HEROBRINE ASIL HİKAYESİ

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
alpha ve beta 1.6.1 nedir ? ben şu an 1.5 sürümünde oynuyorum 1.6.1 çıktımı ki ? ben minecraft hakkında pek bir şey bilmiyorum sadece redstone devre ustasıyım çok güzel mekanizma ve güzel evler yaparım okadar :D elmas çok bulurum oyundada sürümlermiş modlarmış alpha vs vs bir şey bilmem. bunu bana açıklarmısın ?
alpha ve beta 1.6.1 oyunun ilk sürümleridir eğer 1.6.1 i kastetseydm başına beta yazmazdım bunudamı anlamadın ?

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende herobrine modu indirdim herobrine totem koydum baktım sonra kırdım You will never be free yazdı herobrinemi gelcek şimdi :D

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende herobrine modu indirdim herobrine totem koydum baktım sonra kırdım You will never be free yazdı herobrinemi gelcek şimdi :D

hayır geliceğim demiyor sanırım ''Asla özgür değilsin'' veya ''Geri döneceğim'' felan diyor ingilizcem pek iyi değildir ne dediğini tam bilmiyorum :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
hayır geliceğim demiyor sanırım ''Asla özgür değilsin'' veya ''Geri döneceğim'' felan diyor ingilizcem pek iyi değildir ne dediğini tam bilmiyorum :D
Neyse başka modlar çakışıyomuş hallettim o işleri :D Hatta video bile çektim son videoda oyun çöktü illegal position yazdı :D

bcbcscdc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
o kadar salak değilmi? bunu neden söyledin anlamadım aslında evet salak değilde neden ihtimalini düşürmüş peki bana bunu açıklarmısın neden kaldırmamış ihtimalini düşürmüş ve kaldırsaydı salakmı olacaktı okadar salak değil yazdın?
çünkü herobrineyi kaldırdığında oyunda müthiş bug lar olmuş

Prisonbreak

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ingilizce biliyorum bana sorabilirsin :D Orda " Hiçbir zaman özgür olamayacaksın " diyor. Ve ayrıca crafting table'de ortaya ruh kumu etrafına kemik koyunca herobrine totem çıkıyor biliyorsundur. Bir yere altın blok üstüne herobrine totem üstüne ruh kumu koy ve en tepesini yak herobrine canlanıyor :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben ingilizce biliyorum bana sorabilirsin :D Orda " Hiçbir zaman özgür olamayacaksın " diyor. Ve ayrıca crafting table'de ortaya ruh kumu etrafına kemik koyunca herobrine totem çıkıyor biliyorsundur. Bir yere altın blok üstüne herobrine totem üstüne ruh kumu koy ve en tepesini yak herobrine canlanıyor :D
Meğersem başka modla çakışıyomuş şimdi herobrine çıkıyor bi tek rüya göremedik :D

IxSeLMaNxI

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hay Szin Herobrinenizi Ya Bir Herobrinedir Gidiyor Herobrine Merobrine Yok Öf Be Her Konuda Herobrine.

adamaslan1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herobrine'ın aslında Notch'un asıl kardeşi olan Brine olması ve ona araba çarpıp ölmesi sonucu Notch'un Herobrine'ı birkaç günlüğüne Minecraft'a eklemesi de söylentiler arasında...

bcbcscdc

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu bilgileri nerden öğrendin eğer bi forumsa o adam kafadan atmış öyle bir şey olmamış.
uzun süre araştırdım çoğu kişi böyle diyor ama 1.4.7-1.4.6-1.4.5-1.4.4-1.5.1-1.5-1.5.2 versionlarında herobrineyi görmek imkansız