-Five Night at Freddy's 2-

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okuduğum bir yerde springtrap aslında içine insanın gireceği bir şekilde tasarlanmış ama sonra içindeki parçalar çok keskin olduğundan dolayı bir insanı öldürebilir demişler ve o kostümü bir odaya atmışlar purplemanda o kostümü giyiyor o yüzden ölüyor. Springtrap'ı hareket ettirenin de purple man'ın ruhu olduğunu söyleyenler var ve purple man sadece 4 karakterimizi öldürüyor ilk oyundaki bütün karakterleri yani.

4. oyun çıkmıyacak diyenler çoğunlukta zaten hikaye 3'te bitti 4. oyunda hikayeyi devam ettirmezler ya da çok saçmalayarak çok farklı bir yerden çıkarırlar belki biz canavarları oynarız :D
Ya telefonda konuşan adam (phone guy) içindeyse? Oda mor bir adam.[DOUBLEPOST=1425836203,1425835818][/DOUBLEPOST]
Aynen canavarların yerinde olsak iyi olur (adamın elinde böle silah filan olalacak ama)
Minigame lerde zaten pixelde olsa kontrol ediyoz ama o çocukların ruhlarını kontrol edersek o başka :)

drksnk1

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya telefonda konuşan adam (phone guy) içindeyse? Oda mor bir adam.[DOUBLEPOST=1425836203,1425835818][/DOUBLEPOST]
Minigame lerde zaten pixelde olsa kontrol ediyoz ama o çocukların ruhlarını kontrol edersek o başka :)
Aynen öyle :D[DOUBLEPOST=1425836843][/DOUBLEPOST]Bide bir şey daha soracam konu açtım ama kimse cevap vermemiş yaptığım maskeler nasıl olmuş
Resim:

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen öyle :D[DOUBLEPOST=1425836843][/DOUBLEPOST]Bide bir şey daha soracam konu açtım ama kimse cevap vermemiş yaptığım maskeler nasıl olmuş
Resim:

Vallaha ellerine sağlık birde 3d olsa ilk yapacağım şey omegleye girip milleti korkutmak olurdu :D[DOUBLEPOST=1425838882,1425838641][/DOUBLEPOST]Ve sanırsam sende fnaf hayranısın :D

wendell09

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bence oyunun 4düde çıkabilir belki bizim farketmediğimiz küçük ayrıntılar vardır oyunda

Rastafaryan56

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu iyi hortlatmışsınız.3'ün tanıtımımı yapmamı isteyen kişiler varsa yorum yazsınlar

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Oyunun üçüncüsü çıkmış siz hala ikinci diyonuz :')

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Fnaf in bütün serilerinden bahsediyordu konudan çıktık yanlışlıkla :D
Şimdi biraz Spoiiler veresim geldi oyunla ilgili :3
Not: Oyunun hikayesi, teorileri, olayların gelişimini bir kenarda toplayıp anlatmadığınız sürece bu konu kaliteli olma şansını kaybeder ^^

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi biraz Spoiiler veresim geldi oyunla ilgili :3
Sana kalmış zaten biz spoiler vermeye başlamıştık :D (yukarıdaki arkadaşların ve benim yorumlarına bak zaten orda bayyaaaaaaa bi hikayesiyle ilgili konuştuk :D)[DOUBLEPOST=1425993921,1425993748][/DOUBLEPOST]
Konuyu iyi hortlatmışsınız.3'ün tanıtımımı yapmamı isteyen kişiler varsa yorum yazsınlar
Fnaf diyince ben duramıyomki :D (bu arada evet 3 unda tanıtımını yaparsan hoş olur)

