Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Umarım sunucuya gelecek olan kişiler trollük falan çok yapmazlar.
Ayrıca trollük demişken az bir şey yapılarını hiç bozmadan troll yapmak var mı? Az bir şey eğlenceli olur.Örneğin onun alanına bir sürü tabela koyup içine bir şeyler yazmak.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım sunucuya gelecek olan kişiler trollük falan çok yapmazlar.
Ayrıca trollük demişken az bir şey yapılarını hiç bozmadan troll yapmak var mı? Az bir şey eğlenceli olur.Örneğin onun alanına bir sürü tabela koyup içine bir şeyler yazmak.

Belli bir süre oynadıktan sonra böyle şöyler yapacak samimiyete ulaşırız diye düşünüyorum ^_^

yasin_mc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
NEZAMAN AÇILCAK ARTIK DAYANAMIYORUM :):alay:

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Emin değilim nasıl yapılıyor ama kendi biomelarınızı yaratabilirsiniz mesela nether ama asıl dünyada veya kilden ağaçlar olan biomelar falan kodlarla yazılıyordu.
26. dakikadan itibaren bahsettiğim şey ile ilgili görüntüler görebilirsiniz. cidden çok hoş ve vanilla minecraftı bozmuyor.
ilginizi çekebilir. bu arada formumu gönderdim e-mail'den, okumakta kolay gelsin :D

Yaroglek

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
-Kullanıcı adı: Yaroglek
-(Zorunlu değil) Skype: Ozan Hellscream
-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? Suikastçi oyun tarzı ile insaları öldürmek, map yapmak
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır? Objektif yaklaşırım ona göre davranırım
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın? 2011
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı? Survival, evet oynadım
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun? Çünkü bütün serverlar abartılı ve saçma.Oyunun özü ile alakası yok.Güya survival server ama serverda warp var tp var.Bütün serverlarda aynı muhabbet.Oyunu orjinal olarak multiplayer onyamak istediğim için diyebiliriz.
-Server hakkında ne düşünüyorsun? Fikir güzel fakat yapıları bozma maddesinide ele alırsak yine ortaya bir kısıtlama ve amaçsızlık çıkıyor.Çünkü bu madde pvp yi anlamsız kılıyor.Serverda amacın ne olduğunu pek anlayamadım.Yani tamam güzel vakit geçirmek ama ne yapacağız toplanıp.Oyunda zaten pve ye karşı hayatta kalmak çok kolay.Yalnızca bir şeyler mi inşaat edeceğiz.Aklımda ki tek soru işareti bu.Onun dışında dediğim gibi güzel bir fikir.
-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin? Düşmanınsa evet.
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun? 30 u aşkın.Hepsini yazamam.Daha önemli bulduklarımı yazayım.Savaş Cebeci,Oğuz Sasi,Filthy Frank,AmazHS
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir? Evet

Ayrıca eğer oyunda birbirimizi öldürmek yasak olmayacaksa karakterlerin üzerinden isimlerin görünümünü kaldırırsak sevinirim.200 m öteden 40 blok kalınlığındaki duvarın arkasından isminin gözükmesi(yani yerinin belli olması) pek hoş bir şey değil.En azından oylamaya sunulsun.

Senttor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Waow. İlk açtığında güzel zaman geçirmiştik. Şimdi de geçiririz. Tabi başvuru kabul olursa. :D

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
açın ya artık şu serveri millet sizi mi beklicek haftalardır açmıyonuz

-Kullanıcı adı:EfrainPeris
-(Zorunlu değil) Skype:burak.vardar26

-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? serverde iksir yapıp kasılıp ws atmayı
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır?genellikle iyidir
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın?3 sene önce
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı?daha önce full survival oynadım arkadaşlarımla oynadım
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun?server yeni ve survival oynamak istiyorum
-Server hakkında ne düşünüyorsun?serveri bir an önce açın

-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin? sevmem
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun?TeamArmy
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir?evet güvenebilirsiniz

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bir kaç sorum daha var;Sunucuda PvP olacal mı? Full PvP ise şimdiden söyleyeyim girmem çünkü bir kaç kanalın serilerini söylemiştiniz orada da birbirleriyle savaşmıyorlardı.Diğeri ise haftanın sonunda falan savaş olacakvmı turnuva falan.Sonuncusu herkse ait merkez gibi bir yer olacak mı? Cevaplarsanız sevinirim.

