böyle bir oyun yapsam sevilirmi ve hangi dille kodlamalıyım?

ArraSailsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin yapmaya çalıştığın şey şuna benziyor, ana okul öğrencisinin 1.sınıfa gidip okuma yazma öğrenmesi ve 2.sınıfta binlerce sayfalık roman yazması. Her şey basamak basamak yapılmalıdır.Küçükten başla büyüğe doğru ilerle...

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin yapmaya çalıştığın şey şuna benziyor, ana okul öğrencisinin 1.sınıfa gidip okuma yazma öğrenmesi ve 2.sınıfta binlerce sayfalık roman yazması. Her şey basamak basamak yapılmalıdır.Küçükten başla büyüğe doğru ilerle...
Aradığımız mizah .

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi sana ne konuda zorlancagını acıklıcam. Yazdigin tüm ozellikler listesi
  • 6 farklı elemente sahip canavar (ateş su toprak orman hava taşı)
  • [Bunun modellerini kaliteli yapman için 1 ay gitti]
  • 4 dil olacak (Türkçe Ingilizce almanca rusca ama ruscadan pek anladığım yok rusça olmayabilir almanca %50 ihtimalle sonra gelecek)
  • [Google Translate yapıcak halin yok heralde bunları nasıl yapıcaksın ?]
  • 100 e yakın görev veren ve görevleri
  • [Hadi görevleri yaptın diyelim bunlar sürekli kendini tekrar eden gorevlermi yoksa hikyaye göre degişen aksiyonlu gorevlermi]
  • 100 çeşit düşman canavar
  • [Burda affedersinde *** yaparsın 100 çesit canavar modelini çizmen için 1 yıl - 2 yıl ugrasman lazım]
  • 46 farklı bölge (46.sı kara kartal kral adlı en güclu boss icin böyle kara kartal kral deyince tekerleme gibi oldu ehehehe
  • [Bunların hepsinin çizimini yapmak vs. aylar aylar gider]
  • 30 adet sığınma alanı biraz zorlasın diye ve orda pazar var
  • [İnşallah]
  • Arkadaşlsrınızı toployıp grup kurma
  • [Multiplayerini yapman ayri bir dert olcak buglar baglanti hataları burdan aylar aylar]
  • Parayı veren düdüğü çalar diye bise yok herkes esit
  • [Bu lafları çok yedik]
  • Seviye sistemi
  • [Bunu yapmak kolay ama her seviyede farkli şeyler olabilcegine garanti verebilirmisin yetenekler gibi ?]
  • Element güçlerin8z seviyenize göre açılır örneğin ateş elementini seçtiyseniz 10. Seviyede lav klakanı açılır
  • [Yetenek Agacı yapman her skilef arkli çizim model kod yazman gerekicek bunları yapmanda uzun sürücek
  • PvP ve PvE! Pvp ler sığınma alanlsrında olacak ve 3 cesit pvp
  • [Eh hadi bakalim millet dogma noktasında milleti keserse şaşırma]
  • Harita
  • [Biz neyden bahsediyoruz o haritayi yapman yıl sürer]
  • Arkadaşınızı davet ederseniz dekorakif öğeler kazanambilirsiniz. (Örneğin 15 arkadas davet ederseniz hepsi 15.seviyeye gelince ateş elementinin papağanını kazanırsıniz. Ve herzaman sizi takip eder. Pvp yaparken bile.)
  • [Bunu yapmak için internet üzerinden kayıt olması bunun içinde ayrıca html php site hazırlatmanız bütçeniz yetmez kendiniz yapmanız ogrenmeniz aylar aylar]
  • 20 adet boss!
  • [Bosslarin yetenek kullanması vs. zor işler]
  • Maximim 99 seviyeye gelebirisiniz.
  • [İnşallah görücez]
  • Etkinlikler! Örneğin oyunun kurulduğu gün herkese 150 altın ve 50 kristal! Ozel gunper disindada olcak.
  • [Basit]
1. Diller icin olan Parantezi oku ruscayla birisi ilgilenecek aam gelmeyebilir dedim. Almanca 50 ihtimalle sonra
2.ekip toplayacagami hesaba katarsak kolaylasabilir
3. Arkadas daveti ise oyyun icerisinden oldugu icin html ile ugrasma yok oyun icinden kaydolacagımız icin direk optional code

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey yapamıyacak benim tahmin yeteneklerim üst seviyedir.
Karakteristiğini de biliyorum bu sarı arkadaşımızın dediğim gibi ben baştan kazandım.

Şimdi @98IamLegend98 kuralları söylüyorum:
-2 Ayda bir güncelleme gelecek
-Hazır kodlar yasak
-Hazır modeller yasak
-LUA dili yasak
-İlk yazdığın konsepti bozmak yasak(99 seviye dediysen ileride bunu 20 seviye yapamazsın)
Adam kendi dilini mi yapsın o_O

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Diller icin olan Parantezi oku ruscayla birisi ilgilenecek aam gelmeyebilir dedim. Almanca 50 ihtimalle sonra
2.ekip toplayacagami hesaba katarsak kolaylasabilir
3. Arkadas daveti ise oyyun icerisinden oldugu icin html ile ugrasma yok oyun icinden kaydolacagımız icin direk optional code

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ekip toplucam diyorsun kimi toplucaksın senin gibi yeni başıyan birinimi ? Başka türlü profesyonel birini kendi ekibine zaten alamazsın onun ekibine girersin o zamanda yapmak isticegin proje yalan olur. O yenilerde sadece sana soru sorar ayak bagi olurlar

Sitesi olmuyan bir oyunu nasıl tanıtıcaksın. Tutmaz

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İşte problem de orada programcılığın mantığını tam olarak bilmiyorsunuz.
Bu videoyu izleyerek kendi beyninde oluşturduğun havalı animasyonlarla beni yendiğini hayal ediyorsun fakat bilmediğin şey ben videonun kendisiym.Ne scorpionum ne de sub-zero.
Sen köpekbalığıysan ben denizim.

Sen denizsen bende okyanusum.

[DOUBLEPOST=1419709636,1419709574][/DOUBLEPOST]