Bedava Minecraft Premium Üyelik Alma(Hile felan değil anket doldurarak ve video izleyerek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edit: siteye güvenmeyen arkadaşlar önce bu yazdıklarımı okusun.
Ekledi:Yeni video geldi

DarkEnder dedi:
Ben güvenmiyorum.Mojang böyle bir şeye izin vermez.​
olay mojangla alakalı değil.Bu sitede adamlar oyunları para karşılığı alıyorlar ve bizler onların bize sunduğu teklifleri tamamlayıp puan kazanıyoruz.Ve bu oyunlar arasında minecraft premium da var.Bunun izin ile bir alakası yok.Adamlar tekliflerden para kazanıyor.Direk para vermek yerine oyunlar indirime girince onları alıp bizlere sunuyorlar.Sonuç olarak biz sitenin bize sunduğu teklifleri yaptığımızda hem adamlar para kazanıyor hem de biz oyun kazanıyoruz.Bu AÇIKLAMA HERKESE YETER SANIRSAM.

Skyplay789 dedi:
Adam haklı pc çökerse mc ne işimize yarar (aile format attırama izin vermiyo :\" title=" title=" title=" title=" title=" title=" title=)
caglaris dedi:
böyle sitelere güven olmaz , dediğin gibi pc ye zarar
sitenin pc ye zarar verme ihtimali yok çünkü bir şey indirmiyorsun.Ve bu site uzun zamandır kullanılıyor daha hiçbir şikayet duymadım.Aslında bu site oyun oynayarak , oyun alma sitesi fakat türkiyeye oyun oynama özelliği kapatıldı.Bu sitenin güvenliğini sorun ediyorsanız googleden araştırın.Ayrıca bilgisayarımda antivürüs programı mevcut daha hiçbir virüs vb şey bulmadı.

Selamun Aleyküm arkadaşlar, Bir site buldum ve deneyip size vermek istedim.Bu sitede minecraftta dahil olmak üzere bedavaya oyun alabiliyoruz.Ben daha minecraft alamasamda çeşitli oyunlar almış bulunmaktayım.Size başta biraz zor gelebilir ama sürekli olarak anket yaparsanız minecraft premium almanız cidden kolay olacaktır.steam'daki bütün oyunlar vardır şimdi size Anlatım Yapıcam.
http://www.tremorgames.com/?ref=109478
( Refli'dir Kazandıklarınızın %10'u Bana gelicek fakat siz bir şey kaybetmiyeceksiniz.Yanılmıyorsam Sizdede %10 bonus olacak.)

2)Siteye Kayıt Oluyoruz.

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1147x733.

3)Get Coins'e Tıklıyoruz
Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 1107x797.

4)LegendONLİNE,Kliksa Gibi Uygulamaları en kolay para kazanma yoludur.
5)Tremor Rewards'e tıklayarak oyunları görebilirsiniz.

6)Minecraftı almak istemiyorsanız Coinsiniz yettiği diğer oyunları da alabilirsiniz.

Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 744x527.

7)Oyunu Aldıkdan Sonra İsminize tıklayın items'e tıklayın. - Sizde Direk Key Yazmıycak. 24 Saat İçinde Oraya KEY Yazılıcaktır. ben önceden aldığım için key var.
Bu resim yeniden boyutlandirildi. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuga tiklayin. Resimin orjinal ölçüleri 922x691.

8)Eğer minecraft dışında bir oyun aldıysak önce steam programını kuruyoruz ardından üye olup kodu aktif ediyoruz.Şekildeki aktif olmuş hali.Minecraftı henüz alamadım sizinde yardımlarınızla almayı planlıyorum.

