böyle bir oyun yapsam sevilirmi ve hangi dille kodlamalıyım?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boşluk değilim."Hiçliğim"
Uzayın bir parçası değilim,ne varım ne de yokum.
Hiçlikte her şey vardır. Yaniiii evrenden daha büyük :'( Ama hiçliğin varlığı da kesin değil çünkü oraya gidip bize haberini veren yok.
Hiçbirimiz bir insandan başka bir halt değiliz. Kimsenin kimseden eksiği yok. "Ben biliyorum o bilmiyor ?" Because onu kullanan sensin. Sen onu değil kendini kontrol edersin ve sen ne yaparsan, görürsen onu bilirsin.
Burada bir kişi cansız bir varlık olduğunu iddia edebilir mi bana !?!

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin bahsettiğin şeyleri ben günlük antreman diye yapıyorum :D
Benim tek bir skriptimi skriptin default veritabanı kaldırmıyor 20 veritabanı ile çalışıyor.

Skript ile ne kadar ilerliyebilirsinki ? Minecraftin kralı ol 2 yıl sonra ondan daha iyi bir oyun onu ezip geçicek.

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript ile ilerleme gibi bir fikrimde yok zaten.Minecraft kuruculuğunu hobi ve sigara param için yapıyorum sadece.[DOUBLEPOST=1419711388,1419711330][/DOUBLEPOST]
Benim skriptlerim her türlü plugine taş çıkartır şimdi açtırmayın bu konuyu bana :D
Skript pluginine taş çıkartırmı al sana hayal gücü haha :D Skript ile Skript baştan yaz

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Schaffer kendin sorabilirsin benim hakkımda. O benim builderimdi ve java hakkında çok büyük bilgiler verdim.
:p Onla bir tekkit serverinde tanıştım...(crazy tekkit(çocukluğum o serverde geçti diyebilirim) )Lua kodlarken tanışmıştık evime kilit yapmak istiyordum yapamıyordum geldi ve bana bir sistem yaptı önce teşekkür ettim ve o andan sonra schaffer ile ilgili düşüncelerim gelişmeye başladı... sonra bana lua öğrenmemi önerdi hemen öğrenmeye başladım ve onun sayesinde bu işi ilerlettim daha kodlama dili nedemektir bilmezken şu an c# Lua ve yakında öğrenmeye başlayacağım java eclipse dillerini biliyorum O, beni bu işe soktu o,benim gözümdeki en iyi programcıdır .O,beni bu kodlama işlerini öğreten Kahramanımdır !

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir projem var zaten :)
Zindev Craft: Oyun Ustası
olarak geçiyor.Bir kitaba kendi mini oyununu zcm dili ile yazıyorsun ve 50x50x50 arsanda bu yazdığın oyun çalışıyor.
Tabii sadece konsept ama mümkün.
ZcDoğa üstü ne oldu ??? açıldımı

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öyle bir projem var zaten :)
Zindev Craft: Oyun Ustası
olarak geçiyor.Bir kitaba kendi mini oyununu zcm dili ile yazıyorsun ve 50x50x50 arsanda bu yazdığın oyun çalışıyor.
Tabii sadece konsept ama mümkün.
Şu anda bende kendi minecraftımı yapabilirim tabi o kadar ayrıntılı degil ama yeniden generate küp kırma koyma yapabiliriz. Bu dedigimi mobil oyun için hikayeli rpg bir oyuna yapmayı planlıyorum

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu anda ilgi alanım değil malesef.
ZcD'yi bitirdiğimde unity'e başlıyacağım bana 2 ay zaman ver ondan sonra beni geçmeyi deniyebilirsin :D
Bence minecraft bırak minecrafti yazmayi dene. Aman sen unity başlama ondada simdi bana hava atarsın. Geçmen zor ama neyse :D

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer beni tanıyorsan egoist biri olduğumuda biliyorsundur.
Yani bir işten kârım yoksa yapmam.
Minecraft'ı şu anda bırakamam çünkü sigara param,elektronik eşya param,yeni işlemcim vs hep sunucularımın kârından çıkıyor.
Tam tersi büyümeye devam edeceğim.Kendimi tatmin edene kadar büyüyeceğim.Sonra global bir sunucu olup mineplex,hypixel gibi sunuculara örnek olacağım.

Tabi bu benim minecraft'da zindev senaryom.
Birde unity'de zindev ve java'da zindev senaryom var.
Ama bende kalsın onlar da :D
Minecraft sunucusundan ne kadar kazanıyorsun ?