ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

CivCiv35

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SUNUCU HAKKINDA
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Size ChickenTR Ailesinden Bahsedeceğim Daha Sonra Ise Server Hakkında Bilgi Vereceğim. ChickenTR Olarak 2. Serverimiz. Türkiye'nin Ilk Naruto Server'ini 3 Yıllık Yönetiminin Ardından MMORPG'ye de Bi El Atmak Istedik. Aylar Süren Uğraş Sonunda Server'imiz de ki Map'ları, Plugin'leri ve Texture Pack'i Bitirdik. Açık Beta'da Başlattığımız Server'imizde ki Tüm Açıkları Kapattık. Server Ortaçağ Zamanlarında Geçmektedir. Texture Pack'imiz de Effectli 3D Silahlar Bulunmaktadır. Ve Görsel Açıdan Sizi Etkileyeceğine Inanıyoruz. Umarım Beğenirsin ^^. şu an da Server Slotu 34'tür Ama Giren Kitle Arttıkça Arttıracağız!
★ ★ ★ Hikayemiz ★ ★ ★

Titan Ordusu Komutanı Biçici Cett'in Insan Irkını Ortadan Kaldırma Planları Yapmaktadır. Ve Cett'e Karşı Koymak Icin Insanlar Arasında ki Bir Topluluk Özgürlük Ordusunu Kurar. Ordu'yu Kuran Neban'ın Ölümünün Ardından Ordu İç Karışıklığa Doğru Gitmektedir. Neban'ın Yardımcıları Darroum, Izy, Frauz Ve Valerun'un Arasından Neban Aralarında ki En Tecrübeli Ve Adil Olarak Gördüğü Darroum'u Ölümünün Ardından Ordu'nun Başını Geçmesini Hep Istemektedir. Ve Böylede Olur Ama Buna Sinirlenen Izy Darroum'a Baş Kaldırmak Icin Fırsat Kollar. Darroum'un Savaş Planı Hep Savunmaya Yöneliktir. Izy Ise Son Titan'ı Bile Öldürene Kadar Savaşmak Istemektedir. Ama Ordu'nun Büyük Çoğunlunu Yanına Alamamaktadır. Frauz Uzlaşımcı Bir Kişidir Bu Yüzden Cett'le Anlaşma Yapılmasını Istemektedir. Frauz ve Izy Arasında ki Bu Görüş Ayrılığı Orduyu Çok Etkilemektedir. Valerun Ise Darroum ve Izy'ye Sürekli Adamlarını Göndererek Suikast Düzenlemektedir. Darroum, Valerun'u Ne Kadar Kendini Destekliyo Gibi Görünse de Halbuki Valerun Cett'e Çoktan Desteğini Vermişti Bile. Bundan Haberi Olan Izy ve Frauz Sürekli Darroum'u Uyarmaktadır. Ama Darroum Valerun'a Diğer Herkesten Daha Çok Güvenmektedir. Ve Darroum Öldüğünde Yerine Geçecek Ismin Valerun Olduğunu Sıkça Dile Getirir. Valerun, Frauz ve Izy'i birçok Dövüşte Yenmiştir. Bu Yüzden Ordunun Büyük Bir Çoğunluğu Valerun'u Desteklemektedir. Darroum İç Karışıklıktan Üzgündür. Ve Özgürlük Ordusu Yakında Çıkacak Büyük Savaşın Gelmesini İple Çekmektedir.

SUNUCU SISTEMLERI HAKKINDA

★ Market Sistemi

Mob'lardan Düşen Paralarla Marketten Eşya Alabilir, Eşyalarınıza Taş Basabilirsiniz. Oyunda Gümüş, Altın, Elmas ve Zümrüt Paralar Geçerlidir. Bunları Mob Öldürerek Kazanabilirsiniz.
★ Dungeon Sistemi
Şuanlık Dungeon'ımız 8 Katlıdır. Ileri de 9 ve 10. Katlarda Aktif Edilecektir. Ilk 3 Katta PvP Kapalıdır Rahatça Kasılabilirsiniz. Ilk 5 Kat Eşya Düşürme Amaçlı, 6 ve 8. Katlar Para Kazanmak Icin, 7. Kattan da Şans Kutuları Düşmektedir.
★ Turnuva Sistemi
1v1, 3v3 ve Klan Turnuvaları Mevcuttur. Bu Turnuvalar 2 Hafta'da 1 Yapılmaktadır. Aralarda Event Amaçlı Turnuvalar'da Düzenlenecektir.
★ Level Sistemi
0'dan Başlayıp 99'a Kadar Kasılabilirsiniz. Ister Görevlerle Ister PvP'de Player Öldürerek Level Kazanabilirsiniz.
★ Lig Sistemi
Son Level'e Ulaşınca Lig'lere Girersiniz. Liglere Girmek Icin Belirli Tac Ödemeniz Gerekmektedir. Gümüş 3-2-1, Altın 3-2-1, Elmas 3-2-1 ve Zümrüt Lig Vardır. Ayrıntılı Bilgiye Spawn'dan Ulaşabilirsiniz.
★ Yetkili Sistemi
Server de Yetkili Alımları Kıdemliliğe ve Tecrübeye Göre Yapılmaktadır.
Klan Sistemi
Klan Kurabilirsiniz. Klan Evi Satın Alabilirsiniz. Başka Klan Evlerine Saldırı Yapabilir Veya Kendi Evinizi Savunabilirsiniz. Max Klan Level'i 10'dur Klan'a Level Atlamak Icin Belirli Bi Kill'e Ulaşmak Gerekir. Klan Seviyesi Arttıkça Klan Adı'nın Chatteki Rengi Değişmektedir.
★ Taş Sistemi
Maden'den Kestiğiniz Mob'lardan Taş Düşmektedir O Taşlarla Eşyalarınıza Marketten Taşı Ekleyebilirsiniz.

NASIL KATILABILIRIM?
Altta Paylaştığım Texture Pack'i Indirerek Hemen Server'imize Katılabilirsin. Minecraft 1.8 Sürümüne Geçip Server'imize Katılabilirsin.
Whitelist'e Katılmak Icin Yoruma.
Oyun Nicki:
Gerçek Ad Soyad:

'nızı Yazarak Kayıt Olabilirsiniz.
IP : 5.62.127.203:11200

TEXTURE PACK

Lütfen Texture Pack'imizi Indirmeden Oyuna Giriş Yapmayınız!
http://www.mediafire.com/download/7c399a8ws7757ow/ChickenTR.zip

SUNUCUMUZDAN KARELER

SPAWN

DUNGEON - KAT 6

ARENA

ENVANTER

TURNUVA ARENASI

TEXTURE PACK GORUNTU

MARKET

HAZIRLAYANLAR
SasuGamer / Kurucu:şapka:
AyberkBuba / Baş Admin & Sistem Sorumlusu:şapka:
direncan123 / Mimar & Moderator :şapka:
Batuhan1612 / Moderator :şapka:

-=- ILETIŞIM -=-

= AyberkBuba =

flam.ing141
Facebook:
https://www.facebook.com/drejj.gamer141

= SasuGamer =

onur.kara33
Facebook:
https://www.facebook.com/onur.kara.9674227

Son düzenleme:

FurkanYldrm

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hayatımda bu kadar Muhteşem Ortacağ Gormemışem :D Eheueheuehu

Texture Pack ı Ztn hıc bahsetmeme gerek yok :D :D

Uchihaemirhan44

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi naruto serverindeki alınan chickentr paketleri akatsuki paketleri nolcak xD

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
banımı kaldırımısınınız Adım BomberBulut lütfen bu harika sunucuyu kaçırmak istemiyorum başka mmorpg server ı da bulamıyorum Lütfen ALLAH RIZASI İÇİN BANIMI KALDIRIN NAPIYIM PARA FALAN MI VERİYİM OLUR her şey OLUR YALNIZCA BANIMI KALDIRIN LÜTFEN SPAM BANI ÇOK FAZLA ARKA ARKAYA KOMUT GİRDİM LÜTFEN KALDIRIN :(

CivCiv35

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
banımı kaldırımısınınız Adım BomberBulut lütfen bu harika sunucuyu kaçırmak istemiyorum başka mmorpg server ı da bulamıyorum Lütfen ALLAH RIZASI İÇİN BANIMI KALDIRIN NAPIYIM PARA FALAN MI VERİYİM OLUR her şey OLUR YALNIZCA BANIMI KALDIRIN LÜTFEN SPAM BANI ÇOK FAZLA ARKA ARKAYA KOMUT GİRDİM LÜTFEN KALDIRIN :(
Banlı değilsin?

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ABİ YİNE SPAM BANI ATTI BU SERVERDA NE VAR KALDIRIN BANIMI YİNE OF

PatikliPenguen_Real

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverdeki cheat koruması rezalet yaratığa vurdun direk kickledi ayrıca şimdi hata alıyorum servere giremiyorum