ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Dostum ben Flowcraft ın sahibiyim.
Sırf bu kadar kötü yorum aldığın için bir göz atayım dedim. Öncelikle spawnında sorun var.
Ormanın ortasında bir yerde başladım orası kesinlikle spawn değildi.
Onu çözmelisin çünkü gelenler "aaa spawn ne kadar güzel" deyip oyun oynuyorlar bazen.
Evet böyle tiplerde var maalesef. Ama sen kurucu gözüyle bakıp her oyuncuyu kazanmalısın.
Mesela ben yeterince iyi bir kurucu değilim çünkü her hata yapanı banlıyorum. Jail yada mute gibi şeyler beni kesmiyor
Sen bu yolu izleme mesela, herkesi kazanmaya çalış. Spawnında survival kısmı çalışmıyor,suyun içine girdim teleportlamadı.
Ayrıca /warp ı güzel düşünmüşsün. Ama fazla karışık. aralarını aç simgelerin bi kısmını sağ tarafa bi kısmını aşağıya sabitle.
çok dipdibe olmuşlar.
Bende senin gibi kimseye güvenemediğim için, çoğu başvuru yapan benden 4-5 yaş küçük olduğu için her şeyi kendim öğrenip oyun kurmaya çalıştım. hala eksiklerim var senin olduğu gibi. Senin tek hatan server tam oturmadan reklam vermek olmuş :) keşke haber etseydin de güçlerimizi birleştirseydik :p

Onun dışında için rahat olsun oyunda "abi admin verir misin?" diyenler buralarda konunu çok fazla sabote edeceklerdir bunlara zamanla alışıyor insan :)
PucketNetwork gibi bir serverı kapamayassın (: Ayrıca sunucuma günde +150 kişi giriyor amacın ne senin forum özgür bir paylaşım çerçevesinde işliyor..

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Sen Hüseyinmisin Ercanmısın tanıyamadım da :D

Mirageee

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim az önce ban yedim neden ban yediğimi söyler misiniz adam hile dedi bana ben ban yedim ya jorbakopf açılmasını rica ederim haksızlığa son verin bu 2 oldu

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu yeri doğru sunucumuz faction tabanlıdır ve sadece ek olarak skyblocku mevcuttur isterseniz girip bakabilirsiniz hungergames ve survival kaldırıldı çoktan bize konu yeri yanlış diyenler bizim konumuzda muhabbet ediyolar asıl onun yeri yanlış forumda mesaj kısmı mevcut.

b0oM

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
White List Wut ?? Bro Beni White List e eklesenize .... :D:dpantolon:

Creeper1111

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaslar yeni minecraft server açılmıstır Serverimizde Faction Ve HungerGames bulunmakta server kişi sayısı:50 kişilık bi server
Vipfiyatları:Vip:5 megavip:15 ultravip:20
Alım olarakta arkadaslar Reklamci ve rehber alımı vardı
Server 25 kişi olunca vip çekilisi olcaktır
Server Ram:14 gb
Serverde lag olma oranı %90 [ancak adminler bir şey yapıyosa olur]
warp listemiz:lapis,orman,market,event,end,hammadde,jail,simya,parkur,avcı,mobarena,arena,örs,maden,çöl,HungerGames,eylence

Alper9999

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
White List lütfen! Eğer bakımda değilse white list e ekelr misiniz? Nickim HalilAlper

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar sakın bu servere girmek gibi bir hata yapmayın yetkililer çok ilgisizler bugün bir bug buldum bunu buildere bildiriiyim dedim buildera seslendim cvp vermedi bn bu bugu deneyim dedim hemen ban attı üstelik bugları bildirmeme rağmen başkaların atığı iftiraya kanıtsız hmn ban la karşılık verdi kurucuya sölememe rağmen 2 . kez ban yedim arkadaşlar server o kadar kötü o kadar bakımsız ki 5 dk da bir servere feci bir lag girio minigamesler da bug var minigamesteki oyunlardan birine girip orada eşya toplayıp sanal cheste atıp factiona taşıyabiliorsun birde kale savaşları fln yok gemi savaşları var o da yeni açıldı ve bozuk. Arkadaşlar bn bu bugu bildirdim ve ban yedim bildirmesem ban yemeyebilirdim ama herkes bu bugu kullansaydı oyunun tadı kaçardı bnden bu kadar size son uyarım Not: pluginler bozuk ve kalitesiz yetkilkiler çok ahmak combatlog plugini bile çalışmıo