Bukkit'e Elveda Deyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hadi işine yaa uğraşasım yok senle zaten ikide bi Fairones online yazıyosun ceza yiyeceksin ya Bbi Gün[DOUBLEPOST=1409823314,1409823250][/DOUBLEPOST]
kafayı yemiş durumdasın şikayet et tmm Spigotun ne demek olduğunu Bilmiyorsanda bu konudan çık bence
1. Si kurallara aykiri birsey yaptigim yok. 2. Soylediginin ne kadar sacma oldugu fark ettin sanirim kac kacabildigin kadar :) 3. Forumun yas ortalamasini hep unutuyorum... :/ git yasitlarinla oyna :)

---------------------------------
-- We Are FairOnes --

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hadi işine yaa uğraşasım yok senle zaten ikide bi Fairones online yazıyosun ceza yiyeceksin ya Bbi Gün[DOUBLEPOST=1409823314,1409823250][/DOUBLEPOST]
kafayı yemiş durumdasın şikayet et tmm Spigotun ne demek olduğunu Bilmiyorsanda bu konudan çık bence
Ben kafayı yemedim benim kafam güzel :D

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1. Si kurallara aykiri birsey yaptigim yok. 2. Soylediginin ne kadar sacma oldugu fark ettin sanirim kac kacabildigin kadar :) 3. Forumun yas ortalamasini hep unutuyorum... :/ git yasitlarinla oyna :)

-- Ben Bir malım --
1. lafı çaktıgını zannediyorsun .
2. buraya kavga etmeye gelmedim.
3. yaşım 16 Ve oyun oynamıyorum Bilgisayar bileşenleri ile ilgileniyorum!
4. Sen Git kendi Serverible ilgilen FairOnes midir nedir
5. Daha hala yazıyosun yazma artık yeter dedim Faironesi[DOUBLEPOST=1409823757,1409823719][/DOUBLEPOST]
Ben kafayı yemedim benim kafam güzel :D
Spigot daha gelişmiş Bukkit Sürümüdür : )

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocuk çocuk hareketler ya. Spigotun ne olduğunu bilmiyor gelmiş burda konuşuyor hadi ablacım seni bu konudan alalım.
çocuk çocuk hareketler dediğin can sıkıntısından yapıyorum zaten banlansamda bende sıkıntı yok benim asıl hesabım gitti ayrıca bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler ozaman bilmemek ayıp değil öğretmemek ayıp. ayrıca böyle durduğuma bakma forumdakilerle iyi geçinmeye çalışıyorum yoksa kafamı bozarsan olurum red kit hesabı yani

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. lafı çaktıgını zannediyorsun .
2. buraya kavga etmeye gelmedim.
3. yaşım 16 Ve oyun oynamıyorum Bilgisayar bileşenleri ile ilgileniyorum!
4. Sen Git kendi Serverible ilgilen FairOnes midir nedir
5. Daha hala yazıyosun yazma artık yeter dedim Faironesi[DOUBLEPOST=1409823757,1409823719][/DOUBLEPOST]
Spigot daha gelişmiş Bukkit Sürümüdür : )

Laf fln cakmiyorum. Yasim 20. Oyun oynamiyorum plugin yaziyorum. FairOnes bir kelimedir ve yazmamin bir sakincasi yok. Tapatalk imzasi ve yasak olan birsey degil. Kavga etmeye gelnedim diyende sensin kavga cikarmaya calisanda O.o cok garip degilmi...

-- We Are FairOnes --

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende vallaha bukkit jarı var geçen bukkit sitesine giremedim jarları vermiyolardı bende usb ye yedeğe aldım allah allah kurar kurar oynarım :D
Minecraft'ın yeni sürümleri çıkınca sende 1.7 den devam edersin. Bukkit.jar yani craftbukkit güncellenmedikçe yeni sürüm server açman imkansız. Javayı iyi bilmen lazım konuşma tarzından anladığım kadarıyla 11-12 yaşlarındasın ve bu yaşlarda java kodlamayı iyi bilmen için süper zeka olmalısın :D

Zorinkun_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Her açtığım lanet olası konuda lanet olası bi' tartışma çıkıyor. Bu lanet olası konumda da şu lanet olası tartışmayı çıkarmayın!!

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın yeni sürümleri çıkınca sende 1.7 den devam edersin. Bukkit.jar yani craftbukkit güncellenmedikçe yeni sürüm server açman imkansız. Javayı iyi bilmen lazım konuşma tarzından anladığım kadarıyla 11-12 yaşlarındasın ve bu yaşlarda java kodlamayı iyi bilmen için süper zeka olmalısın :D
Kodlayanlar var :D

Zorinkun_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Zekayla alakası yok Umay'ım kusura bakma :( 10 yaşındaki çocuk bile kodlama yapabilir. Bu hırs meselesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...