Bukkit'e Elveda Deyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Laf fln cakmiyorum. Yasim 20. Oyun oynamiyorum plugin yaziyorum. FairOnes bir kelimedir ve yazmamin bir sakincasi yok. Tapatalk imzasi ve yasak olan birsey degil. Kavga etmeye gelnedim diyende sensin kavga cikarmaya calisanda O.o cok garip degilmi...

---------------------------------
-- We Are FairOnes --
kavga çıkaran sensin kardesim! şu imza benimde gıcıma Dokunuyor.!

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın yeni sürümleri çıkınca sende 1.7 den devam edersin. Bukkit.jar yani craftbukkit güncellenmedikçe yeni sürüm server açman imkansız. Javayı iyi bilmen lazım konuşma tarzından anladığım kadarıyla 11-12 yaşlarındasın ve bu yaşlarda java kodlamayı iyi bilmen için süper zeka olmalısın :D
1.7 den devam ederim etmem seni ilgilendirmez bide şu mantıkla düşün adamlar onca oyun varken niye gidip atari oynuyolar o mantık bende kendime nostalji yapıyom suç mu benimde öyle fantazilerim var allah allah

2- ayrıca yeni sürüm varsa yeni sürüme de geçeriz onlarıda öğreniriz sıkıntım yok istesem gene geçerim premium hesabım var ( dersin şimdi premiumla bana hava atıyo diye )

3- 1. olarak bence sen bayan değil erkeksin (sonoyuncudakiler gibi aslında bilmiyolarki adamla adam sevgili oluyo sonrada bunların adı ne oluyo gay oluyo bence sen sen ol erkeksen adam gibi erkekliğini bil eğer hala kızım diyosan kadınlığını bil 2. olarak da sen kendini 25-30 yaşında mı görüyon sorması ayıp

Abi yapamaz bu abi :D ben bile o kadar pro değilim anca birkaç tane minigames plugini yazdım şuana kadar.

"Umay'ım" derken ?
Sen İnsanları fazla hafife alıyosun abi dediğin insanlar bile seni yan yatırır düz öper

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kavga çıkaran sensin kardesim! şu imza benimde gıcıma Dokunuyor.!
1. Si snrm adamin hic alakasiz yere bana laf attigini gormedin. 2. Si imzamda forum kurallarina aykiri hic birsey yok. Her hangi bir reklam icerigide yok. 3. Ciddi anlamda cocuklar ile ugrasamiycam konutakibini birakiyorum. Sorunu olan ozel mesaj atsin. Konusma bitmisdir.

-- We Are FairOnes --

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.7 den devam ederim etmem seni ilgilendirmez bide şu mantıkla düşün adamlar onca oyun varken niye gidip atari oynuyolar o mantık bende kendime nostalji yapıyom suç mu benimde öyle fantazilerim var allah allah

2- ayrıca yeni sürüm varsa yeni sürüme de geçeriz onlarıda öğreniriz sıkıntım yok istesem gene geçerim premium hesabım var ( dersin şimdi premiumla bana hava atıyo diye )

3- 1. olarak bence sen bayan değil erkeksin (sonoyuncudakiler gibi aslında bilmiyolarki adamla adam sevgili oluyo sonrada bunların adı ne oluyo gay oluyo bence sen sen ol erkeksen adam gibi erkekliğini bil eğer hala kızım diyosan kadınlığını bil 2. olarak da sen kendini 25-30 yaşında mı görüyon sorması ayıp
Senin premıum hesabını napayım 3 adet Premium hesabım var :D

15 yaşındayım erkekmişim :D kahkaha attım erkeksem federasyondaki kimliği olan Umay kim acaba aman tanrım birini taklit ediyorum :o

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

Sen İnsanları fazla hafife alıyosun abi dediğin insanlar bile seni yan yatırır düz öper
Ne diyon lan sen.Düzgün konuş karşında bir kız var.

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Senin varya sen kendini ne sanıyorsun lan versene sen telefon numaranı arayım ağzına sıçayım senin abi[DOUBLEPOST=1409824914,1409824843][/DOUBLEPOST]@vErdemSoykal versene telefon numaranı sen adamsan ver kızı da erkeğide göstericem sana abi seni forum ortamında küfür etmiyorum telefonda ananada bacınada güzelce kayayım istersen buluşur öylede kayarım anana

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin premıum hesabını napayım 3 adet Premium hesabım var :D

15 yaşındayım erkekmişim :D kahkaha attım erkeksem federasyondaki kimliği olan Umay kim acaba aman tanrım birini taklit ediyorum :o

Premium hesap konusunda bişe demedim ben sana ayrıca bendede 10 tane vardı arkadaşlara dağıtıtm yani sende ne kadar olduğu zerre kadar umrumda değil

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Premium hesap konusunda bişe demedim ben sana ayrıca bendede 10 tane vardı arkadaşlara dağıtıtm yani sende ne kadar olduğu zerre kadar umrumda değil

Bence 8-9 yaşında bir erkeksin kızlar senin gibi değildir. Ben kimin kız kimin erkek olduğunu anlarım bana boşuna kelime sarfetme
@vErdemSoykal versene telefon numaranı klavye artistliği yapma bana 8-9 yaşında erkekmişim erkeğin dalgasını gösterecem ben sana ver telefon numaranı

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Si snrm adamin hic alakasiz yere bana laf attigini gormedin. 2. Si imzamda forum kurallarina aykiri hic birsey yok. Her hangi bir reklam icerigide yok. 3. Ciddi anlamda cocuklar ile ugrasamiycam konutakibini birakiyorum. Sorunu olan ozel mesaj atsin. Konusma bitmisdir.

-- We Are FairOnes --
neden Bitsin kendin konuşacan adamı mağdur edecen Süreki Zorba Sürekli Zorba nedir bu yaa

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
neden Bitsin kendin konuşacan adamı mağdur edecen Süreki Zorba Sürekli Zorba nedir bu yaa

Cocukla cocuk olunmaz diye bi laf vardir :) daha fazla konuyu kirletmenin anlami yok. Bosuna kavga cikarmaninda. Bu yuzden konusma bitmisdir. Eger ki konusmak istiyosan buyur ozelden yaz konuyu kirletme.

-- We Are FairOnes --

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@vErdemSoykal versene telefon numaranı klavye artistliği yapma bana 8-9 yaşında erkekmişim erkeğin dalgasını gösterecem ben sana ver telefon numaranı
durduk yere laf atıp kavgayı başlatan sensin uzatanda sensin neyin kafasını yaşıyosun bi allah rızası için adam gibi dursaydında bişe demeseydin ayrıca bana küfür edecekmiş buyur burdan et senin gibi arsızlardan çektiğimiz çok gelen geçen küfür ediyo aslında ne kadar cahil olduğunuzu siz bile bilmiyosunuz

K

Klood07

Ziyaretçi
Şimdiki bukkite elveda, mojang'ın içine ettiği bir bukkit'e ise merhaba!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...