Bakmadan Geçmeyiniz! -Stone Church- Epik Kilise %100 Kendi Yapımım By Hakan35 Bol Resimli

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kilise dediğimiz şey böyle bir şey degilki.Çok basık + ayrıntılar eksik tek blok tipi,taş duvarın önünde tahta çitler falan.Olmamış ya kusura bakma

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Güzel bence.

Şöyle 1 yorum atın diyen konulara
"yorum" yazıp göndermek istiyorum ama moderatörler post kastığımı zannedip uyarı verirler diye göndermiyorum .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s .s

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kilise dediğimiz şey böyle bir şey degilki.Çok basık + ayrıntılar eksik tek blok tipi,taş duvarın önünde tahta çitler falan.Olmamış ya kusura bakma
teşekkürler yorumun için tek blok olmasının sebebi teması taş kendisinin :D basık da değil aslında 45-50 blokf alan bi yüksekliği var içi ve dışını fazla dolduruğum için küçük gösteriyor :D ayrıca bir sürü kilise tipi var yani ben kendime özgü bir şey yaptım bi yerlerden bakıp yapsam daha kolay olabilirdi benim için ama özgün şeyler yapmayı sevmiyom :D ayrıntılar konusunda da haklısınız ancak ben daha çok ayrıntı vermeyi denedim baktım ki bütünlüğü bozuyor çok çıkınto gösteriyo kendisini yapının üzerinde vazgeçtim sonradan :D

CoolBoy12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dil Bilgisi İle Dalga Geçmek
Lütfen üyelerin dil bilgisi, gramer hatalarını düzeltmeyin veya onlarla dalga geçmeyin. Forum, bunun için uygun bir ortam değildir. Bu tür mesajlara izin verilmez ve tölerans gösterilmez.
------------------------------------------------
Forum kurallarına gitmek için tıklayınız.
------------------------------------------------

Bu konu hakkında tartışmak istemiyorum.
İyi forumlar ^^.
Forum Kuralları'nda bunlar geçiyorsa ; "Türkçe'yi Düzgün Kullanın" cümlesi de geçiyordur elbette. Ayrıca ben dalga geçmedim uyardım :)

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herkese yorumları için teşekkürler ! (güncel tutma çabaları)

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır sadece we kullandım serverda yorumun için teşekkürler[DOUBLEPOST=1396272442,1396272312][/DOUBLEPOST]
cami yapımı zor değil de değişik şeyler çıkarmak zor yani kilise denince birçok kilise modeli var bir sürü değişik mimari türü var ama camilerimiz nedense hep aynı bi mimari yenilik yok estetik zevk yok günümüz caminlerinde yani hepsi aynı arada üçgen şekilli camiler falan oluyor da onlar da güzel değil yani cami yaparız da hep aynı olur:D belki de her mahalleye 2 şer 3 er tane yapıldığı için özelliklerini kaybetmişlerdir
Yeni yürüyen cami yaptılar :D 2-3 şirket satın aldı.Yaklaşık 25 kişilik ve altında tekerlekleri var o.O Ciddiyim yaptılar :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ellerine sağlık çok güzel olmuş. bende buildlerimi shaderle yapcamda shaderle kasıor :D (pc çok güçlü ama nedense kasıor shader)

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kilise güzel olmuş.Takipdeyim

GT-P3105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi