KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
GİRİŞ NOTU: Evet, aslında uzun zaman önce haber vermeden bıraktığım hikayeme geri dönüyorum. 2. Sezon'daki eklenmiş karakterler olacak (Hasan adlı arkadaş dışında :D ) Umarım eskisi gibi oluruz çok seviliyorsunuz. İyi okumalar :)

Bölüm 1 Burası Da Neresi:

Uyandım. Başım Çok Kötü Ağrıyor ve nerede olduğumdan hiçbir bilgim yok. Tek bildiğim otobüs ile iş için bir adama gitmekti. Ve Sızmışım ... Uyandığımda buradaydım. ve Koyunlar geziyordu. 3 Koyun Yünü topladım. Ağaç kesmeyi de unutmadım. Elimle odunu işledim. Ve kendime küçük bir barınak yaptım. Üstün bilgimden dolayı yatak da yapabilmişim. O gün hemen uyudum... Rüyamda ise bir mağaraya iniyordum. İki Mor göz bir anda bana doğru yaklaştı ve uyandım. İçimden ''Nereye düştüm ben?!'' diyordum. Kötü Rüyanın ardından birkaç taş toplayıp Fırın yaptım. Biraz İnek kestim. Ama o rüya aklımdan hiç çıkmadı . Sonradan rüyamda gördüğüm mağarayı gördüm. Şaşırmıştım. Bir rüyadaki şeyler asla gerçek olamazdı. Ağzımdan kekeleyerek ''N-Ne!'' Dedim. Ve Mağaraya yaklaşıp seslendim. ''Kimse Yok mu?'' sonra hiçbir cevap alamadım. içeri iki adım attım ki yere düştüm. Biri beni iteklemişti. Sonra yukarıya çıktım ve mağarayı öylece bıraktım. Çok yorgundum ve uyudum. Rüyamda Tekrar Mağarada ''Kimse yok mu? Heey!!'' Diye bağırıyordum. ve bir adam ''Aşağıdayım. Aşağıdayım Dostum!'' demişti.

Son düzenleme:

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
En başta gerçek hayattasın (sanırım) ve birden Minecraftia'ya geliyorsun. Hiç sorgulamadan işlerine başlıyorsun.
O kısmı hariç güzel gidiyor devam et :)

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En başta gerçek hayattasın (sanırım) ve birden Minecraftia'ya geliyorsun. Hiç sorgulamadan işlerine başlıyorsun.
O kısmı hariç güzel gidiyor devam et :)

Güzel yakalamışsın yanlışı daha hikayelerde yeniyim o yüzden.

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bölüm 2 - Dost Mu Düşman Mı:

Uyandığımda biri kapıyı çalıyordu. ''Aaaaa!! Deprem Oluyooo!!!'' Yabancı karşılık verdi ''Lütfen Makarayı bırakıp beni içeri al çok korkuyorum. ''Korkulacak ne var ki?'' Yabancı '' İçeri girebilir miyim?'' Demişti yumuşak tavırla. ''Peki..''. '' Benim Adım Henry. Ya Senin'' Diye hemen başlamıştı tanışma faslına. ''Benimki de Charles.'' Dedim. Henry '' Korkma dostum buraları bilirim az çok.'' ben korkarak ''Burada neler dönüyor ? Bana anlatır mısın Henry?'' Henry ''Tamam Sakin ol Charles. Sadece şunu söyleyeceğim. Akşamerikai yaratıkları gördün mü?'' Ben şaşırmış bir şekilde ''Nee!!! Ne Dedin sen? Gece Yaratıklar mı çıkıyor!! ??'' Henry '' Tamam Şimdi heyecanlanma. Sen daha yenisin anladım. Benim burada 4 tane arkadaşım var. Senin barınağını gördüm ve biri olduğunu düşündüm. Sen de Bizim barınağımıza gelsene?'' Ben Heyecanlanmış tavırla ''Evet!'' Henry '' Peki hadi gidelim!'' Dedi heyecanla. Oraya gittiğimizde teker teker adlarını tanıttı arkadaşlarının. Ken , Steven , Sauji ve Alan. Artık 6 kişilik bir takımdık ve birlikte savaşacaktık. Ve O mağaranın sırlarını çözecektik.

