ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok iğrenç +30 olmasının sebebi ise reklamdan kaynaklıdır parayla reklam vermişler başka çare kalmayınca :D
Aga hayir anlamiyorum madem igrenc madem sevmiyosun burda kotu dusuncelerini yazicagina neyin kotu oldugunu soyle de duzeltelim server yeni buyuk 10 gunluk bi bakimdan cikti kimse kalmadi bizde reklam verdik dedigim gibi igrencligi soylersen duzeltiriz boylece yardim etmis olursun boyle seyler yazip devamini getirmeyince yardimci olunmuyor

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aga hayir anlamiyorum madem igrenc madem sevmiyosun burda kotu dusuncelerini yazicagina neyin kotu oldugunu soyle de duzeltelim server yeni buyuk 10 gunluk bi bakimdan cikti kimse kalmadi bizde reklam verdik dedigim gibi igrencligi soylersen duzeltiriz boylece yardim etmis olursun boyle seyler yazip devamini getirmeyince yardimci olunmuyor
önce kendini değiştir.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
önce kendini değiştir.
Sen buraya bana laf atmayami geldin yoksa konumu baltalamayami?[DOUBLEPOST=1409414225,1409413192][/DOUBLEPOST]
önce kendini değiştir.

sen kendi serverine bak yani bi insan kendi serveri varken diger serverlere girip oynarki sonrada gelip yorum yapar bu kdar sevdin mi serveri ama alım yok k.b

Son oyuncu cakması serverinle ilgilenmeni oneririm emin ol daha cok işine yarar

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Konunuz heryeri iğrenç bu oyuncu kaybına sebeb olur +30 dediler şoka girdim oha dedim yani en fazla 10 kişi olmasını beklerdim.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konunuz heryeri iğrenç bu oyuncu kaybına sebeb olur +30 dediler şoka girdim oha dedim yani en fazla 10 kişi olmasını beklerdim.
Heryer derken mesajlari kastediyosan herkes iyi niyetli degil hile yapip ban yiyenler de var o mesajlarda kisi sayisina gelince belli ki beklentilerin cok dusuk baskalarinda da aynilarini bekliyorsun :) biraz saygi duymani oneririm

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen buraya bana laf atmayami geldin yoksa konumu baltalamayami?[DOUBLEPOST=1409414225,1409413192][/DOUBLEPOST]

sen kendi serverine bak yani bi insan kendi serveri varken diger serverlere girip oynarki sonrada gelip yorum yapar bu kdar sevdin mi serveri ama alım yok k.b

Son oyuncu cakması serverinle ilgilenmeni oneririm emin ol daha cok işine yarar
1- aklında bir şey oldugnu düşünüyorum ben sana alım v.s bir şey demedim. Gel Kurucu ol serverimde desen bile asla gelmem !
2- Son oyuncu cakması dedigin server sende 2 kat fazla çekiyor
3- Son oyuncu çakması diyorsun ama serverime bi tekrar gir bak derim neresi çakma gerçi 2 side hub oldugu için siz ona özenti dersiniz.

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1- aklında bir şey oldugnu düşünüyorum ben sana alım v.s bir şey demedim. Gel Kurucu ol serverimde desen bile asla gelmem !
2- Son oyuncu cakması dedigin server sende 2 kat fazla çekiyor
3- Son oyuncu çakması diyorsun ama serverime bi tekrar gir bak derim neresi çakma gerçi 2 side hub oldugu için siz ona özenti dersiniz.
La begenmediysen git zorla tutan yok gelmis burda hicbisey bilmeden konusuyosun. Resimlere laf etmissin hic degilse baska konulardaki rengarenk oklardan iyi bize abi diyosun soylermisin neye dayanarak soyluyosun bunu server buildi kotu demissin spawn degistiginden beri bunu diyen ilk sensin servere kimse gelmez iki kati benim serverim diyosun demekki 7/24 onlinesin yada her dakka kontrol ediyosunki serverin en fazla kac online oldugunu biliyosun yada salliyosun ki acikcasi salladigin cok belli ya rakip olarak gorup taarruza geciyosun ya da bunu zevk icin yapiyosun niyetini anlamadim ama halden anlamadigin belli biz senin konunda ne bi mesaj yazdik ne de serverine girip cok kotu gibi seyler yazdik yada reklam yaptik senin gibileri aslinda hic takmayip Allah'a havale etmek lazim amacinin dusunceleri soylemek degil konumuzu baltalamak oldugu cok belli eger yaniliyorsam affola fakat bu yaptigin buyuk saygisizlik ve anlami yok kardes kardes swler hakkinda plan yapmamiz yada eksikliklerimizi soyleyip duzeltilmesine yardimci olmamiz gerekirken su yaptigin buyuk ayip ki bunu bile istemiyorum saygi cercevesi icinde konussan bile yeter umarim bi noktaya varmisizdir kolay gelsin iyi aksamlar