Ve Bitti. İYİ GÜNLER

Coins kazandıran uygulamalar:(babylon dışında hepsini yaptım(pcime program kurmuyorum))
SuperSonic
Babylon 9 - İndir,Kur -
Legend Online - Üye ol,Oyna -
Kliksa - Üye ol,E-posta onayla - ( Arkadaşlar SuperSonic'teki Kliksa olmuyor . Diğer yerlerdeki Kliksa'yı deneyin )
TrialPay
Arkadaşlar burada yapılacak bir şey yok şahsen ben buradan hiç Coins kazanamadım..
SponsorPay
Legend Online - Üye ol,Oyna - ( Legend Online'de tekrar 10 level kasıp Coins kazanabiliyoruz )
N11 - Üye ol,E-posta onayla -
SuperRewards
Arkadaşlar burada ise çok nadir olarak videolar oluyor ama videoların çoğu açılmıyor..
Matomy
Kliksa - Üye ol,E-posta onayla ( Ben buradaki Kliksa'yı tamamladım ve Coinsler hesabıma yüklendi. )
Task
Gel gelelim Tasklara arkadaşlar Tasklar hakkında çok bilinmeyen var , Tasklar her zaman olmaz arada bir olur ve olduğu zaman bayağı Coins dağıtır. Taskları tamamlayabilmek için ilk önce açılan siteye kayıt olmamız gerek , kayıtı tamamladıktan sonra ise herhangi bir Task'a tıklayıp orada verilen anketi doldurmanız gerek. Üst bölümde kaç adet Task yaptığınız ve bir Task'ın kaç coins verdiği yazar. ( Bazen 1 adet yapabilirsiniz bazen 50 adet )
TokenAds
Burada ise sadece sadece video izlemelerini yapabildim arkadaşlar diğer uygulamalarıda tamamladım ama hiçbirinden Coins gelmedi..
PeanutLabs
Buradada sınırlı sayıda uygulama çıkıyor arkadaşalar ben burada sadece Markafoni üyeliğini yakaladım ve tamamladım...
Adscendmedia
Bu uygulama hakkında hiçbir fikrim yok ve güvenilir olduğunuda pek zannetmiyorum..
PaymentWall
Neredeyse çoğu uygulamayı yaptım ama buradan hiç Coins kazanamadım :/
Video
Adındanda belli olduğu gibi Video izleyerek Coins kazanıyoruz fakat burada pek Video bulunamıyor..
V11 Video
Burayada ne zaman baksam boş ^^

bunların dışındakilerin olmaları çok zor bir daha yok efendim şu programı kurdum coin gelmedi virüs buldu demeyin olacakları yazdım size.

TheHeroBasar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben premiumum ama diyer arkadasların isine yaryacagını sanıyorum :D

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sorun o değil pc çökcek diye korkuyom yoksa 5 güne alırım premiumu

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bırakın bu işleri , gidin premium alın :D

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam haklı pc çökerse mc ne işimize yarar (aile format attırama izin vermiyo :\" title=" title=)

böyle sitelere güven olmaz , dediğin gibi pc ye zarar
sitenin pc ye zarar verme ihtimali yok çünkü bir şey indirmiyorsun.Ve bu site uzun zamandır kullanılıyor daha hiçbir şikayet duymadım.Aslında bu site oyun oynayarak , oyun alma sitesi fakat türkiyeye oyun oynama özelliği kapatıldı.Bu sitenin güvenliğini sorun ediyorsanız googleden araştırın.Ayrıca bilgisayarımda antivürüs programı mevcut daha hiçbir virüs vb şey bulmadı.

Edit:Herhangi bir sorununuz olursa yardım edebilirim.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben güvenmiyorum.Mojang böyle bir şeye izin vermez.

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben güvenmiyorum.Mojang böyle bir şeye izin vermez.

olay mojangla alakalı değil.Bu sitede adamlar oyunları para karşılığı alıyorlar ve bizler onların bize sunduğu teklifleri tamamlayıp puan kazanıyoruz.Ve bu oyunlar arasında minecraft premium da var.Bunun izin ile bir alakası yok.Adamlar tekliflerden para kazanıyor.Direk para vermek yerine oyunlar indirime girince onları alıp bizlere sunuyorlar.Sonuç olarak biz sitenin bize sunduğu teklifleri yaptığımızda hem adamlar para kazanıyor hem de biz oyun kazanıyoruz.Bu AÇIKLAMA HERKESE YETER SANIRSAM.[DOUBLEPOST=1376665301,1376599582][/DOUBLEPOST]Herhangi bir sorununuz olursa ben yardımcı olacağım.Teklif yapmanızada yardım edebilirim.Eğer özel mesaj atarsanız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...