FairOnes 1.7.2 Hub Server (YEPYENI HIC GORMEDDIGINIZ OYUNLARLA GELDıK)ip:faironeshub.bestforever.com

• Konuyu başlatan AtillaHosting
  • Başlangıç tarihi

Serverimizi nasil bilirdiniz...

• Kullanılan toplam oy
    43
A

AtillaHosting

Ziyaretçi

İP:178.63.47.153
version:1.7.2
KAPASITE:??BILINMIYOR??
%99 UPTIME-900MBIT INTERNET-32GB RAM-3.5GHZ 4+4 XEON E3 ISLEMCI ILE MUKEMMEL PERFORMANS.

-CREATIVE-
WORLD EDITLI CREATIVE SERVERIMIZ GUNLUK YARISMALARIYLA SIZ DEGERLI OYUNCULARI BEKLEMEKTEDIR.GUNLUK PUANLI YARISMALAR VE HAFTALIK ODULLU YARISMALARLA EN IYI CREATIVE FAIRONES'TA!
-FACTIONMMORPG-

ARTIK FACTION DENINCE OLUSAN BAYAT IMAJI SILMEK ICIN FAIRONES FACTIONA SIZLERI BEKLIYORUZ.MCMMO VE WAND PLUGININDEN YAPTIGIMIZ SKILLSISTEMIYLE PVPLER KAT VE KAT ZEVKLI OLACAK..FACTIONUNUZUN RAHIPI SIZE CAN BASACACAK BARBAR ONDEN HASARI USTUNE CEKECEK.. OKCU VE BUYUCUDE GERI KALANI HALLEDECEK..AYRICA HEM EMEK HEM HAMMADDE SEVENLERE AYNI ANDA HITAP ETMEYE CALISTIK.. LAPIS VE RAIN EVENTI YOKTUR.AZ EXP VE PARA VEREN KOMUR (MALESEF BUNUDA KOYMAK ISTEMEZDIK) VARDIR.AYRICA CIFTCILIKLE KAT KAT PARA KASABILIRSINIZ..
-SKYBLOCK-
HERKESIN SKYLORD OLARAK GEZDIGI SERVERLARDAN SIKILDIYSANIZ FAIRONES SKYBLOCK TAM SIZE GORE!!!ZORLAYICI EKONOMISI ILE SADECE UZMAN SKYBLOCK SEVENLERIN TOPLANDIGI BIR SERVER ARIYORSAN.. SENSIZ 1 KISI EKSIGIZ DEMEKTIR..
-ULTRAHARDCORE-(YENİ)-
DİKKAT!HERKES BU OYUNU OYNAYAMAZ..CANINIZ İNDİĞİNDE SADECE ALTIN ELMAYLA DOLAR.USTELIK SUSUZLUKTA AYRI BIR DERT.
ÖLÜRSENİZ OTOMATİK 12 SAAT BAN.KENDİNİZE PRO MİNECRAFTÇI DİYORSANIZ BUNU OYNADIKTAN SONRA BİR KERE DAHA DÜŞÜNECEKSİNİZ.

-KİTPVP-
GAYET KEYİFLİ BİR KİTPVP SERVERİMİZ VARDIR.KİTLER DEĞİŞİK VE EĞLENCELİDİR.ARENAMIZ EL YAPIMI ÇOK RENKLİDİR.KISACASI MUTLAKA DENEYIN.FARKI GÖRÜN.
-HUNGERGAMES(KİTLİ)-
AKTİF ETTİĞİMİZ COİNS SİSTEMİYLE HERKESİN HER KİTİ KULLANABİLDİĞİ AÇLIK OYUNLARI SERVERİMİZA HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ.

-FACTION(SILAHLI-MINEZ)-

daha çok walking dead havası vereceğimiz kendi el yapımı kaliteli texture packimiz ve 60 civarı silahla türkiyenin tartışmasız en iyisi olacak minez serverimiz..
durum %50(silahlar ve texture pack hazır.. map yapım aşamasında)

-SURVIVAL-
bugün tamamlanıp inşallah açılacak:)

-MiniGAMES Süpriz olacak!-
SERVERDAN RESIMLER
skyblock

Moderatör tarafından düzenlendi:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden Sunucudasın diye bir hatayla karşılaşıyorum :S

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bazen oyundan ciktigini idrak edemio makine :) bi sure askida kaliyo senin player. 1-2 dk beklersen hatayi aldikdan sonra girebilirsin :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ReallifeCity eklendiği anda gireceğim.Eklendiği zaman beni etiketler misin ?

Şuanda giremememin nedeni bilgisayarımın fanlarının bozuk olması.Yanlış anlama.Sunucu güzel.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Reallife baya genis kapsamli oldugundan 1-1.5 ay falan daha acabilecegimizi sanmiyoruz malesef :S

Krebron

Arminas Prime
En iyi cevaplar
0
güncell altın sunucu ya layık

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
tanıtıma afilli afilli i7 32 gb ram falan yazınca altın sunucu olma ihtimalimiz var sanırım..:)[DOUBLEPOST=1392113463,1392051643][/DOUBLEPOST]güncel.. FODM modunun açılışı yakındır!!!

JrPredator

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ultrahardcore un girişinde beklerken öldüm bu bir saçmalık bide öldüğüm için 3 gün banlandım bu daha bir saçmalık , daha başlamadığım için kahvaltıya gittim gelene kadar ölmüşüm girişte ve banlanmışım saçmalığa bak oynamadım bile

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Giris bolumunde ölemessiniz portaldan gecmissinizdir giris bolumunde olumsuzluk var kalan her yerde olmeniz mumkundur ban yemeniz oyunun en zor kisimlarindan biridir :)

JrPredator

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Giris bolumunde ölemessiniz portaldan gecmissinizdir giris bolumunde olumsuzluk var kalan her yerde olmeniz mumkundur ban yemeniz oyunun en zor kisimlarindan biridir :)

zaten portaldan geçtikten sonra öldüm saçmalıkda o ya , daha oyuna başlamadım ilk girişindeydim

A

AtillaHosting

Ziyaretçi
oyunu daha öncede denedik öyle bir hatayla karsılasmadık .. wgleride kontrol ettik gerçekten bizde bir hata yok.. ya portaldan kazara geçtin yada o anda farkında deildin.. ilk defa böyle bir olayı senden duyduk inan..