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostum ben Flowcraft ın sahibiyim.
Sırf bu kadar kötü yorum aldığın için bir göz atayım dedim. Öncelikle spawnında sorun var.
Ormanın ortasında bir yerde başladım orası kesinlikle spawn değildi.
Onu çözmelisin çünkü gelenler "aaa spawn ne kadar güzel" deyip oyun oynuyorlar bazen.
Evet böyle tiplerde var maalesef. Ama sen kurucu gözüyle bakıp her oyuncuyu kazanmalısın.
Mesela ben yeterince iyi bir kurucu değilim çünkü her hata yapanı banlıyorum. Jail yada mute gibi şeyler beni kesmiyor
Sen bu yolu izleme mesela, herkesi kazanmaya çalış. Spawnında survival kısmı çalışmıyor,suyun içine girdim teleportlamadı.
Ayrıca /warp ı güzel düşünmüşsün. Ama fazla karışık. aralarını aç simgelerin bi kısmını sağ tarafa bi kısmını aşağıya sabitle.
çok dipdibe olmuşlar.
Bende senin gibi kimseye güvenemediğim için, çoğu başvuru yapan benden 4-5 yaş küçük olduğu için her şeyi kendim öğrenip oyun kurmaya çalıştım. hala eksiklerim var senin olduğu gibi. Senin tek hatan server tam oturmadan reklam vermek olmuş :) keşke haber etseydin de güçlerimizi birleştirseydik :p

Onun dışında için rahat olsun oyunda "abi admin verir misin?" diyenler buralarda konunu çok fazla sabote edeceklerdir bunlara zamanla alışıyor insan :)

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum ben Flowcraft ın sahibiyim.
Sırf bu kadar kötü yorum aldığın için bir göz atayım dedim. Öncelikle spawnında sorun var.
Ormanın ortasında bir yerde başladım orası kesinlikle spawn değildi.
Onu çözmelisin çünkü gelenler "aaa spawn ne kadar güzel" deyip oyun oynuyorlar bazen.
Evet böyle tiplerde var maalesef. Ama sen kurucu gözüyle bakıp her oyuncuyu kazanmalısın.
Mesela ben yeterince iyi bir kurucu değilim çünkü her hata yapanı banlıyorum. Jail yada mute gibi şeyler beni kesmiyor
Sen bu yolu izleme mesela, herkesi kazanmaya çalış. Spawnında survival kısmı çalışmıyor,suyun içine girdim teleportlamadı.
Ayrıca /warp ı güzel düşünmüşsün. Ama fazla karışık. aralarını aç simgelerin bi kısmını sağ tarafa bi kısmını aşağıya sabitle.
çok dipdibe olmuşlar.
Bende senin gibi kimseye güvenemediğim için, çoğu başvuru yapan benden 4-5 yaş küçük olduğu için her şeyi kendim öğrenip oyun kurmaya çalıştım. hala eksiklerim var senin olduğu gibi. Senin tek hatan server tam oturmadan reklam vermek olmuş :) keşke haber etseydin de güçlerimizi birleştirseydik :p

Onun dışında için rahat olsun oyunda "abi admin verir misin?" diyenler buralarda konunu çok fazla sabote edeceklerdir bunlara zamanla alışıyor insan :)
Sonunda halden anlayan biri cikti Allah razi olsun valla su an beni cok mutlu ettin eksiklikleri soyledigin icin ayriyetten cok tesekkur ederim en yakin zamanda cagresine bakariz iste mesaj dedigin boyle olur helal olsun :)

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sonunda halden anlayan biri cikti Allah razi olsun valla su an beni cok mutlu ettin eksiklikleri soyledigin icin ayriyetten cok tesekkur ederim en yakin zamanda cagresine bakariz iste mesaj dedigin boyle olur helal olsun :)
Dostum bu işler gerçekten böyle. Adamlar sanki kötüleyerek para kazanıyor gibiler. Servera lapis koyduğun zaman otomatikman kolay server havası oluyor. Lapis koymazsan abiii lapis koy diye ağlıyorlar. Servera plugin yüklüyorsun niye reload attın diyorlar. pvp de ölen karşısındakine hile var diye tutturuyor falan.. Sen motivasyonunu kesinlikle düşürme. Bak ikimizin serverda faction bi yerde rakip sayılırız ama biz birbirimize tavsiye verirken bunlar sadece kötülemeye çalışmış. Yabancı forumlara baksan böyle bir şey göremezsin. buda türk insanının samimiyetsizliği işte. bi yardıma ihtiyacın olursa mesaj atabilirsin dostum kal sağlıcakla. B)

