Bedava Minecraft Premium Üyelik Alma(Hile felan değil anket doldurarak ve video izleyerek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekse video çek de görelim !

Neyin videosunu çekeyim resimlerde her şey belli daha henüz ben minecraft premium alamadım ama başka oyunlar aldım.Neyin videosunu çekmemi istiyorsun çekeyim. bu neyin kafası arkadaş biz buraya yalan atmaya mı geliyoruz.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyin videosunu çekeyim resimlerde her şey belli daha henüz ben minecraft premium alamadım ama başka oyunlar aldım.Neyin videosunu çekmemi istiyorsun çekeyim. bu neyin kafası arkadaş biz buraya yalan atmaya mı geliyoruz.

Survey istemediğinin kanıtını ver diyorum

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hani diyo ya cepte oyunlar diyo cep telefonu numaranı istiyo onları diyorum örnek :

Kardeşim anket derken böyle anketler değil.Hani oyun oynayıp 10 level yapmalar felan.Bir siteye üye olma aktive etme hesabı.Mesela kliksa var üye oluyorsun yaklaşık 1 dakika bile sürmüyor 150 coins kazanıyorsun.

Ve yanlış bilmiyorsam Minecraft Steam'de yok.

Sadece steam oyunları yok zaten Minecraftı orada görebilirsiniz.Steam dışı oyunlarda var ama çoğu steam.

Anketlerde telefon numarası falan istiyor mu ? (yada kişisel bilgiler )
Hayır herhangi bir bilgi istemiyor.Anketten kastım yukarıda dediğim gibi üye olmalı,video izlemeli teklifler var,çok zor değil bunları yapmak fakat türkiyeye verilen teklifler çok az tek problem o.

Edit: sistem zaten yukarı da attığınız resim gibi bir şey ile ilerlemiyor.Sistem şöyle teklifleri yapıyorsunuz(video izliyorsunuz vb) ve bu teklifler karşılığında coins kazanıyorsunuz kazandığınız o coins ile oyunları satın alıyorsunuz.Oyunları satın aldığınızda size oyunun keyini 48 saat içinde yolluyorlar 1. sayfadaki resimlerdeki gibi.Minecrafta artık üyelik mi vericekler ne vericekler daha önce almadığım için bilmiyorum fakat 13 kişi satın almış.

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim anket derken böyle anketler değil.Hani oyun oynayıp 10 level yapmalar felan.Bir siteye üye olma aktive etme hesabı.Mesela kliksa var üye oluyorsun yaklaşık 1 dakika bile sürmüyor 150 coins kazanıyorsun.

Sadece steam oyunları yok zaten Minecraftı orada görebilirsiniz.Steam dışı oyunlarda var ama çoğu steam.

Hayır herhangi bir bilgi istemiyor.Anketten kastım yukarıda dediğim gibi üye olmalı,video izlemeli teklifler var,çok zor değil bunları yapmak fakat türkiyeye verilen teklifler çok az tek problem o.

Edit: sistem zaten yukarı da attığınız resim gibi bir şey ile ilerlemiyor.Sistem şöyle teklifleri yapıyorsunuz(video izliyorsunuz vb) ve bu teklifler karşılığında coins kazanıyorsunuz kazandığınız o coins ile oyunları satın alıyorsunuz.Oyunları satın aldığınızda size oyunun keyini 48 saat içinde yolluyorlar 1. sayfadaki resimlerdeki gibi.Minecrafta artık üyelik mi vericekler ne vericekler daha önce almadığım için bilmiyorum fakat 13 kişi satın almış.
Siz herhangi bir uygulama aldınız mı ?

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz herhangi bir uygulama aldınız mı ?

Ben şuanda almadım fakat alan arkadaşlarım var en yakın arkadaşım 395 coinse metro 2033 oyununu aldı ve oyunu steamde aktif edip sorunsuz bir şekilde oynadı.Bende şu an 1790 coins var ve minecraft için kasıyorum.[DOUBLEPOST=1376737169,1376690725][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar teklifleri yapamıyorsanız benle iletişime geçin herkese yardım edebilirim.

eXtremeXTech

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şuanda almadım fakat alan arkadaşlarım var en yakın arkadaşım 395 coinse metro 2033 oyununu aldı ve oyunu steamde aktif edip sorunsuz bir şekilde oynadı.Bende şu an 1790 coins var ve minecraft için kasıyorum.[DOUBLEPOST=1376737169,1376690725][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar teklifleri yapamıyorsanız benle iletişime geçin herkese yardım edebilirim.

bir şey sorucam sen hangi survey şirketinin survelerini en çok yapıyorsun :D Örn: SuperSonic, TrialPay, SponsorPay

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucam sen hangi survey şirketinin survelerini en çok yapıyorsun :sırıtmak: Örn: SuperSonic, TrialPay, SponsorPay

taskları yapıyorum sonra sponsorpay,videos,tokenads,supersonic,matomy,superrewards bunları kullanıyorum diğerlerinde çoğu teklif olmuyor ama olanda var tabii.

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya ben 2 saat bi teklifle uğraşıyorum sonra token gelmio D:

bak sen özelden sor bana şu teklifi yapayım mı diye ben şu an söyleyemiyorum şu teklifi yap diye çünkü ben hepsini yaptım yapılanların sen sor şu oluyor mu diye ben cevaplayım.
Edit:sorun çözülmüştür arkadaş sorunsuz bir şekilde coins kazanıyor.[DOUBLEPOST=1376822773,1376769544][/DOUBLEPOST]Ekledi:arkadaşlar çoğu kayıt olan kişi sistemi bilmiyor ve yapamıyor size şunları söyleyeyim şu teklifleri yapın: Kliksa,n11.com,legend online, my lands,eğer ingilizceniz kuvvetliyse tasks(çok ağır ingilizce gerekiyor ben bile zorlanıyorum),klanlar

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
olay mojangla alakalı değil.Bu sitede adamlar oyunları para karşılığı alıyorlar ve bizler onların bize sunduğu teklifleri tamamlayıp puan kazanıyoruz.Ve bu oyunlar arasında minecraft premium da var.Bunun izin ile bir alakası yok.Adamlar tekliflerden para kazanıyor.Direk para vermek yerine oyunlar indirime girince onları alıp bizlere sunuyorlar.Sonuç olarak biz sitenin bize sunduğu teklifleri yaptığımızda hem adamlar para kazanıyor hem de biz oyun kazanıyoruz.Bu AÇIKLAMA HERKESE YETER SANIRSAM.[DOUBLEPOST=1376665301,1376599582][/DOUBLEPOST]Herhangi bir sorununuz olursa ben yardımcı olacağım.Teklif yapmanızada yardım edebilirim.Eğer özel mesaj atarsanız

çok haklısın bunlar paralarını tıkladığımız reklamlardan reklam ücreti olarak alıyo kullanmadım ama :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...