrardan karşılaşmıştık...

1. Bölümün Sonu

NOT:
Umarım beğenmişsinizdir, 2. Sezonun hepsi çöpe gitmiş olabilir ama daha iyileştirilmiş bir senaryo ile yazacağım o yazılmış karakterlerin hepsi hala orada. Eğer hala karakter önerisi istiyorsanız, düşman yaratabilirsiniz. Sadece nasıl bir karakter olduğunu yazın yeter. Örneğin ''Creeper Lord - Creeper'ların lordu.'' Tarzında olursa hikayeye karakteri ekleyip, düşman özelliklerini hikayede yansıtabilirim.

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel eline sağlık.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
güzel hort kardeş anılara döndük benim de vardı bi hikaye onu da mı hortlasak