-Five Night at Freddy's 2-

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya radyo sinyalleri diyince aklıma GTA 5'deki easter egg geldi. Denizin dibindeki bir kapsül bulunmuş, kapsülden gelen sesler mors alfabesiymiş. Bunu da çözmüşler ve mors alfabesiyle söylenilmeye çalışılan şey GTA 4'teki Nico'nun kuzeninin bir sözüymüş. "Hey, Nico. You're not calling me lately. Want to play bowling?" Gibi bir şeydi ama hatırlamıyorum.
Bu arada Mangle'ın ısıran animatronic olma ihtimali de var çünkü Foxy keskin dişlere sahip olmasına ramen çenesini çok sert kapatacak mekanizmaya sahip değil hatta dikkat edersen resimlerde hep ağzı sarkıyor :D
Büyük ihtimal Help me cümlesidir o radyo sinyalleri çünkü Golden Freddy ile ilgili bir olay olmuştu 3. oyunun minigame'lerinden birinde Ruhlar "Morlu Adam'ı Golden Freddy'nin saklandığı yere yani Back Room'a kovalıyorlar ve oradaki şifrelerden birisi de Help Me oluyordu sanırsam. Daha sonra Morlu Adam Golden Freddy'nin girilebilen kısmına sıkışıyor ama mekanizmaya üflediği ve ani hareketler yaptığı için mekanizma çalışıp Morlu Adam'ı parçalara bölüyor .s[DOUBLEPOST=1425996400,1425996341][/DOUBLEPOST]
Ben dün gece araştırdım bunları meraktan şansıma da bu konu açılmış yazayım dedim :S
Büyük ihtimalle mental olarak dayanıklı olanlarda bu sorun çıkmaz sen korkmuşsundur :(
Golden freddy değil golden bonie (spring-trap).ve bu arada bizim phone guy söylüyor bunu o yüzden Foxy dedim.(bu arada bizim roman" in efsane cümlesi o.
Ben eskiden polisten kaçarken arardı o yüzden kontrolü kaybedip bir yere çarpıp camdan uçardım :D)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Golden freddy değil golden bonie (spring-trap).ve bu arada bizim phone guy söylüyor bunu o yüzden Foxy dedim.(bu arada bizim roman" in efsane cümlesi o.
Ben eskiden polisten kaçarken arardı o yüzden kontrolü kaybedip bir yere çarpıp camdan uçardım :D)[DOUBLEPOST=1425996789][/DOUBLEPOST]
Ben eskiden polisten kaçarken arardı o yüzden kontrolü kaybedip bir yere çarpıp camdan uçardım :D)
Spring-Trap'da Golden Bonnie Değil Spring Bonnie oluyor ^^

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spring-Trap'da Golden Bonnie Değil Spring Bonnie oluyor ^^
Spring bonie? Bunu nerden buldun :D.çoğu kaynaklarda adı ya spring trap yada golden bonie olarak geçiyor (aslında hala o spring trap 'in resmi bir ismi yok o yüzden birsürü isim taktılar ilk başlarda da golden freddy e de olmuştu sonradan ismi belli oldu.)[DOUBLEPOST=1425997449,1425997199][/DOUBLEPOST]Ve bu arada (çok kullandım bunu :S) fnaf için güzel bir şarkı yapmışlar yorumlarda da scoot tarafından beğenilmiş.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Spring bonie? Bunu nerden buldun :D.çoğu kaynaklarda adı ya spring trap yada golden bonie olarak geçiyor (aslında hala o spring trap 'in resmi bir ismi yok o yüzden birsürü isim taktılar ilk başlarda da golden freddy e de olmuştu sonradan ismi belli oldu.)[DOUBLEPOST=1425997449,1425997199][/DOUBLEPOST]Ve bu arada (çok kullandım bunu :S) fnaf için güzel bir şarkı yapmışlar yorumlarda da scoot tarafından beğenilmiş.
http://freddy-fazbears-pizza.wikia.com/wiki/Springtrap
Resmi ve İsmi ^^

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
5. gece minigamesindeki purple manın içine girdiği kıyafet springtrapmış wikidede yazmış

Bu arada oyun çıktığı gibi haberim oldu sadece telefonda daha 2. oyuna yeni başladım ama 2. oyundaki minigamelerdede purple man var :D

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
5. gece minigamesindeki purple manın içine girdiği kıyafet springtrapmış wikidede yazmış

Bu arada oyun çıktığı gibi haberim oldu sadece telefonda daha 2. oyuna yeni başladım ama 2. oyundaki minigamelerdede purple man var :D
Biz bundan bahsettikleri zaten :D

Aytek09

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar five night at freddys 3 ün konusunu açarmısınız?