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yap
Yap.
YAP.
Sana kalmış zaten biz spoiler vermeye başlamıştık :D (yukarıdaki arkadaşların ve benim yorumlarına bak zaten orda bayyaaaaaaa bi hikayesiyle ilgili konuştuk :D)[DOUBLEPOST=1425993921,1425993748][/DOUBLEPOST]
Fnaf diyince ben duramıyomki :D (bu arada evet 3 unda tanıtımını yaparsan hoş olur)
O zaman başlıyorum :3
İlk önce oyundaki robotların ismi Animatronic. 1987'de, bu animatronic'lerden birisi gelen müşterilerden birinin kafasını ısırıyor ve beyninin frontal lobuna zarar veriyor. Bunun yüzünden itibarı düşen Freddy Fazbear restorantı, üstüne üstlük müşterilerinin 5 çocuğunun kaçırılması ve öldürülüp birisi -Bunun ilk oynun ana karakteri olduğu düşünülüyor- tarafından Animatronic'lerin içine doldurulması, robotların kan kokması ve etrafa kan damlatması ile anlaşılıyor. Bunun ardından gelen iki teori var:
-Ya çocukların ruhları Animatronic'leri ele geçiriyor,
-Ya da bunların hepsini Minigame'de ve çooook nadir de olsa serinin bütün oyunlarında görünen "Morlu Adam" yapıyor-Ki bunun bizi telefondan arıyan kişi olma ihtimali de teoriler arasında-...
Ve sonunda bu olaylar yüzünden Freddy Fazbear dükkanı kapanıyor. Bir süre sonra burayı alan şirket hiçbir şekilde burayı kullanmıyor. Ama Animatronic'lerin özelliği olan özgür gezinme modunu sabahları değil akşamları açıyorlar. Bunların yanına da bir bekçi koyuyorlar ve oyun başlıyor...
Bu arada 2. Oyunun 1. oyunun devamını değil de öncesini anlattığını biliyor muydunuz? :D

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yap
Yap.
YAP.

O zaman başlıyorum :3
İlk önce oyundaki robotların ismi Animatronic. 1987'de, bu animatronic'lerden birisi gelen müşterilerden birinin kafasını ısırıyor ve beyninin frontal lobuna zarar veriyor. Bunun yüzünden itibarı düşen Freddy Fazbear restorantı, üstüne üstlük müşterilerinin 5 çocuğunun kaçırılması ve öldürülüp birisi -Bunun ilk oynun ana karakteri olduğu düşünülüyor- tarafından Animatronic'lerin içine doldurulması, robotların kan kokması ve etrafa kan damlatması ile anlaşılıyor. Bunun ardından gelen iki teori var:
-Ya çocukların ruhları Animatronic'leri ele geçiriyor,
-Ya da bunların hepsini Minigame'de ve çooook nadir de olsa serinin bütün oyunlarında görünen "Morlu Adam" yapıyor-Ki bunun bizi telefondan arıyan kişi olma ihtimali de teoriler arasında-...
Ve sonunda bu olaylar yüzünden Freddy Fazbear dükkanı kapanıyor. Bir süre sonra burayı alan şirket hiçbir şekilde burayı kullanmıyor. Ama Animatronic'lerin özelliği olan özgür gezinme modunu sabahları değil akşamları açıyorlar. Bunların yanına da bir bekçi koyuyorlar ve oyun başlıyor...
Bu arada 2. Oyunun 1. oyunun devamını değil de öncesini anlattığını biliyor muydunuz? :D
Bunların HEPSİNİ biliyordum ve çocuğun kafasını ısıran Foxy. 5 çocuğu kaçırıp öldüren purple man ve çocukların ruhları animatronic lerin içine tıkan ise the pupet.Aslında animatronic leri bozuk zannediyorlar fakat hiçbir mühendis bunun sebebini bulamıyor buda çocukların animatronic lerin içinde olduğunun bir kanıtı.ve bu arada bir şey buldum...
Bizim mangle denen beyaz tilkimiz (Foxy değil o başka) müzik kutusunun olduğu odaya gelip radyo sinyalleri yayıyor bu radyo sinyalleri sanırsam RANDOM olarak çıkıyor çünkü hala belirli bir şey yok o konuda.neyse devam edeyim.o radyo sinyallerinden 4 veya 5 farklı şey çıkıyor.
1)the pupet in resmi
2)it's me yazan bir resim
3)help me veya help we diyen bir cümle
4)who are you? Diyen bir cümle
(Mutlaka bunlardan biri gerçektir)[DOUBLEPOST=1425995998,1425995756][/DOUBLEPOST]Ve bu arada öneri...
SAKIN GECE GECE BU OYUNUN "SECRET" LERİNİ ARAŞTIRMAYIN!
Ben gittim gece gece baktım sonra saat 2 de uyandım etrafı sapsarı görüyom ve sürekli beynimin içinde ayak sesleri oluşuyor ( o gün kafayı yastığa gömüp uyudum :( )