SurvivalDelisi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Olm Siz Server Açmayımı Biliyonuz Bi Server Bu Kadar Bekletilmez Ki

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam 1 hafta içinde açılcak dedi 3 gün önce, önce bir hafta olsun ondan sonra laf edersiniz.Lütfen sabır.

ManOfDemo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başvuran herkesten sunucu`nun açılmasını çok geciktirdiğimiz için özür diliyorum.-_- Ancak beklememizin nedeni bu sayfayı daha çok insanın görmesini sağlamak ve daha nitelikli insanları bir araya toplayarak insanların uyum içinde oynayabileceği sevimli bir ortam yaratmak için.
Başvurularınızın çoğuna geri dönüş yapmadım, ancak merak etmeyin amacım sunucu açıldığı anda herkese gerekli bilgilerini sorup sunucu adresini vermek. Kabul edilirseniz lütfen bu sayfa üzerinde kabul edilmeyenlerin üzülmelerine veya sinirlenmelerine neden olacak paylaşımlar yapmayın! Zaten seçtiğim insanların bu konuda çok daha duyarlı olacaklarına inanıyorum. Seçilmeyenlerden de aynı ölçüde duyarlılık ve saygıyı beklemek biraz zor olacaktır, ama whitelist bir sunucuda güvenli bir ortam yaratmak için az sayıda nitelikli kişileri seçmek gerekiyor.
Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederim. İkinci Bir başvuruyu her zaman yapabilirsiniz:)
Teşekkürler!:alay:

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle başvuran herkesten sunucu`nun açılmasını çok geciktirdiğimiz için özür diliyorum.-_- Ancak beklememizin nedeni bu sayfayı daha çok insanın görmesini sağlamak ve daha nitelikli insanları bir araya toplayarak insanların uyum içinde oynayabileceği sevimli bir ortam yaratmak için.
Başvurularınızın çoğuna geri dönüş yapmadım, ancak merak etmeyin amacım sunucu açıldığı anda herkese gerekli bilgilerini sorup sunucu adresini vermek. Kabul edilirseniz lütfen bu sayfa üzerinde kabul edilmeyenlerin üzülmelerine veya sinirlenmelerine neden olacak paylaşımlar yapmayın! Zaten seçtiğim insanların bu konuda çok daha duyarlı olacaklarına inanıyorum. Seçilmeyenlerden de aynı ölçüde duyarlılık ve saygıyı beklemek biraz zor olacaktır, ama whitelist bir sunucuda güvenli bir ortam yaratmak için az sayıda nitelikli kişileri seçmek gerekiyor.
Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederim. İkinci Bir başvuruyu her zaman yapabilirsiniz:)
Teşekkürler!:alay:
Bir şey soracağım:Sunucuya girebilmek için orjinal minecraft hesabı gerekli mi?

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir kaç sorum daha var;Sunucuda PvP olacal mı? Full PvP ise şimdiden söyleyeyim girmem çünkü bir kaç kanalın serilerini söylemiştiniz orada da birbirleriyle savaşmıyorlardı.Diğeri ise haftanın sonunda falan savaş olacakvmı turnuva falan.Sonuncusu herkse ait merkez gibi bir yer olacak mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Pvp açık olacak ama bu bir pvp server değil. Yani birbirinizi öldürdüğünüz bir minigame yapabilirsiniz ama dünyada dolanırken biri gelip sizi öldürmeyecek.
Turnuva dediğim gibi minigame falan yaparsanız olabilir, yoksa ben turnuva yapıp size creative den diamond kusmayacağım.
İnsanların topluluk yararına yaptıkları farmların falan bulunduğu bir merkez tabii ki olur.

Bir şey soracağım:Sunucuya girebilmek için orjinal minecraft hesabı gerekli mi?
Hayır, değil. Ama alabiliyorsanız yapımcıları desteklemek adına alın derim ^_^

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
O zaman umarım PvP delisi biri gelip öldürüp durmaz sunucuya.Eğer öldürdü diyelim o kişiye bir ceza falan geliyor mu?

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zaman umarım PvP delisi biri gelip öldürüp durmaz sunucuya.Eğer öldürdü diyelim o kişiye bir ceza falan geliyor mu?

Bizim öyle bir server olmadığımızı söyleriz. Buna devam etmek isterse whitelist ten çıkarırız.