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
olaylar çok çabuk gelişmiş. daha iyi olabilirdi
Evet katılıyorum biraz daha roman havası katarak daha açıklayıcı ve özele gidebilirdin.
En başta gerçek hayattasın (sanırım) ve birden Minecrafta'ya geliyorsun. Hiç sorgulamadan işlerine başlıyorsun...

Evet o kısım da düşündürücü.

...''Nee!!! Ne Dedin sen? Gece Yaratıklar mı çıkıyor!! ??''...

Minecraft'ta olduğunu açık belirtmişsin.Biraz daha gizli bir ifadeyle Minecraft'ta olduğunu belirtebilirdin.Ya da çocukken oynadığı bir oyun olan Minecraft'tı rüyada görmek falan.Bu da iyi olmazdı ama birşeyler bulabilirdin.

Sanırım Daniel Defoe'nun 1719 yılında bastırdığı Robinson Crusoe adlı kitaptan esirlenmişsin.Okuyanlar bilir.Ancak sonraki bölümlerde bu hatalarını düzelt.Ve hikayeyi biraz roman benzet renk kat.Yücelt.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
İlk bölümde bazı yerlerde benim ilk hikayeden esinlenmiş.

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bölüm 3 - Enderman:
Yine aynı rüyayı gördüm. tekrar gözümü açtığımda Alan ve Henry uyanık olarak bana bakıyorlardı.
Henry:
-Sen de mi uyuyamadın Charles?
Ben:
-Evet bu rüyalar hiç bitmiyor.
Alan:
-Bence şu mağara olayına iyice taktın. Yarın hepimiz şu mağaraya gidelim. Belki oraya girince rüyaların ve merakın giderilir?
Ben:
-Teşekkür Ederim Alan. Çok iyi düşündün. Yarın ilk iş mağaraya gitmek.
Henry:
-O zaman yarın hazırlıklarımızı tamamlayıp mağaraya gideriz...
Henry'nin o sözünden sonra yatağa tekrar başımı koyup uyudum. Yarın erken kalkıp hazırlık yapmalıydım...
Uyandığımda herkes işe başlamış, beni uyandırma zahmetine girmemişlerdi. Hemen kalkıp yatağı topladım ve Demir kılıcımı keskinleştirdim.
Henry:
-Hazır mısın Charles?
Ben:
-Hazırım.
5 dakika sonra mağaranın girişindeydik. Hepimiz derin bir nefes alıp içeri girdik. Sauji meşale tutup mağaraya yerleştiriyordu, Steven ve Ken Kazma tutuyor, Henry, Alan ve Ben de Kılıç tutuyorduk. Bir anda Ken'in Arkasında Yeşilli bir yaratık gördük.
Hepimiz:
-Ken!!! Dikkat Et! Arkanda!
Ken:
-Ne varmış arkamda?
Ken biraz döndü ve yaratık karşısındaydı. Ken'in bağırışları ile birlikte yaratığın patlaması bir oldu. Ken yaralanmıştı.
Ben:
İyi Misin Ken?
Ken:
-İ-İyiyim.
Henry:
-Steven. Ken ile birlikte yukarı çıkın.. Evde yarasını sar ve orada kal. Biz birazdan geleceğiz.
Ve hiçbirşey yapmadan bekledik ve mağaradan çıktık.
Alan:
Charles... Akşam tekrar gidelim mi? Sadece ikimiz.
Ben:
-Bilmem ki...
Alan:
-Hadi Amaa!
Ben:
-Tamam.
Akşam olduğunda Alan ile Tekrar mağaraya girdik. biraz yürüdükten sonra Mor gözlü siyah bir yaratık çıktı.
Ben:
-Bu... Bu Rüyamdaki Yaratık!
Alan:
-Bu mu ?
Ben:
-Evet. Dosta benziyor.
1 - 2 adım yaklaştım ve hiç kıpırdamadı
Alan:
-Hayır! Sakın yapma!
Ben:
-Bir şey olmaz. Adın ne senin?
Yaratık (Sessiz bir şekilde):
Enderman.
Ben:
-Enderman. Güzel isim.
Alan:
-Lanet olsun Charles! Sen ne yapıyorsun?
Bir anda İkimizi de götürdü. Sonra da bayılmıştım.

