ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sakın bu servere girmek gibi bir hata yapmayın yetkililer çok ilgisizler bugün bir bug buldum bunu buildere bildiriiyim dedim buildera seslendim cvp vermedi bn bu bugu deneyim dedim hemen ban attı üstelik bugları bildirmeme rağmen başkaların atığı iftiraya kanıtsız hmn ban la karşılık verdi kurucuya sölememe rağmen 2 . kez ban yedim arkadaşlar server o kadar kötü o kadar bakımsız ki 5 dk da bir servere feci bir lag girio minigamesler da bug var minigamesteki oyunlardan birine girip orada eşya toplayıp sanal cheste atıp factiona taşıyabiliorsun birde kale savaşları fln yok gemi savaşları var o da yeni açıldı ve bozuk. Arkadaşlar bn bu bugu bildirdim ve ban yedim bildirmesem ban yemeyebilirdim ama herkes bu bugu kullansaydı oyunun tadı kaçardı bnden bu kadar size son uyarım Not: pluginler bozuk ve kalitesiz yetkilkiler çok ahmak combatlog plugini bile çalışmıo
Bugu kullandiktan sonra bug var diye mesaj atmaya basladin bugu kullandigin icin ban yedin combat logun son surumu hatali bunu bize degilde combatlogu yapanlarla konusman lazim lagin sebebide combatlogun saniye de bir konsolda verdigi couldn't pass event hatasi bu hatanin giderilmesi icin yeni surumu beklemek gerek teen-wolfta ki chest bugu da kapatildi gemi-savaslarinda ne bug var bilmiyorum tek bildigim bug minigameslerdeyken oyundan cikinca tum esyalarinin gitme bugu buna da yapacagimiz bisey yok minigames plugini ni yapanla gorusmelisin. Yetkililer sadece adam akilli oynayanlara cevap verir senin gibi bugdan faydalanip anlasilinca bug var dedim bakmadiniz diyenlere vermez zaten zamanimizin cogunu ya yeni seyler yapmaya ya da eskilerde ki eksiklikleri duzeltmeye calisiyoruz kendimize zamanimiz olmuyo insan bi yerden sonra bunaliyo her soru sorana da geri donememizin diger sebeplerinde biri de bu baska bi sebep ise biz burda para pesinde kosmuyoruz eglence icin yapiyoruz ki artik sayenizde eglenemiyoruz hep kotu yorum hep kotu yorum tesekkur ederiz bizi minecrafttan soguttugunuz icin swde yakinda kapanir zaten ki su buga donelim asil konu o oyle birsey olunca direk adminle iletisime gecilir mimarlarla degil admin acik degilse bile biz oraya skype adresimizi sus olsun diye koymadik.
Bu arada tek bozuk olan plugin minigamesler ve combat log bu konu da da tekrar pluginleri yapanlara danismani oneririm onlara bug var yeni guncelleme cikartin diyebilirsin fakat seni ne kadar dikkate alirlar bilemem.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugu kullandiktan sonra bug var diye mesaj atmaya basladin bugu kullandigin icin ban yedin combat logun son surumu hatali bunu bize degilde combatlogu yapanlarla konusman lazim lagin sebebide combatlogun saniye de bir konsolda verdigi couldn't pass event hatasi bu hatanin giderilmesi icin yeni surumu beklemek gerek teen-wolfta ki chest bugu da kapatildi gemi-savaslarinda ne bug var bilmiyorum tek bildigim bug minigameslerdeyken oyundan cikinca tum esyalarinin gitme bugu buna da yapacagimiz bisey yok minigames plugini ni yapanla gorusmelisin. Yetkililer sadece adam akilli oynayanlara cevap verir senin gibi bugdan faydalanip anlasilinca bug var dedim bakmadiniz diyenlere vermez zaten zamanimizin cogunu ya yeni seyler yapmaya ya da eskilerde ki eksiklikleri duzeltmeye calisiyoruz kendimize zamanimiz olmuyo insan bi yerden sonra bunaliyo her soru sorana da geri donememizin diger sebeplerinde biri de bu baska bi sebep ise biz burda para pesinde kosmuyoruz eglence icin yapiyoruz ki artik sayenizde eglenemiyoruz hep kotu yorum hep kotu yorum tesekkur ederiz bizi minecrafttan soguttugunuz icin swde yakinda kapanir zaten ki su buga donelim asil konu o oyle birsey olunca direk adminle iletisime gecilir mimarlarla degil admin acik degilse bile biz oraya skype adresimizi sus olsun diye koymadik.
Bu arada tek bozuk olan plugin minigamesler ve combat log bu konu da da tekrar pluginleri yapanlara danismani oneririm onlara bug var yeni guncelleme cikartin diyebilirsin fakat seni ne kadar dikkate alirlar bilemem.
bilgisayarımda skype çalışmıyo bn burağa seslendim bu bugu bildircektim o cvp vermedi bn aldığım iksirleri zaten hepsini warp bossta yere doğru attım buna kullanmak diyosanız bn anlamam ayrıca gemisavaşlarındada chest bugu var birde combatlogun eski sürümünü indirebilirsiniz vombatlogun eski sürümünde admin bile olsan vs ye girerken fly yetkin kapanıo ama bn builderlarınızı hiç beğenmedim bi işe yaradıklarını görmedim sw de bayadır enilik yok bu sw bnm elimde olsa imkanım olsa baya geliştirirdim diğer sw leri gezip ordan insanların sevdiği şeyleri bulabilirdim buna kopya denmezdi zaten bnde server kurdum baya geliştirdim ama sizin gibi imkanım yoktu para sıkıntısı çektim bn sizi suçlamıorum insanlık hali[DOUBLEPOST=1409852008,1409851931][/DOUBLEPOST]mesela mechanich craftta oyuncuların nerdeyse %90 süper bir pet plugini var diye serverde kalıyorlar aslında doğru sizde böle yeni iddialar ortaya atabilirsiniz[DOUBLEPOST=1409852632][/DOUBLEPOST]BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM HATTA[DOUBLEPOST=1409852707][/DOUBLEPOST]ayrıca son dediğim gibi bu bugları düzeltebilirsiniz ama bn chect bugundan başka bişi görmedim

