Ekran Kartı Overclock(yani Hızlandırmak)

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sat onu bitmiş ömrü :D Kasa al en rahatı. Hem aynı fiyata daha iyi performans verir.
ayrılamıyomda çok iyi günlerimiz oldu 2007,2008 model olmasına ramen 1280x800 çözünürlükde medium grafik detayinda cod mw 3 açtı :D çok şaşırdım ama iyi optimize etmişler oyunu şimdi ne dion yeni kasa şart mı :D

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ayrılamıyomda çok iyi günlerimiz oldu 2007,2008 model olmasına ramen 1280x800 çözünürlükde medium grafik detayinda cod mw 3 açtı :D çok şaşırdım ama iyi optimize etmişler oyunu şimdi ne dion yeni kasa şart mı :D
Zamanına göre iyi bilgisayarmış. Çökmezse yada sinirden pencereden dışarı atmadığın sürece kullanabilirsin. :D

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zamanına göre iyi bilgisayarmış. Çökmezse yada sinirden pencereden dışarı atmadığın sürece kullanabilirsin. :D
bazen sinirlenip vurduğum oluyor hatta ergenlik çağıda wolfteama başladım laptopun sol clicki kullana kullana bozuldu içine çöktü biraz öküz gibi vurdum bigün hala çalışıo o günden beri :D düzeltmek için vur kır parala D:

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
bazen sinirlenip vurduğum oluyor hatta ergenlik çağıda wolfteama başladım laptopun sol clicki kullana kullana bozuldu içine çöktü biraz öküz gibi vurdum bigün hala çalışıo o günden beri :D düzeltmek için vur kır parala D:
Bende eski bilgisayarıma ne vururdum ya :D Ah emektar 6 yıl beni çekti. En sonunda kasaya vura vura fandan vırıvırıvırı sesler gelmeye başladı. En sonunda ramler yandı. :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim ekran kartı 128 MB 2006'da aldık bilgisayarı.Ekran kartı ATI Radeon 9250
Az önce fena derecede arttırdım yandı.Pc göstermiyor bir şey.
Not:Kalorifer peteğinden yazıyorum :S

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlla senle aynı ekran kartı ve drivera sahip mi olmamız lazım genel bi açılım yapsaydin iyi olurdu.

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende performans diye bi seçenek yokki gpu yu nası bulcma

NOT: PC LAPTOP DEIL

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
onun için nvidianın sitesinden program indirmelisin yada benim gibi aracı programlarla yapabilirsin[DOUBLEPOST=1378558326,1378558277][/DOUBLEPOST]
İlla senle aynı ekran kartı ve drivera sahip mi olmamız lazım genel bi açılım yapsaydin iyi olurdu.

açıklamaya gerek yok zaten tüm ekran kartlarını algılıyor bu programlar(neredeyse hepsi)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
beni
onun için nvidianın sitesinden program indirmelisin yada benim gibi aracı programlarla yapabilirsin[DOUBLEPOST=1378558326,1378558277][/DOUBLEPOST]

açıklamaya gerek yok zaten tüm ekran kartlarını algılıyor bu programlar(neredeyse hepsi)

m eski kasa beni 8 yil cekti en son 3 gun acik birakmistim baktim ekran karti 128 dereceyi vurmus ama ne iste aldirmadim ve pc is dead

Mrkurt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
OverClock Sonucunda ;

İşlemcinin ömrü kısalır-
Takılmalar kapanmalar yaşanabilir-
işlemcinin ısısı artar yanabilir

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
OverClock Sonucunda ;

İşlemcinin ömrü kısalır-
Takılmalar kapanmalar yaşanabilir-
işlemcinin ısısı artar yanabilir
Dostum bu islemci değil ekran kartı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Overclock yararlımıdır zararlımıdır ? Eğer işlemciniz veya gpu'nuz eski ise yani ömrünü artık doldurucak ise o.c yapabilirsiniz. Fakat yeni bir işlemciniz ve gpu'nuz varsa zararlıdır. İçindeki metalin ve bakır yolların fazla ısınacağını belirtmek isterim. Buda fazla ısıya, kapanmalara hatta ve hatta işlemcinizi yada gpu'nuzu bozmaya yarayacaktır. Her önüne gelen o.c yapamaz. En azından iyi bir performans için 2 tane 20mm fan bulundurmanız gerekir.