Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

silverdasdl2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben her survival oynadığımda çığlık sesleri duyuyorum ve korkudan oyunu kapatıyorum ve herobrine mod yüklü değil bu sorunu nasıl çözebilirim yardım edin
ghast mı ? :D veya madende duyduğun seslerse yakında bir büyük maden olduğunu söylüyor o sesler :D ama bildiğimiz çığlıksa oyunu sil o.O

silverdasdl2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 1312 Ekli dosyayı görüntüle 1312 Herobrineyi ben hiç öldüremedim.Ölse de tekrar tekrar ortaya çıkıyor.Herobrinenin geldiğini anlamak için bazı belirtiler var istersen söyleyebilirim.
madem öldüremedin nasıl ölsede tekrar tekrar ortaya çıkıyor dedin ? üstüne gelmiyorum sadece merak ettim bu herobrineyi çünkü hiç karşılaşmadım :/ karşılaşmicam da :D karşılaşmamak için her şeyi yapıyorum ama bi mod yükledim geceydi etrafta hiç ağaç yoktu çok korkmuştum artık depar atarak koşuyodum ki bi çığlık sesi geldi bir yere ışınlandım sonra fark ettim ki glowstone lerden H harfi vardı biraz ilerledim E harfi çıktı karşıma çığlık sesi tekrar geldi acayip korkmuştum arkamı bi döndüm ki dönmez olaydım :( oyunu 1 hafta oynayamadım oynasam da tırsarak oynuyodum artık ev yaparken 1 blok koyuyorum etrafa bakıyorum :D ama ben zaten madene gittiğimde çok korkunç sesler geliyordu normal mağara sesleri değil sonra evime gittim tam ortada bi sign buldum üstünde de I'M WATCHING YOU yazıyordu çok korkunçtu :( işte sırf benim gibi olmamak için oyuna asla herobrine ile ilgili en ufak şey bile olsa o modu yüklemeyin çok kötü sonuçlar ortaya çıkıyor :D

scorpionsteve

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
madem öldüremedin nasıl ölsede tekrar tekrar ortaya çıkıyor dedin ? üstüne gelmiyorum sadece merak ettim bu herobrineyi çünkü hiç karşılaşmadım :/ karşılaşmicam da :D karşılaşmamak için her şeyi yapıyorum ama bi mod yükledim geceydi etrafta hiç ağaç yoktu çok korkmuştum artık depar atarak koşuyodum ki bi çığlık sesi geldi bir yere ışınlandım sonra fark ettim ki glowstone lerden H harfi vardı biraz ilerledim E harfi çıktı karşıma çığlık sesi tekrar geldi acayip korkmuştum arkamı bi döndüm ki dönmez olaydım :( oyunu 1 hafta oynayamadım oynasam da tırsarak oynuyodum artık ev yaparken 1 blok koyuyorum etrafa bakıyorum :D ama ben zaten madene gittiğimde çok korkunç sesler geliyordu normal mağara sesleri değil sonra evime gittim tam ortada bi sign buldum üstünde de I'M WATCHING YOU yazıyordu çok korkunçtu :( işte sırf benim gibi olmamak için oyuna asla herobrine ile ilgili en ufak şey bile olsa o modu yüklemeyin çok kötü sonuçlar ortaya çıkıyor :D
herobrine modunda adam ghast sesi çıkarıyor sen biliyosundur zaten öldürsende yine geliyor herobrine de korkunç ama slenderman daha fena vuruyosun her yer kararıyo öldürüncede öle bi ses çıkıyoki :S ayrıca sende too many items varmı? bana teknik oynadığını söylemiştin nese araştır herobrine totem diye eğer öyle bir şey varsa direk mods klasöründeki modları aramaya başla

silverdasdl2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
herobrine modu yüklemiştim ama küçükken yüklemiştim işte sorun da o :DD

lanmaniax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
inanmazsanız inanmayın adam intikam için döndü şimdi multiplayer single player heryerde peşimde adam evimi adresimi yaşımı her boku biliyo lan bakın beyler adamlar gercekten dogru sölüyor bende inanmiyordum bi serverime geldi canımdan bezdirdi eğer şunu yapmazsan ailen ölür falan dedi++++ herkeze kölem deyip kendine oto op ve gamemode veriyo server kurucusunun yerine geçiyo
Hayatımda gördüğüm en gerizekağlı insansın.Yaşın kaç senin çocuk.Herobrine Allah'mı ki alt tarafı pixel'den yapılmış uyduruk kaytırık bir mod.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...