Bakmadan Geçmeyiniz! -Stone Church- Epik Kilise %100 Kendi Yapımım By Hakan35 Bol Resimli

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese tekrar merhaba arkadaşlar, iyi forumlar dilerim öncelikle.

Bugün bu konuyu açma amacım sizlere yaklaşık 2 gündür üzerinde çalıştığım 'Stone Church' adlı projemi sunmaktır.
Projenin teması tamamen taş ve türevleri üzerinedir neredeyse tamamı taştan yapılmıştır değişik bir hava kattı bu bence.

Projede kesinlikle bir yerlerden alıntı veya schematic tarzı şeyler kullanmadım tamamı el ve we ile yapıldı.

Resimleri hem tek link hem de direkt görülebilecek şekilde koyacağım, isteyen tek link halinde düzenli bakar isteyen tek tek buradan inceler.

İlgi gösterdiğiniz için teşekkürler.

Resimler:
Tek link:http://imgur.com/LPHMqdA,IkhcQkz,6PrPpJ4,mTul4w6,trUM4xF,GpyMFzY,0pJ9X0O,HfJFb86,be1SSd0,jCtlppg,ChoKAqU,BnionNH,wIEN30K,YfG5qiR,FzJX4us,I1DXzbJ,V7ZGIWi,ELtMXbg,aX5aqXX#0
Link biraz uzun oldu sanki :)

Direkt Resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

FOTOĞRAFLAR YENİDEN DÜZENLENMİŞTİR.

Lütfen beğendiyseniz veya beğenmediyseniz en azından bir yorum bırakın iyi veya kötü her türlü yorum,görüş,eleştiri benim için çok büyük önem taşır bırakacağınız tek bir yorumla beni mutlu edersiniz okuyup konumu incelediğiniz için teşekkürler iyi forumlar.

BÜYÜK NOT: EĞER RESİMLER GÖZÜKMÜYOR VE TEK LİNK HALİNDEKİLERE ERİŞEMİYORSANIZ GÖZÜKMEYEN RESMİN ÜZERİNDEKİ İŞARETE SAĞ TIKLAYIP RESME BAK VEYA RESMİ GÖSTER SEÇENEKLERİNİ SEÇERSENİZ RESİM AÇILACAKTIR.

Son düzenleme:

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resimler sanırım bi' bende açılmıyor :D
tek link halinde koyduğum resimleri deneyiniz bende de gözükımediği için derledim :) ve konunun en altında başka bir yöntem daha belirttim açabilmeniz için, yorumunuz için teşekkürler

Alcatrazhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
+1 Çok güzel olmuş eline sağlıkta.
Hocam yorma böyle 2-3 güne silersin saveini :D

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ciddi ciddi çok güzel olmuş sadece birkaç yerde ayrıntı eksiği var. Seni de ilk defa bu kadar ciddi görüyorum :D

Tapatalk ile; hala abone olmadınız mı? youtube.com/mrsarikirmizi

Alcatrazhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ciddi ciddi çok güzel olmuş sadece birkaç yerde ayrıntı eksiği var. Seni de ilk defa bu kadar ciddi görüyorum :D

Şu Youtube reklamını imzana koysanda bizde rahat etsek sende ctrl (+) v yapmasan hani diyorum ?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
hayat biraz dalga biraz ciddiyet istiyo gardaş
Forumdaki insanlarla alay etmeden dağa yeni başladıklarını düşünerek yorum atsan güzel olacak yine yap sakani ciddi olma ama onlarla dalga geçme :))

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumdaki insanlarla alay etmeden dağa yeni başladıklarını düşünerek yorum atsan güzel olacak yine yap sakani ciddi olma ama onlarla dalga geçme :))

şaka yaptığımı anlamıyolar zaten hep dışlanıyom beni kimse sevmiyo :(