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
4. Bölüm Beyaz Gözlü Şeytan:
Uyandığımda çevreme baktım mağaradaydım ve bağlı bir şekilde bekliyordum. Alan Daha uyanmamıştı çevreme daha dikkatli baktım ve Enderman'ın olmadığını fark ettim. İçimden ''Ben Bir Aptalım,Ben Bir Aptalım'' Diyordum. o sırada ayak sesleri duydum ve hızlıca yanıma yaklaştı beyaz gözleri vardı. Ben ise bakmamaya çalıştım.
Adam:
-Uyanmışız demek.
Ben:
-Sen kimsin ? Bizden ne istiyorsun ?
Adam:
-Benim Adım Herobrine Enderman'ı sizin yanınıza ben yolladım ve sizi çürüyene kadar burada hapis edeceğim!!!
Ben:
-Sen bir şeytansın!!
Alan:
-Hayır Charles! O Şeytan değil! O Beyaz gözlü bir şeytan!
Herobrine:
-Arkadaşın da kalkmış bakıyorum erkencisiniz sanırım
Ben:
-Kes Sesini Herobrine!
Herobrine:
-Hooppp!! Burada kuralları ben koyarım öyle ya ama yok!
Alan:
-Lan Bi ****** git Herobrine mısın kıl mısın yün müsün?
Herobrine:
-Böyle küfürlü konuşursan kendini lavın içinde bulursun!
Ben:
-Vay özür dilerim! altımıza lav da koymuş!
Herobrine:
-Ne oluyoruz beyler? kesin sesinizi de oturun aşağıya!
Alan:
-Charles bak tutma beni yoksa dalcam şu Herobrine'a
Ben:
-Alan Ben tutmuyorum ki ip tutuyor ne yapacaksın bu özür dilerim bizi bağlamış!
Herobrine:
-Benim adım özür dilerim Değil!! Herobrine!!! Ve sizi öldüreceğim!!!
Ben:
-Ne oldu söyleyecek laf bulamadın şimdi de öldürecek misin bizi ha?
Herobrine:
-Lanet olsun!
Alan:
-Yardım edin!!!
Herobrine:
-Kapa çeneni!!!
Henry ve Ken Birden belirdi
Henry:
-Alan! Charles! Sizi Bulduk!!!
Herobrine:
-Lanet olsun şimdi de sizi de bağlamak zorundayım ama sürem yok!!
Henry:
-Ken Çabuk! kaçmasına izin verme ! Kapıyı tut!
Herobrine:
-Siz Salaksınız!! Herobrine oradan bile geçebilir!!
Herobrine hemen gözümün önünde kayboldu.
Bir Anda Ken'in Önünde Belirdi.
Alan:
-Ken!! Hayırrrr!!!!
Henry:
-Lanet olsun!!!
Ben şaşırmış olarak bakıyordum . Herobrine gözümün önünde Ken'i Öldürmüştü.
Dışarı çıkınca Ken'i toprağa verdik. Huzur içinde Yatsın. Ama Ben Ken öldüğü için sadece üzülmemiştim . Ayrıca Sinirlenmiştim! O Beyaz Gözlü Şeytanı ve Yaratıklarını öldürecektim. Ve Buna Ant İçmiştim!

Devam Edecek...

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Son bölüm güzeldi.Böyle devam et ve sana bir tavsiye vereyim.Sanki bilimsel olarak kanıtlanmış gibi Herobrine kendini tanıtsın.Akla gelmeyecek özellikleri olduğunu belirtsin.Kendi görüşlerini,Hero...'nın hayal ettiğin yetenkelerini fln eklemeyi de unutma.

