Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarp1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
updatelere bakarsanız 1.4.6 den sonra herobrine kaldırıldı yazmıyo artık.ama 1.2.5 gibi sürümlere bakarsanız herobrine removed yazıyo

sarp1234

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bende 1.4.6 ya kadar sorun yoktu.Sonra tatile çıktık bilgisayarı götürdüm...Orda açtım oyunu yeni dünya açtım.Ama her açışımda hem hep herobrine'ı görüyodum.Hemde her açışımdabi yerde sıkışmış oluyodum tabi elimde hiç bi şey olmadığından kalıyodum korkudan kapatıyodum.Sonra düşündüm düz yer açıyım açtım.Kendim koçaman bi villa yaptım sonra birden baktım harita vardı reı minimap bürsürü yer yanıyodu ateşler vardı.En sonunda ev de birden yanmaya başladı ama yıldırım ve yağmur yoktu korktum mapı sildim bilgisayarı kapattım.
Hatta korktum hamachiden server açtım birine söyledim mapte herobrineı öldürdü.Ama her açışımda olduğundan bi fark olmadı :D

Yani bence kesinlikle var.

water creeper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hmm herobrine deyip gidiyorsunuz da bu sadece bir mob da olabilir notch koymuştur bunlar korkuyor diye yumurtasını koymamıştır olamaz mı?

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm herobrine deyip gidiyorsunuz da bu sadece bir mob da olabilir notch koymuştur bunlar korkuyor diye yumurtasını koymamıştır olamaz mı?
aslında buda bi düşünce olabilirde too many itemsde bütün modların spawnlarında herobrine yok ayrıca 1.4.7 deyiz 1.5 çıktığında çıkarır inşallah amma abarttılar herobrineyi herobrine 1.5 ubdate ninde çıktığında herobrine yi gördüm konularıda açılmaz inşallah

YigitCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Anlamıyormusunuz Siz.Herobrine Modda Görme Oranınız %25 Gibi Bir Oran Bu Oran Modsuzda %0.000000001 Gibi Bir Oran Belki Daha Düşük Arkadaşlar Dünya Dolaşın İsterseniz Ama Herobrineyi Modsuz Bulamazsınız. Lütfen Daha Fazla Post Kasmayalım :)

ömerf

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
madem öldüremedin nasıl ölsede tekrar tekrar ortaya çıkıyor dedin ? üstüne gelmiyorum sadece merak ettim bu herobrineyi çünkü hiç karşılaşmadım :/ karşılaşmicam da :D karşılaşmamak için her şeyi yapıyorum ama bi mod yükledim geceydi etrafta hiç ağaç yoktu çok korkmuştum artık depar atarak koşuyodum ki bi çığlık sesi geldi bir yere ışınlandım sonra fark ettim ki glowstone lerden H harfi vardı biraz ilerledim E harfi çıktı karşıma çığlık sesi tekrar geldi acayip korkmuştum arkamı bi döndüm ki dönmez olaydım :( oyunu 1 hafta oynayamadım oynasam da tırsarak oynuyodum artık ev yaparken 1 blok koyuyorum etrafa bakıyorum :D ama ben zaten madene gittiğimde çok korkunç sesler geliyordu normal mağara sesleri değil sonra evime gittim tam ortada bi sign buldum üstünde de I'M WATCHING YOU yazıyordu çok korkunçtu :( işte sırf benim gibi olmamak için oyuna asla herobrine ile ilgili en ufak şey bile olsa o modu yüklemeyin çok kötü sonuçlar ortaya çıkıyor :D
Doğru dürüst bir silahım olmadığı için.Ayrıca sürekli ışınlanıyor.Sen olsan öldürebilir miydin?

berkay692009

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
maymun gibi bişiler gören var mı çığlıktan sonra
bana çığlık geldi 2 veya 3 maymun koşturmaya başladı çığlık ile öldürdüm adam çıktı adam kaçtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...