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
The Puppeti ekle en iyisi bence müzik kutusunu kurmayınca çıkıyor kaçma şansımızda yok markiplier ilk gecede ölmüştü puppete :D

Telefonda 6.geceye kadar 0 ölümle geçirmiştim :D Tabi Golden Freddy bugu olmasaydı tüm ayıcıkları alacaktım, şu anda sadece 5 tane var :( Ama 3 yıldıza da kavuştum çok şükür :D

Yok ondan değil de Spring Bonnie yazıyordu onu görmen için :D
Yani bir diğer ismi de Spring Bonnie oluyor :D

Doğru, ama SpringTrap bilinen adı :D Bahar Tuzağı'ymış anlamı. Acaba ne gibi bir gizli anlam taşıyor? :)

Hala açılmadıysa, açayım mı? :D FNAF 4'ü de açarım isterseniz :)

Die In a Fire şarkısı mı acaba :) Benim de favori FNAF şarkımdır :)

Yap
Yap.
YAP.

O zaman başlıyorum :3
İlk önce oyundaki robotların ismi Animatronic. 1987'de, bu animatronic'lerden birisi gelen müşterilerden birinin kafasını ısırıyor ve beyninin frontal lobuna zarar veriyor. Bunun yüzünden itibarı düşen Freddy Fazbear restorantı, üstüne üstlük müşterilerinin 5 çocuğunun kaçırılması ve öldürülüp birisi -Bunun ilk oynun ana karakteri olduğu düşünülüyor- tarafından Animatronic'lerin içine doldurulması, robotların kan kokması ve etrafa kan damlatması ile anlaşılıyor. Bunun ardından gelen iki teori var:
-Ya çocukların ruhları Animatronic'leri ele geçiriyor,
-Ya da bunların hepsini Minigame'de ve çooook nadir de olsa serinin bütün oyunlarında görünen "Morlu Adam" yapıyor-Ki bunun bizi telefondan arıyan kişi olma ihtimali de teoriler arasında-...
Ve sonunda bu olaylar yüzünden Freddy Fazbear dükkanı kapanıyor. Bir süre sonra burayı alan şirket hiçbir şekilde burayı kullanmıyor. Ama Animatronic'lerin özelliği olan özgür gezinme modunu sabahları değil akşamları açıyorlar. Bunların yanına da bir bekçi koyuyorlar ve oyun başlıyor...
Bu arada 2. Oyunun 1. oyunun devamını değil de öncesini anlattığını biliyor muydunuz? :D

FNAF 4'te Bite of 83'ü görüyoruz ve Fredbear ısırıyor :) Nightmare olanı ise sadece kurbanın hayalinde (kabusunda) yarattığı bir kopya bence. Bence bu sebeple de bu Nightmare dediğimiz animatronik, Fredbear'a çok benziyor.

Bite of 87 ise başka bir şey olabilir bu durumda.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Telefonda 6.geceye kadar 0 ölümle geçirmiştim :D Tabi Golden Freddy bugu olmasaydı tüm ayıcıkları alacaktım, şu anda sadece 5 tane var :( Ama 3 yıldıza da kavuştum çok şükür :D

Doğru, ama SpringTrap bilinen adı :D Bahar Tuzağı'ymış anlamı. Acaba ne gibi bir gizli anlam taşıyor? :)

FNAF 4'te Bite of 83'ü görüyoruz ve Fredbear ısırıyor :) Nightmare olanı ise sadece kurbanın hayalinde (kabusunda) yarattığı bir kopya bence. Bence bu sebeple de bu Nightmare dediğimiz animatronik, Fredbear'a çok benziyor.

Hort yapmışsınız. ._. (Konuya daha fazla mesaj yazılmasın...)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

fnaf 4te ısırılan çocuğu oynuyoruz ve çocuğun frontal lobu gitmiş durumda 87 ısırığında gitmemişmiydi frontal lob?

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fnaf 4te ısırılan çocuğu oynuyoruz ve çocuğun frontal lobu gitmiş durumda 87 ısırığında gitmemişmiydi frontal lob?