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
5. Bölüm Nereye Gitti:
Herobrine'ı her yerde aramıştım fakat bulamamıştım. Sanki yer yarılmış da içine girmiş diye düşünürken yerin yarılmış bir bölümü vardı evet! İşte Herobrine oradaydı!
Herobrine:
-Korkun Yoksa Mağaraya gel!!
Ben:
-Benim korkum yok ama senin *** korkun var!
Herobrine:
-Tamam Mağarada görüşürüz çaylak
Ben:
-Görüşücez Seni öldürünce görüşücez asıl biz...
Mağaraya geldim derin nefes aldıktan sonra şunu diyerek aşağıya indim:
-Seni Öldüreceğim Kendini bir şey sanan Herobrine!
bir anda bir çukura düştüm. Sonra kendimi camlardan yapılmış tuzakta buldum.
Ben:
-özür dilerim !!!
Herobrine:
-Sen özür dilerimden başka bir şey demez misin! Hem sen benim misafirimsin!! hahaha!!
Ben:
-Konuyu değiştirmeden baksana oradaki lav mıdır bak aşağıdaki!
O dönünce hemen camları kırdım ve onu lav'a ittim.
Herobrine:
-Salak çocuk !
Birden arkamda belirdi fakat ben oradan tabana kuvvet kaçtım.
Lavda yanmasına rağmen canı yanmadı ve arkama ışınlanmıştı. Bir yanık izi bile olmadan. Artık Herobrine'nın büyülü bir yaratık olduğunu düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim. Onu öldürmenin bir yolu olmalı! diye düşünüp dururken Steven ve Sauji'yi mağaraya inerken gördüm ve bağırdım.
Ben:
-Steven, Sauji! Hayır!! Oraya inmeyin!!
Bu sözü söylediğim anda Steven ve Sauji çığlıklar beraberinde mağaranın içine yuvarlandılar. Hemen aşağıya indim fakat Herobrine'nın Steven'ı öldürdüğünü Domuza Benzer bir zombi yaratığın da Sauji'yi yaraladığını gördüm.
Sauji:
Ya-ya-yardım et Ch-Charles!
Herobrine:
Lanet olsun aptal yaratık ! diğerini öldürememiş!
Ben:
-Sıra Sauji'de değil sende Herobrine!!
Bu sözü söyleyince tahtadan kılıcı herobrine'a attım ve elini yaraladım. bunu fırsat bilip Sauji'yi Sırtıma atıp oradan çıkmaya koyuldum ki herobrine'ın yaraladığım kolu sapasağlam olduğunu gördüm ve hemen kaçtım.
Sauji çok kötü yaralıydı. Biraz yatması gerekti. Steven'ı da kaybettiğime daha da sinirlendim ve herobrine'a lanet okudum. Nasıl oluyor da her yaralayışımda yaralanmıyor veya ölmüyordu?

Devam Edecek...

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok güzel.Enderman'dan biraz uzaklaştı gibi ama onu da kat sonradan işin içine.

Gerçekten de merak ettim şimdi.

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
6. Bölüm Kralımız Herobrine!:
sabah olduğunda çevreme baktım. Evde sadece Alan'ın olduğunu gördüm.
Ben:
-Alan ?
Alan:
-Günaydın Charles. Henry ve Sauji biraz daha et toplamaya gittiler. Beni de burada bıraktılar.
Ben:
-Gitmek mi istiyordun?
Alan:
-Neye benziyorum!
Ben:
-Sakin ol şampiyon!
Alan:
-Bak şimdi de dalga geçiyor!
Ben:
-Tamam be! Biraz kendine hakim ol !
Alan:
-Sağ ol ama yararlı olmuyorsun!
Ben:
-Neden baştan söylemedin ?
Alan:
-Çünkü izin vermedin çenen bir kapansa....
Ben:
-Tamam be şimdi kavga etmenin sırası değil ! Henry ile Sauji'yi bulmalıyız.
Alan:
-Tamam...
Alan ile yola çıktık mağaradan tekrar geçerken Herobrine gülüşü duydum.
Ben:
-Bunu duydun mu ?
Alan:
-Sanırım Herobrine Güldü.
Ben:
-Lanet olsun aşağıda olmalı hadi bir girelim
aşağıya sessizce indik. Yaratıklardan bir sürü gördük. Hayır bu Enderman sürüsüydü.
Enderman Sürüsü:
-YAŞA KRAL HEROBRİNE! YAŞA KRAL HEROBRİNE!
Herobrine:
-Sağ olun Sürü! Alan ve Charles! Neden bize katılmıyorsunuz!
Bir anda cesaretten çıktık.
Herobrine:
-Biz de tam sizi öldürmekten konuşuyorduk hahaha!
Ben:
-Espri yapmanın sırası değil seni pislik Herobrine!
Herobrine:
-Yaa! Öyle mi! Yakalayın Sürü!
Sauji:
-Sen de bizi unutuyorsun!!
Alan:
-Sauji! Henry! Siz buradasınız!
Ben:
-Saldırın sizi pis Endermanlar!
Enderman Sürüsü:
-KRALIMIZ HEROBRİNE İÇİN! SALDIRIN!!!
Ben:
-Ama elimizdeki kovaları unutuyorsunuz! Su dolu kovaları!!
ENDERMAN SÜRÜSÜ:
-HAYIR!!!!
Enderman:
-Bunu yapamazsın!
Ben:
-Bal gibi de yaparım!
Enderman:
-Seni tutarsam!
Ben:
-Arkamdasın ama çok geç!
Bir anda su dolu kovayı döktüm.. Enderman sürüsü ölmüştü... Ama 1 Enderman Hariç..
Enderman:
-Hayır!!!! Sürüm!! Seninle sonra görüşeceğiz Charles!
Ben:
-Ne zaman nerede istersen seni ve Herobrine'ı yok edeceğim!
Mağaradan çekip 4ümüz Sürüyü yok etmenin sevinciyle evimize döndük.

