Atlantis'e Yolculuk 1 [ADV] [ 1.3.1 ] ( Yeni )

Beğendiniz Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    61

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yusuf teşekkürler öncelikle paylaşırsan banada link at lütfen.
Ayrıca BamStorm arkadaşım görüşüne saygım var ancak bu mapi world editsiz yapabilirsen buyur :)
Teşekkürler.

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
teşekkürler Asil, :)
Yusuf yani youtube a yüklediginde bana da çektiğin videoyu bana yolla demek istemiştim :)

Synchronize

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Map Süper Ama Ne Yapacagımı Anlayamadım ? Kılıçları aldım zırh felan tamam Sonra? Madene Gireyim Dedim Kayboldum Yukarı Çıkamadım..
Çıkış Diye bir yer vardı ordan çıkayım dedim yukarısı kapalıydı geri indim.. Nasıl yapacagım?

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madene girmeyeceksin. Danışmanın yanında çıkış yazar :) oradan cıkacaksın zeus tapınagına gideceksin :)

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ah özür dilerim çıkış yazar diyorum :D kapalı degil siyah yün var yünü kıracaksın ve öyle cıkacaksın :)

Yusuf007y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bi kere madene girdim kay boldum diye gamemode aldım ve çıktıgımda girdigim yer yoktu yeniden başldım mapa :D

Synchronize

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft'ın Left 4 dead 'e gore uyarlanmış bi modu :D güzel ama tek kişi çok zor

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlatırsan oynayabiliriz özelden veya alper.merih facebook adresim :)

Synchronize

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şoyle anlatayım normalde 2 kişi başlıyoruz,Yükledigimiz mod sayesinde Yay Silah olarak gozukuyor ok da mermi. Sİlahları ,mermileri vs vs alıp Başlıyoruz. Giderken Onumuze Klasik zombiler çıkıyor yollar kapanıyor sıkışıyoruz kalıyoruz öldürmeye çalışarak ilerliyoruz derken boss tarzı zombiler felan çıkmaya başlıyor oyle oyle devam edıyoruz gelişiyoruz olay budur :) Ama multi nasıl yapacaz vs bir şey bilmiyorum o konuda Mine 4 Dead Blackhawk Olarak biliniyor tam adı