Biraz gülün :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada konuyu hep ben uzatıyorum adam bana küfretse haklı :D :D

Vay be geçmişten bu zamana bi zaman tüneli yaptım kendime.
İlk önce hiçmişim, sonra ders çalışmak için internet almışım, sonra dersin yüzüna bakmamışım.
İlk üye olduğum forum bi bilgisayar forumu, Dergisini almıştım marketten siteye bir bakıyım dedim üye oldum.
Birkaç kişiyle tanıştım Bilgisayarımın RAM'ini bilmezken insanlara PC toplamaya başladım.
1 Sene sonra sitedeki insanlar dağıldı bende konuların birinde gezerken, Minecraft Siyah Ekran Hatası isimli bir başlık gördüm baktım adam yazmış;
"Minecraft'ı bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama geçenlerde mod yüklemeye uğraşırken böyle bir hata aldım çözümü nedir bilen varsa lütfen yardım etsin." Bende baktım kuzenim dedi ki aa ben bu oyunu biliyorum ben de oynuyorum falan diyince bi özentidir başladı netten indirdim baktım oyun bana hiç yabancı gelmedi internette bu oyunun ilk videosunu görünce gülmekten yerlere yatmıştım "Lan bu oyuna yapan adam salakmıdır nedir her şey adamın kafası bile küp şeklinde böyle oyun mu olur" dedim, Oluyormuş 1 senedir o aptal oyunu oynuyorum ve internet insanı cidden çok değiştiriyor.
Kardeşim güzel hikayeler anlat sen :D Konuyu günce tutuyorsun hedefim o :p :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bi konuda görmüştüm şimdi o konuyu arıyorum işte kanal dediğin böyle şeyler paylaşcak ya :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Reyiz yakında kanal açıyorum malzemeleri sipariş ettim onlar gelsin kanalım açılcak böyle şeyler yaparız seni de abonem olarak beklerim :D
Tamam olurum da youtube hesabım yok.
Aslında 3 tane var da düzgün bir isim yok :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örnek olarak o kadar çok şey yazıyosunuz ki yetişemiyorum :D Bu hafta sonu hepsiyle uğraşıcam tek tek :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada mesajı beğenen 14 kişiye teşekkür ediyorum :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepsini düzenledim, yeniledim, fazlasını koydum :D Sizede bir bildirim gelse iyi olur :D