Biraz gülün :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi konuyla alakası yok ama maksat hem uplansın hemde yarılın :D :D :D
Bizim yapmaya çalıştığımız bi kopya yöntemi bu beyler sakın denemeyin :D

türü: bireysel eglence
zorluk derecesi: becerene nobel odulu var.
risk faktörü: bo$ kagıt vermek gibi bir $ey.
kullanım alanı: kar$ı apartmana kadar gider.
magic marker kalemlerden alınır, kopyalar istenilen boyutta, duvarlara, sıralara, kapıya, cama, gote, ba$a, istenildigi gibi yazılır. sonra bir ultraviyole feneri alınır, normal ı$ıkta gozukmeyen magic marker yazılarının ustune dogru tutulur, okunur, kapatılır.
tabi sorun $udur ki, sınıfın bir yerinde kerane ı$ıkları gibi parlayan bir sıra ve mor ustunden beyaz beyaz yansıyan kopya yazıları “nooluyor lan” tepkisi verdirtecektir. biraz ugra$ırsanız hocanın halusinasyon gordugune inandırabilirsiniz. inanmazsa “casio saatimin ı$ıgıydı” dersiniz. “yak ulan gorelim” derse zaten “bugun yanımda getirmedim” diyin, olay iyice kopsun… kolay gelsin. :D :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütünlemeye kalmıyorum!!!'11'^14230857207521!%+'%+^/+%!!!!birikiüçdört!!!
@kinasli

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İçim gitti valla :(
Şimdi sırf çekemedikleri için bunu da rapor eden arkadaşlar olur edih arkadaşlar sebest kime bi zararımız dokunduysa bu güne kadar zaten...
İnsanları güldürmek, forumu daha eğlenceli yapmak için arada ufak espiriler yapıyorum adamlar saçma sapan rapor ediyor ya madalya mı takıyorlar mesaj rapor edene ????

Neyse ne diyordum içim gitti ya :(

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada konuyu hep ben uzatıyorum adam bana küfretse haklı :D :D

Vay be geçmişten bu zamana bi zaman tüneli yaptım kendime.
İlk önce hiçmişim, sonra ders çalışmak için internet almışım, sonra dersin yüzüna bakmamışım.
İlk üye olduğum forum bi bilgisayar forumu, Dergisini almıştım marketten siteye bir bakıyım dedim üye oldum.
Birkaç kişiyle tanıştım Bilgisayarımın RAM'ini bilmezken insanlara PC toplamaya başladım.
1 Sene sonra sitedeki insanlar dağıldı bende konuların birinde gezerken, Minecraft Siyah Ekran Hatası isimli bir başlık gördüm baktım adam yazmış;
"Minecraft'ı bilmeyen kaldı mı bilmiyorum ama geçenlerde mod yüklemeye uğraşırken böyle bir hata aldım çözümü nedir bilen varsa lütfen yardım etsin." Bende baktım kuzenim dedi ki aa ben bu oyunu biliyorum ben de oynuyorum falan diyince bi özentidir başladı netten indirdim baktım oyun bana hiç yabancı gelmedi internette bu oyunun ilk videosunu görünce gülmekten yerlere yatmıştım "Lan bu oyuna yapan adam salakmıdır nedir her şey adamın kafası bile küp şeklinde böyle oyun mu olur" dedim, Oluyormuş 1 senedir o aptal oyunu oynuyorum ve internet insanı cidden çok değiştiriyor.