Tarihten emin değilim (Bazı yerlerde 83 diyor, bazı yerler ise 87 diyor) ama ısırığı yapanın Fredbear (Golden Freddy) olduğundan %100 eminiz artık. Şu 8-bit minigamelerden birinde de gösterilmiş. Buyrun resim:

Bu olayın da sırf bu sebepten dolayı Freddy Fazbear's Pizza yerine Fredbear's Family Diner'de olduğunu düşünmeye başladım. @Sarper170 de bana Springtrap ile Golden Freddy'nin bu yerde çalıştığını söylemişti. Bu restoran ile pizzacı aynı şirketin eğlence/yemek salonları (Fazbear Entertainment), onu da ekleyeyim.

Isırık konusuna dönersek, buradaki zaten %100 Fredbear. Golden Freddy ile AYNI görünüyor ama. Çünkü zaten Golden Freddy! Dört kaslı çocuğa gelirsek, bunlar da Foxy, Bonnie, Chica ve Freddy. Bunları da görmesinin sebebi, bu 4 kabadayının çocuğu Fredbear'ın önüne atmasıdır. Ve FNAF 4 ise tamamen çocuğun kendi kabusundan ibaret bence. Ama onu ölüme götürebilme riski olan bir kabus... (oyunu kaybedersek öldürüyorlar biliyorsunuz)

Nightmare mi? Fredbear onu ısırdığında beyninin gittiğini söylediniz. (Gerçi beynin gitmesini de geçtim, direk çocuğun kafasını bir güzel ezmiş bu Fredbear) Nightmare de, çocuğun kafasında Fredbear'ın görüntüsü olabilir. Ve bunu da hep kabusları haline getirmiş olabilir. Sonuçta Nightmare ile Fredbear'ın görüntüsü birbirine çok benziyor. Yani bir bakıma paranoya da diyebiliriz.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tarihten emin değilim (Bazı yerlerde 83 diyor, bazı yerler ise 87 diyor) ama ısırığı yapanın Fredbear (Golden Freddy) olduğundan %100 eminiz artık. Şu 8-bit minigamelerden birinde de gösterilmiş. Buyrun resim:

Bu olayın da sırf bu sebepten dolayı Freddy Fazbear's Pizza yerine Fredbear's Family Diner'de olduğunu düşünmeye başladım. @Sarper170 de bana Springtrap ile Golden Freddy'nin bu yerde çalıştığını söylemişti. Bu restoran ile pizzacı aynı şirketin eğlence/yemek salonları (Fazbear Entertainment), onu da ekleyeyim.

Isırık konusuna dönersek, buradaki zaten %100 Fredbear. Golden Freddy ile AYNI görünüyor ama. Çünkü zaten Golden Freddy! Dört kaslı çocuğa gelirsek, bunlar da Foxy, Bonnie, Chica ve Freddy. Bunları da görmesinin sebebi, bu 4 kabadayının çocuğu Fredbear'ın önüne atmasıdır. Ve FNAF 4 ise tamamen çocuğun kendi kabusundan ibaret bence. Ama onu ölüme götürebilme riski olan bir kabus... (oyunu kaybedersek öldürüyorlar biliyorsunuz)

Nightmare mi? Fredbear onu ısırdığında beyninin gittiğini söylediniz. (Gerçi beynin gitmesini de geçtim, direk çocuğun kafasını bir güzel ezmiş bu Fredbear) Nightmare de, çocuğun kafasında Fredbear'ın görüntüsü olabilir. Ve bunu da hep kabusları haline getirmiş olabilir. Sonuçta Nightmare ile Fredbear'ın görüntüsü birbirine çok benziyor. Yani bir bakıma paranoya da diyebiliriz.
Benim bildiğim kadarıyla dördüncü oyundaki minigamelerde çocuk şizofreni hastası ve hastanede yatarken hayal görüyor yani 4. oyunda hastanede yatıyoruz yatağın yanında çiçek hap ve bir alet beliriyormuş aletin adını unuttum onuda bulursunuz saat 6 olunca arkadan çıkan seste o aletten geliyor. FredBear Family Dinner resimdeki çocuğun ısırmasından sonra batıyor diye biliyorum sonra parçalar yeni bir şirkete satılıyor onlarda Freddy Fazbear pizza adında açıyorlar ve benim bildiğim golden freedy springtrap ve fredbear aynı rejenerasyondan geliyorlar. Bu arada resimdeki foxy kafası ezilen çocuğun abisi ne kadar manyak bi abisi varsa