ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
sunucu hakkında sunucu sistemleri hakkında nasıl katilabilirim texture pack yazılarının tipleri falan başka bi serverin konusundan almışsınız bariz belli düzeltmenizi rica ediyorum bence bu hoşbişey değil

FurkanYldrm

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hele Admine Bayıldımmmmmmmmm.
Kesınlıkle Harka denıcek serwerlerden bırı sı her kez bır bırıne yardım edıyor kufur ortamı yok Perfecttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :D :D <3 <3 <3:D :D

I <3 You ChickenTr and Onur Kara Ayberk Köksalan <3 <3 <3 <3 :D

CivCiv35

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Textur alintimi acaba:emin:
Sadece silah tasarımları bize ait değil :D

sunucu hakkında sunucu sistemleri hakkında nasıl katilabilirim texture pack yazılarının tipleri falan başka bi serverin konusundan almışsınız bariz belli düzeltmenizi rica ediyorum bence bu hoşbişey değil
Sadece silah tasarımları bize ait değil kardeşim bizim emeğimizede böyle yorumlamak bizede bu hoş gelmiyor

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
abi kaç senedir böyle server arıyodum süper bide keşke büyüler olsa kolay bulunsa gücüne göre zor bulunsa efsane olur iyi oyunlar !

ateş topu ateş topu yamuru fln yıldırım yamuru buz topu fln yani efso olur hemen servere geliom bu arada !

CivCiv35

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
abi kaç senedir böyle server arıyodum süper bide keşke büyüler olsa kolay bulunsa gücüne göre zor bulunsa efsane olur iyi oyunlar !

ateş topu ateş topu yamuru fln yıldırım yamuru buz topu fln yani efso olur hemen servere geliom bu arada !
Zaten 3 Yıldır Skill işindeyiz. Naruto serverimiz var aktif. Şuanda skiller üstünde çalışıyoruz asalar ve değnekler hazır sadece biraz zamana ihtiyacımız var. Ayrıca yorumun için çok teşekkür ederiz :D

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere galiba bot atıyorlar bi el atarsanız seviniriz servere giriş yapamıyoruz

SupeRNova36

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buildlerde 0 emek Texture tamamen çalıntı 0 emek Hikayeyi yazmakta uğraşmış olabilirler onun dışında yönetimde çöp kısacası 0 emek dandik bir server.

CivCiv35

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Buildlerde 0 emek Texture tamamen çalıntı 0 emek Hikayeyi yazmakta uğraşmış olabilirler onun dışında yönetimde çöp kısacası 0 emek dandik bir server.
Buildimiz %100 kendimize ait ve diğer üyelerin serverde en çok sevdiği şey buildlerimiz. Texture'yi kendimiz yaptık silah tasarımları evet bize ait değil ama diğer şeyler bize ait. Bu yorumu yapman ancak bizi güldürür. 20ye yakın online alıyoruz serverde yinede yorumun için teşekkürler ^^.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buildimiz %100 kendimize ait ve diğer üyelerin serverde en çok sevdiği şey buildlerimiz. Texture'yi kendimiz yaptık silah tasarımları evet bize ait değil ama diğer şeyler bize ait. Bu yorumu yapman ancak bizi güldürür. 20ye yakın online alıyoruz serverde yinede yorumun için teşekkürler ^^.
KARDEŞ KAÇINCI KEZ SÖYLÜYOM BANI KALDIRIRMISIN :(

Qratos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyun Nicki: V142v

Gerçek Ad Soyad: Samet Ebçin