HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya arkadaş müthiş sallamışsın notchun işi gücü yok sana mesaj atacak ve zaten asıl hikayesi vikipedi gibi yerlerde falan yazıyor gidip okuyun herobrineın steveyi öldürmek istemesi onu yaparken kullanılan çok ileri teknoloji (yapay zeka) yüzünden herobrine yazılımı oyunun diğer tarafını ele geçiriyor

MaviAtesmc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, ben Eqopa.

Hadi şu işe bir nokta koyalım!

Herobrine hiçbir zaman gerçek olmadı, orjinal ve temiz (modsuz) oyundada kimse görmemiştir ve gördüm diyenler'de insanları kışkırtır. 3 ila 4 yıldır şu oyun dünyasındayım fakat hiçbir zaman herobrine ile karşılaşmadım. Çünkü bu arkadaş sadece modlarla yüklenir, fakat kesinlikle gerçek değil. Kanıtını da oyunu yaratan kişiden öğrenin:

Notcha spiker şöyle bir soru soruyor:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Herobrine söylentileri dolaşıyor, oyunun tabanında gerçekten bir hayalet varmı?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Notch ise şöyle yanıtlıyor:

Bu sadece muzipliktir!

İsterseniz yazıları çevirip okuyabilirsiniz. Sadece korkmamanızı isterim. Fakat oyunda korku dolu dakikalar geçirmek isterseniz, sadece "herobrine modu" yazıp internette arayın. Bunu açıklığa kavuşturdum, ister inanın ister inanmayın...
bari notch müslüman yazsaydın ingilizce bildiğinden eminmisin minecraft.net ten oyun güncellemelerini oku

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
prisonbreak evet hikaye güzel beğendim mantıklıda ama bunun hakkında bir şey dahavar steve nin anası babası yok kardesimi olacak :sırıtmak:
ama yinede hikayeyi begendim okuduğum en iyi ve gerçekçi hikayeydi:)

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
prisonbreak evet hikaye güzel beğendim mantıklıda ama bunun hakkında bir şey dahavar steve nin anası babası yok kardesimi olacak :sırıtmak:
ama yinede hikayeyi begendim okuduğum en iyi ve gerçekçi hikayeydi:)
Çok Teşekkürler ama bahsettiğin anne baba olayı hiç tartışılmadı.
Notch yüzünden :D

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar updatelerin en altında removed herobrine yaziyor inanmayanlar açsınlar minecraftı news bölümünden 1.6.1 yazıyor en altındada *removed herobrine bu birçok updatenin altında yazıyo demekki bir zaman lar görme ihtimali çok az olsada oyunda herobrine bulunuyormus ve daha sonra kaldırılmıs.

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar updatelerin en altında removed herobrine yaziyor inanmayanlar açsınlar minecraftı news bölümünden 1.6.1 yazıyor en altındada *removed herobrine bu birçok updatenin altında yazıyo demekki bir zaman lar görme ihtimali çok az olsada oyunda herobrine bulunuyormus ve daha sonra kaldırılmıs.

Herobrine Alphada oldu diye hatırlıyorum(gibi).Zaten o removed Herobrine bir şakadır.Muhtemelen sende 1.4.7'de başladın oyuna.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Bildiğim Hikaye:
Steve Notch ve Herobrine Kardeşlerdir bu kardeşler tabi notch Onların Açısından başkan olduğu için steve ile herobrine ı takmıyor.
Notch Birgün Bunları Kendi Hallerine Bırakmış. Herobrine Demişki; Gel Çok Garip bir şey Yapalım Bunada Nether İsmini Verelim demiş
Steve Kabul Etmiş [Aklına]
Daha Önceden Herobrine normal ismi aslında brine ydı o zmanlar brine çok şakacıydı. Steveye Birgün Şaka Yapmış Bu Şaka Steveyi İnletmişti
Bu Şaka: Brine Bir Gün Steveye mağara şakası yapmış herobrine evin altında mağara olduğunu anlamış ve zeminin bi kat aşşasına TnT Koymuş TnT leri Patlatmış Tabi Steve O zaman Ormanda Avlanıyormuş Brine Saklanmış Steve Patlamış Yeri Görmemiş Kapıyı açar açmaz mağaraya düşmüş brine onun üstüne yine zemini koymuş. Steve 1 yıl orda Kalmış Ve hayatını Orda Geçirmiş Kardeşine Çok Kızgınmış Ve Mağaradan Çıktığında Brine İsmimi Deiştiricem Ama Ne Olacağını Bilmiyorum demiş isim düşünürken aklına nether ı yapmak gelmiş ve Steve Ona Şaka Yapmak İçin Kabul etmişti Netherı Yapmışlardı Steve İlk Sen Git Dedi Ve Brine Gittikten Sonra Steve Netherı Kırmıştı Ve Brine Orda Kalmıştı Çılgınlıktan Deliriyordu 10 yıl kaldıktan sonra ismini hatırladı ve ismini HeroBrine Olarak Deiştirdi.
Ve Netherdan Çıkmayı Başardı Herobrine Steveye Acılar Çektirmeye Başladı 2-3 yıl acı çekerek yaşadı steve en sonda steve yi öldürmüştü yerde kanlar içinde giderken steve: neden bunu yaptın kardeşim neden Sn Bana Şaka Yaptın Bn de Sana Şaka Yaptım Sn Neden Bana Eziyet Çektirdin Demiş.
Herobrine Demişki: Bn Seni Hiç Sevmiyordum Asla Sevmedim Ve Hiç Sevmeyeceğim Demiş.

Ve Kim Uydurduysa Son Vermiş..!!! :)

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Haklısın Aslında Kafa Yormamak Lazım Ama Herobrine Denince Her Lafa Atlayasım Geliyor :S :uğraş:

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
O değil birde hikayeside saçma yok notch un ölen kardeşi... ben çok daha iyisini uydururum :sırıtmak:

Herobrine diye bir şey aslında yok steve adada çok uzun süre yalnız kaldığı için bazı psikolojik sorunlar yaşamaya başladı bu durumdan kurtulmak için kafasında hayali bir arkadaş tasarladı fakat psikolojik sorunları gittikçe ilerledi ve orada burada onu görmeye başladı...

Alın size çok güzel bir şekilde tamamen ... kaynaklı bir hikaye :D