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bilgisayarımda skype çalışmıyo bn burağa seslendim bu bugu bildircektim o cvp vermedi bn aldığım iksirleri zaten hepsini warp bossta yere doğru attım buna kullanmak diyosanız bn anlamam ayrıca gemisavaşlarındada chest bugu var birde combatlogun eski sürümünü indirebilirsiniz vombatlogun eski sürümünde admin bile olsan vs ye girerken fly yetkin kapanıo ama bn builderlarınızı hiç beğenmedim bi işe yaradıklarını görmedim sw de bayadır enilik yok bu sw bnm elimde olsa imkanım olsa baya geliştirirdim diğer sw leri gezip ordan insanların sevdiği şeyleri bulabilirdim buna kopya denmezdi zaten bnde server kurdum baya geliştirdim ama sizin gibi imkanım yoktu para sıkıntısı çektim bn sizi suçlamıorum insanlık hali[DOUBLEPOST=1409852008,1409851931][/DOUBLEPOST]mesela mechanich craftta oyuncuların nerdeyse %90 süper bir pet plugini var diye serverde kalıyorlar aslında doğru sizde böle yeni iddialar ortaya atabilirsiniz
Onlar admin veya kurucu degiller sadece mimarlar ve mimarlarin gorevi yeni seyler yapmaktir sw yeni bakimdan cikti sagolsunlar baya da yardimlari dokundu combatloga gelince eski surumu spigot 1.7.10 da calismiyo swyi 1.7.9 yapmayi denedik bu seferde plotmenin 1.7.9 surumu hata vermeye basladi bu konuda elimizden bisey gelmiyo. Diger yeniliklere gelince swde lag var dogru soyledin ve daha fazla plugin daha fazla lag demek zaten lag olmasa gemi savaslarindaki gemileri hareketli yapicam yani gemiler bi kaptan yardimiyla denizde gidecek. Chest sorununa gelince onceden oyun adli bi dunyamiz vardi tum oyunlari orda toplamistik orda da sadece oyunlarin gerektirdigi kodlar calisiyordu yani /chest gibi kodlar calismiyodu lag sebebiyle o dunyayi silip sehrin oldugu dunyaya tasidik sehirde de olmasi gerektigi gibi /chest komutu aktif tum oyunlarda wg atip flaglardan blocked-cmds ye /chest eklememisim haklisin benim hatam ama su lagi bi giderebilsek garanti vericem turkiyenin en iyi swleri arasina girebiliriz sponsorumuz yok bizim ayrica bizimdw oyle cok paramiz yok 4 kisi para biriktirip 60tllik acmistik gerisini bu zamana kadar vipler getirdi arada reklam paralarini tamamlamak icin cebimizden biraz para cikti o kadar. Bi sponsor bulmustuk yakin bi zamanda adamlar 110gb ram 12 tane islemcili makine vercez demislerdi bizde tamam demistik son anda vazgectik biseylerden suphelenmisdik ve suphelerimiz dogru cikti biz vazgectikten sonra adamlar paketi satin almak istediler 100tl onerdiler bizde satmadik sonra o zaman bizde calariz dediler ama bunun bos tehdit oldugu belliydi ve sadece tehdit olarak kaldi bu olaydan sonra sponsorluga da basvuramadik neyse esas konuya gelelim bize makine lazim o da olmadigi icin ya swye bu sekilde katlanicaz yada birakicaz ki biz kararimizi verdik kendinize iyi bakin.