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum bu işler gerçekten böyle. Adamlar sanki kötüleyerek para kazanıyor gibiler. Servera lapis koyduğun zaman otomatikman kolay server havası oluyor. Lapis koymazsan abiii lapis koy diye ağlıyorlar. Servera plugin yüklüyorsun niye reload attın diyorlar. pvp de ölen karşısındakine hile var diye tutturuyor falan.. Sen motivasyonunu kesinlikle düşürme. Bak ikimizin serverda faction bi yerde rakip sayılırız ama biz birbirimize tavsiye verirken bunlar sadece kötülemeye çalışmış. Yabancı forumlara baksan böyle bir şey göremezsin. buda türk insanının samimiyetsizliği işte. bi yardıma ihtiyacın olursa mesaj atabilirsin dostum kal sağlıcakla. B)
Eyvallah sagolasin :)

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Adam Emek Vermiş Dalga Geçmeyin .
@SearchTR[DOUBLEPOST=1409462019,1409461900][/DOUBLEPOST]Server İgrenc Olabilir Ama Bu Yetkililerden Kaynaklanıyor @fare315

-Güncel[DOUBLEPOST=1409462576][/DOUBLEPOST]
1-GELMESSEN GELME BURDA KAL DİE AGLAYAN YOK
2-SON OYUNCU BU SW DEN DAHA ÖNCE ACILDIGI İÇİN NORMAL
3-HUB SERVER AÇMAK SON OYUNCUDAN ÖZENTİ DEGİL
ADAMIN CANI İSTEMİŞ SANANE
4-SEN AÇ OZAMAN BENİMDE HUB SERVERİMVAR
ÖZENTİ OLUR SENİN SERVERİNİ KAPATTIRIRIM!
5-SONOYUNCUNUN İSMİNİ HERYERDE KULLANMA BİZE
ÖRNEK GÖSTERME![DOUBLEPOST=1409466354][/DOUBLEPOST]Güncel
Adam sadece eleştiri yapmiş yorumunu yazmış hiç bi sunucu konusuna kötü yorum yazilmicak mi yani ?

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adam sadece eleştiri yapmiş yorumunu yazmış hiç bi sunucu konusuna kötü yorum yazilmicak mi yani ?
Abi tamam kotu yorum yazarlar haklidirlar da bunlar kotu yorum degil ki daha swye girmeden swniz cok kotu diye yorum yapanlar var daha eski mesajlari okursan anliyicaksindir yalan yanlis kafalarina gore yorum yapip konuyu kirletiyolar hakkiyla yorum yapanlara demiyorum bunu

Vacthy

- Mr.Koala
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
katılıyorum...[DOUBLEPOST=1409476315,1409467192][/DOUBLEPOST]--Güncel--[DOUBLEPOST=1409476379][/DOUBLEPOST]@fare315 Pc ye Geçtinmi[DOUBLEPOST=1409478235][/DOUBLEPOST]Konuyu Yarım Saatte Bir Güncelliyorum Geri Düşmesindiye
Nerde Kaldn @fare315

--GÜNCEL--
[DOUBLEPOST=1409478333][/DOUBLEPOST]
Yazılmamalı Adamlar Emek Veriyor
Ve Ayrıca Forum Kirleniyor
Bence Forum Yöneticisi Olarak Bunu İlk
Sen Düşünmeliydin
Konuyu 12 saate bir güncelleyin + olarak yapabilicem bir şey yok kötü yorum yapabilirler.

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[QUumOTE="MiddleWarsHayrani, post: 1162299, member: 10338749"]Adam Emek Vermiş Dalga Geçmeyin .
@SearchTR[DOUBLEPOST=1409462019,1409461900][/DOUBLEPOST]Server İgrenc Olabilir Ama Bu Yetkililerden Kaynaklanıyor @fare315

-Güncel[DOUBLEPOST=1409462576][/DOUBLEPOST]
1-GELMESSEN GELME BURDA KAL DİE AGLAYAN YOK
2-SON OYUNCU BU SW DEN DAHA ÖNCE ACILDIGI İÇİN NORMAL
3-HUB SERVER AÇMAK SON OYUNCUDAN ÖZENTİ DEGİL
ADAMIN CANI İSTEMİŞ SANANE
4-SEN AÇ OZAMAN BENİMDE HUB SERVERİMVAR
ÖZENTİ OLUR SENİN SERVERİNİ KAPATTIRIRIM!
5-SONOYUNCUNUN İSMİNİ HERYERDE KULLANMA BİZE
ÖRNEK GÖSTERME![DOUBLEPOST=1409466354][/DOUBLEPOST]Güncel[/QUOTE]
haha serverimi kapattırcakmış bekliyorum......[DOUBLEPOST=1409482083][/DOUBLEPOST]
searchtr haklısın sonucta forumda yorum yapma özgürlügü var :)