Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

Voidure

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kapanmış olması cidden üzdü. yazın katılamadım tekrar şansımı denemek istedim ama sanırım biraz bekleyeceğiz :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
-Kullanıcı adı: Secret_Wither
-(Zorunlu değil) Skype: farukalpayminecraft

-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? Survival Sunucularda Build Normalde Ise Pluginlerle Ugrasmak
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır? Proyumdur Mesela Cr Den Butun efsolarim 2. sev 3 olmak uzere 3 tanesi
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın? 2010'da
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı? Evet oynadin eski zamanlarda oyuncularla survival oynamak cok eglenceliydi benim best server turum survival zaten
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun? O eski eglenceyi yeniden yasamak icin gecen yıl bir server bulmustum serverde tek worldguard vardi oleydi yani sunucunun admini 12 yasindaydi sunucuyla asla girmezdi ama oyuncular vardi ben o sunucuda kocamam kale yapmistim cok guzel pvpler atmistik oyuncularla sonra sw kapandi -___-
-Server hakkında ne düşünüyorsun? yapimi basit ama gayet eglenceli olacaga benziyor

-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin? Hayir ama onlarla birleşmeyi severim düşmanımla bile arkadaş olurum mesela o ev yapti yanina ev yapip kapi baglarsam sasirmasin :D
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun? Oyun Gemisi, Laz Oyun Oynay, Rozetmen, Bazi MotoVlog Kanallari, NovaProspekt, Kafalar
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir? tabii ki bi 200 mesaj daha atsam forumda en cok mesaj atanalrın arasına girecem beni herkese sorabilirsin :)