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BU ARADA BU MİNİGAMESTE OYUNDAN ÇIKARKEN EŞYALRIN GİTMESİNİ ÖNLEMEK İSTİORSANIZ SPAWNDA VE WARP OYUNLARDA /CHEST KOMUTUNU KAPATABİLİRSİNİZ BİRDE /WARP OYUNLARI SİLİN İNSANLAR OYUNLARA SADECE SPAWNDAN GİDEBİLSİN VE MİNİGAMES TE DE BÖLE HATA OLMASIN DİYE AYNSIINI BUNA DA UYGULAYIN[DOUBLEPOST=1409853036,1409852892][/DOUBLEPOST]BENCE SERVERİN RAM DURUMU VE MAKİNE DURUMUNDA FAZLA SORUN YOK BNCE SORUN BOZUK PLUGNLERLE ALAKALI BNA DA OLMUŞTU HATTA SERVERİ BU YÜZDEN KAPATTIM

Ahmetreyiz18

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fare sitedeysen banımı kaldırabilirmisin adım Bead210

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tüm amblemleriniz (lobbydeki) çalıntı (alıntıda demiyorum..) ..

biliyorum çünkü geçen sene mayıs ayında ben yapmıştım:D(ve hiçbiryerde paylaşmadım mapı)
... battletime-çekirdek server... aaaah ne günlerdi..
https://www.facebook.com/MinecraftBattleTime
buyrunuz buda sayfamız..
şekil 1a danda görebilirsiniz.... size emek verilmemiş serverinizda başarılar dilerim..
Abi yanlis anlamissin biliyorum sizin serverinizi. Ali abi bizimle. Rica ettik o yapti amblemleri sağolsun. Ortağim var demisti demekki sizmissiniz. Serveriniz cok guzeldi bu arada :)

Therapyst

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere girilmiyor: ''Registered players only! please visit www.*******.com to register'' diye hata veriyor

Edit: Sorun kendi kendine düzeldi :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: ???

murat_2055

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel ancak lapis denen şey olayı bozuyor