HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değil birde hikayeside saçma yok notch un ölen kardeşi... ben çok daha iyisini uydururum :sırıtmak:

Herobrine diye bir şey aslında yok steve adada çok uzun süre yalnız kaldığı için bazı psikolojik sorunlar yaşamaya başladı bu durumdan kurtulmak için kafasında hayali bir arkadaş tasarladı fakat psikolojik sorunları gittikçe ilerledi ve orada burada onu görmeye başladı...

Alın size çok güzel bir şekilde tamamen ... kaynaklı bir hikaye :sırıtmak:

güzel .D

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
indev 0.31 oynuyordum herobrine gördüm hemde human mobundn ayrı! Ve söyliyim, indev versiyonunda hb mod yoktu!!

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konu hakkında bir sürü kesinleşmemiş hikayeler var. Allah rahmet eylesin diyelim Notch'un ölmüş kardeşine.

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
(Bana göre edindiğim bilgiler ve Notch'tan aldığım mesajlar sayesinde) yalan.notch mojang yetkilileri ve minecraft wiki açıkladı,HEROBRINE DIYE bir şey YOK!

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Kısaca özet geçersek, Herobrine diye bir mob yok java dili biliyorum eclipsede inceledim Hero bile yok Herobrineyi bırakın + textureside yok. Tüm versionları inceledim sizin söylediğiniz.

sisiante02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
xbox 360 da yapımcılar herobrine dan çok etkilenmiş ve herobrine ı oyuna eklemişler ama sadece sizi izliyormuş geliştikçe size görünüyormuş felan oyunun portlarını bilgisayara aktırıyorlardı orda herobrinı gördüm rahat bi korkudan 2 3 hafta xbox da minecraft oynamadım ama ne kadar doğru ne kadar yalan bilemiyorum bence herobrine milleti korkutmaya çalışan trollün tekinin aklına gelen bir karakter böyle bir karakter gerçekten yok ama xbox 360 da olabilitesi varmış bilemiyorum umarım yoktur xbox 360 da

Zakko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aslında olsa iyi olur,neden derseniz abi Single Player oynarken insanın canı sıkılıyor böyle yaratklardanda atraksiyon gelmiyoki abicim bi hirobrine olsa arkamıza bakmadan kaçsak.Ee modları var dersenizde ordada abartıyolar her uyuyuşumda rüya görüyorum arkadaş saçma.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Notch sana mesajm göndermiş?Güldürmeyin beni.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
(Bana göre edindiğim bilgiler ve Notch'tan aldığım mesajlar sayesinde) yalan.notch mojang yetkilileri ve minecraft wiki açıkladı,HEROBRINE DIYE bir şey YOK!
Sen Notch tan Mesaj Aldın ?
Adam Öldü Lan Nasıl Mesaj Alıyosun
Zaten Diyenler Var Yorumlarda
Sana İnanan Olurmu Bir Düşün ?
Hani Kendini Savunmak İçin Kesin Önceden Aldım Bunu Dersin Ama
Kanıt İsterim :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sen Notch tan Mesaj Aldın ?
Adam Öldü Lan Nasıl Mesaj Alıyosun