FairOnes 1.7.2 Hub Server (YEPYENI HIC GORMEDDIGINIZ OYUNLARLA GELDıK)ip:faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serverimizi nasil bilirdiniz...

• Kullanılan toplam oy
    43

SalvorTia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
serverde acayip az kişi var girdiğimde 7 kişimi ne vardı bence çok kötü

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 6 gunlugune kapaliydi. 85 userden 28 e dustk bgn ku rekorumz 36

Note IV cihazından Tapatalk 2 ile gönderildi

kharoon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
walking dead ne zaman gelecek? kesin tarih mevcut mu? walking dead geldikten sonra başlamayı düşünüyorum.

mineZ tipi server arıyorum ve malesef hiçbir türk serverında yok.

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
Yaptığınız spamlar sayesinde forumumuzdan tatil kazandınız!
biraz ciddiyet lütfen.. yetkilisiniz.. daha ciddi tavırlar bekliyoruz.. teşekkürler...
spam yapmaktan dolayı forumdan uzaklaştırıldınız.. gibi karşındakini kaale almadan yazabilirsin...
ayrıca spam dediğiniz mesajlar arasında 8 saat vardı sanırım yada ben yanlış gördüm.. 12 saat güncellenme süresi.. iyi güzel ozmn şehir içi 75 km hız yapana polis ceza kessin..inşallah bu yazılarımız boşa gitmez ve biraz karşındakine insan gibi davranıp biraz daha insiyatifli olursun bundan sonra.. iyi akşamlar..

edit özür dilerim hata olmus 11 le akşam 8 arası 9 saat .. .. kurallara uymaya çalışıyoruzda dakika başı account açıp her başlığın altına reklam yazanlar uyarıyı 3-4 güne alıyor (bizim başlıkta şahit oldum) bizim üniversite sınavına hazırlanan soru çözmekten sağını solunu şaşırmış arkadaş 12 olması gereken güncelleme süresini ölçmeyip.. 3 saat erken mesaj atıyor..1 günde postayı yiyor.. :D :D:D (sözlerim yalan değil .. çok şükür tüm işlemlerin saati saatine yazdığı güzel bir sistemi olan bir forum burası..) sadece bazı moderatörler kendini 2. ağır ceza mahkemesinde savcı sanıyor sanırım:D

Moderatör tarafından düzenlendi:

Lucifer˜

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
biraz ciddiyet lütfen.. yetkilisiniz.. daha ciddi tavırlar bekliyoruz.. teşekkürler...
spam yapmaktan dolayı forumdan uzaklaştırıldınız.. gibi karşındakini kaale almadan yazabilirsin...
ayrıca spam dediğiniz mesajlar arasında 8 saat vardı sanırım yada ben yanlış gördüm.. 12 saat güncellenme süresi.. iyi güzel ozmn şehir içi 75 km hız yapana polis ceza kessin..inşallah bu yazılarımız boşa gitmez ve biraz karşındakine insan gibi davranıp biraz daha insiyatifli olursun bundan sonra.. iyi akşamlar..

edit özür dilerim hata olmus 11 le akşam 8 arası 9 saat .. .. kurallara uymaya çalışıyoruzda dakika başı account açıp her başlığın altına reklam yazanlar uyarıyı 3-4 güne alıyor (bizim başlıkta şahit oldum) bizim üniversite sınavına hazırlanan soru çözmekten sağını solunu şaşırmış arkadaş 12 olması gereken güncelleme süresini ölçmeyip.. 3 saat erken mesaj atıyor..1 günde postayı yiyor.. :D :D:D (sözlerim yalan değil .. çok şükür tüm işlemlerin saati saatine yazdığı güzel bir sistemi olan bir forum burası..) sadece bazı moderatörler kendini 2. ağır ceza mahkemesinde savcı sanıyor sanırım:D
Bizdeki bu forum koruması tamamen sizlerden kaynaklı.
Sizler bunları devam ettirdikçe bizim daha fazla ve daha fazla her yaptığınız suçta sertleşmemiz gerekiyor.
Eğer sertleşmezsek ve cezaları küçük tutarsak forum baş edilemez bir hal alıyor.
Ve bizler görevimizi yapabilmek için bunu yapmak zorundayız.

Ayrıca güncelleme süresi 24 saat.

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
ana konu sizin üslubunuzdu.. sizin üslubunuz sert değil kaale alan ciddiyetsiz bir üslup..ciddi olsanız neyse yetkili adam görevini yapıyor diyeceğizde .. farklı bir mesaj veriyorsunuz yazdığınız yazıyla.
.. umarım tekrarlamaz ve farklı tepkilerle karşılaşmazsınız diyerek tartışmayı uzatmadan kaçıyorm.. iyi akşamlar

coolturktr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İsmim :RezkTr
Server güzel ama oyuncu sayısı az oyuncuda çoğalırsa çok güzel olur...

SkullHead

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel :D
Önceden oynuyodum şimdide giricem servere :D

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
guncel

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
guncel

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
sw'nin factionu sürekli kapalı bü gün girdiğimde ise 4 milyar param vardı ve lapiste her vurduğumda madenci lvlim 10'ar 10'ar artıyordu bi süre sonra her zamanki gibi kapandı diyeceğim odurki sw de boş boş gezip lakırdı yapan mod'lar yerine böyle durumlarda işe yarayacak modları göreve getirseniz iyi olur

LuciferTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverdaki isminiz:MeteTR
server hakkındaki düşünceleriniz:Servere ilk girdiğimde diğer bütün swler gibi kesin bundaada lag var ''lan'' oynanmaz bu server dedim ve fikrim bi anda değiştirdi.Çok başarılı bir server.Gelmenizi tavsiye ederim.