Devam Edecek...

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
7. Bölüm - Plan :
İçimden ''Artık Yeter! Yeterince can verildi artık Herobrine'ı hemen yok etmemiz lazım! '' Diyordum.. Alan Henry ve Sauji ile sabah olmadan daha güneş yeni doğarken kalkıp konuşmaya başladık.
Alan:
-Artık sadece 4 kişiyiz.
Ben:
-4 kişi olmamızın anlamı yok sadece Herobrine'ı buradan yok etmek zorundayız!
Henry:
-Charles Haklı. Fakat o yok olmuyor!
Ben:
-Eminim ki zayıf noktası vardır..
Alan:
-Peki bu zayıf noktasını nasıl bulacağız?
Sauji:
-Sanırım beni ve Steven'ı öldürmeye çalışırken birkaç şey duymuştum.. Sanırım o zayıf noktası olabilir...
Alan:
-Peki .. Zayıf noktası nedir?
Sauji:
-Sanırım TNT Patlayıcılarından bahsediyordu...
Alan:
-TNT yapmak için ne gerekir ? Tabii ki Creeperdan düşen Gundpowder'lar!
Ben:
-Evet! Benim elimde 5 tane var...
Alan:
-Bende 3...
Henry:
-Bende de 6...
Sauji:
-Al sana bende de 4!! bu kadar Gundpowder ile o mekanı TNT ile doldurabiliriz...
Ben:
-Fakat nasıl TNT ile dolduracağız Herobrine anlayabilir...
Sauji:
-Bende Zombi eti dolu! Zombi etleri ile Zombi kostümü yapabiliriz... Ben de Zombi olarak onu oyalarım...
Ben:
-Tamam o zaman plan hazır!!

Devam Edecek...

KaanEser

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
8. Bölüm - Günlük :
Planımızı yaptıktan sonra önlem almak istedim. Yaptığımız şey bizi de öldürüp Belki Herobrine'ı öldürmeyebilirdi... Öldürmezse Bizden sonra da birilerinin buraya gelebileceğini düşünüp bu olayların hepsini anlatan bir not bıraktık ve Planı uygulamaya başladık.. Sauji Zombi kostümünü yaptı. Biz de TNT'leri hazırladık.. eşyalarımız tamam olduğunda Sauji Cesaretle gelip düzgün ama saçma olaylarla Herobrine'ı oyalamaya başlamıştı .. Kafası dağılan Herobrine bizi fark etmiyordu bile... Son olarak Butonu koyduk. Butonu Henry Koymuştu ve Çıt Sesinden dolayı Herobrine Henry'i Görmüştü..
Sauji:
-Hemen! Şimdi kaçmalıyız ben onu butona sürükleyeceğim!!
Henry:
-Hayır !!!!!!! Sesi ben duydurdum! Ben butona basacağım!!!
Alan:
-Henry Hayır!
Ben:
-Henry! Bunu Yapma!
Henry:
-Diğer Dünyada Görüşürüz Çocuklar!
Sauji:
-Hayır!!!!!
Alan:
-Kendini patlatacak artık kararını verdi kaçın!!
Mağaradan Koşarak Çıktık.. Bir Anda Mağara Tarihe karıştı.. Herşeyi Anlatan Bir Günlük yapmaya orada karar vermiştim... Acaba Herobrine Ölmüş müydü?
Artık her günümü günlüğe aktaracağım .... Belki Herobrine Ölmemiştir diye kafamda soru hep dönüp duruyor .. Belki Son anda ışınlanmıştır ve peşimizi bırakmıştır... Ama hala yaşıyorsa peşimizi bıraktığını hiç sanmıyorum........

Epsiode 1 Sonu...

Epsiode 2 Başlama Tarihi : 7 Mayıs 2012

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
7 Mayıs 2013 demek istedin herhalde ama o da çok sonra. Sen hikayeyi yazmaya devam et.