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bunların HEPSİNİ biliyordum ve çocuğun kafasını ısıran Foxy. 5 çocuğu kaçırıp öldüren purple man ve çocukların ruhları animatronic lerin içine tıkan ise the pupet.Aslında animatronic leri bozuk zannediyorlar fakat hiçbir mühendis bunun sebebini bulamıyor buda çocukların animatronic lerin içinde olduğunun bir kanıtı.ve bu arada bir şey buldum...
Bizim mangle denen beyaz tilkimiz (Foxy değil o başka) müzik kutusunun olduğu odaya gelip radyo sinyalleri yayıyor bu radyo sinyalleri sanırsam RANDOM olarak çıkıyor çünkü hala belirli bir şey yok o konuda.neyse devam edeyim.o radyo sinyallerinden 4 veya 5 farklı şey çıkıyor.
1)the pupet in resmi
(Mutlaka bunlardan biri gerçektir)
Ya radyo sinyalleri diyince aklıma GTA 5'deki easter egg geldi. Denizin dibindeki bir kapsül bulunmuş, kapsülden gelen sesler mors alfabesiymiş. Bunu da çözmüşler ve mors alfabesiyle söylenilmeye çalışılan şey GTA 4'teki Nico'nun kuzeninin bir sözüymüş. "Hey, Nico. You're not calling me lately. Want to play bowling?" Gibi bir şeydi ama hatırlamıyorum.
Bu arada Mangle'ın ısıran animatronic olma ihtimali de var çünkü Foxy keskin dişlere sahip olmasına ramen çenesini çok sert kapatacak mekanizmaya sahip değil hatta dikkat edersen resimlerde hep ağzı sarkıyor :D
Büyük ihtimal Help me cümlesidir o radyo sinyalleri çünkü Golden Freddy ile ilgili bir olay olmuştu 3. oyunun minigame'lerinden birinde Ruhlar "Morlu Adam'ı Golden Freddy'nin saklandığı yere yani Back Room'a kovalıyorlar ve oradaki şifrelerden birisi de Help Me oluyordu sanırsam. Daha sonra Morlu Adam Golden Freddy'nin girilebilen kısmına sıkışıyor ama mekanizmaya üflediği ve ani hareketler yaptığı için mekanizma çalışıp Morlu Adam'ı parçalara bölüyor .s[DOUBLEPOST=1425996400,1425996341][/DOUBLEPOST]
1)the pupet in resmi
(Mutlaka bunlardan biri gerçektir)[DOUBLEPOST=1425995998,1425995756][/DOUBLEPOST]Ve bu arada öneri...
SAKIN GECE GECE BU OYUNUN "SECRET" LERİNİ ARAŞTIRMAYIN!
Ben gittim gece gece baktım sonra saat 2 de uyandım etrafı sapsarı görüyom ve sürekli beynimin içinde ayak sesleri oluşuyor ( o gün kafayı yastığa gömüp uyudum :( )
Ben dün gece araştırdım bunları meraktan şansıma da bu konu açılmış yazayım dedim :S
Büyük ihtimalle mental olarak dayanıklı olanlarda bu sorun çıkmaz sen korkmuşsundur :(