Atlantis'e Yolculuk 1 [ADV] [ 1.3.1 ] ( Yeni )

Beğendiniz Mi ?

• Kullanılan toplam oy
    61

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
7 Kişi oyunun 2. sini cıkart demiş :D Çıkarttım yorum atan yok nasıl iştir bilmiyorum vallahi :D

LifeFear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
la böyle adventure mapmi olur yönlendirme yok saçma şeyler yok ra yok poseidon yok zeus böyle oyunmu olur tanrılar var ama tahtına gidiyom bomboş insan bi iron golem koyar iğrenç bi map hiç tavsiye etmem

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Berkoo09 Öncelikle Teşekkür ediyorum :) Çok saolasın.

LifeFear kardeşim yönlendirmelerin çoğunu bilerek yapmadım, Arayıp sen bulacaksın. Bana kolay oyun istemiyoruz dendi.
Bende Garip olsun diye yönlendirme de koymadım :) Ayrıca Iron Golem vs. onları koymayı bende biliyorum, ancak problem şu Haritayı server açarak yapmıyorum ben. Kendim singleplayerda yapıyorum ki hiçbirşeyim yok. 1.3.1 i indirdikten sonra bütün paketler gitti, Örnek: World Edit, Commands falan hiçbirşeyim yok yinede görüşüne saygım var teşekkür ederim :)

LifeFear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sözlerine dikkat et LifeFear.
Bide sakın kötü olmuş diyenleri aldırma onlar seni kıskanıyordur :D
Map yapmaya devam et,bu şekilde iyi bir map tasarımcısı olursun.
ben mapine ve hikayelerine bir şey demiyom sadece geliştirsin en azından mapi doldursunki oyuncu oynamaktan zevk alsın :)

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben mapine ve hikayelerine bir şey demiyom sadece geliştirsin en azından mapi doldursunki oyuncu oynamaktan zevk alsın :)

Arkadaşım. Oyuna başlayalı 5-6 Ay oldu daha. Birçok şeyi bilmiyorum. Ayrıyetten Iron Golem yapmasını daha yeni öğrendim ve yeni Map'imde yaptım. İyi Günler.

LifeFear

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım. Oyuna başlayalı 5-6 Ay oldu daha. Birçok şeyi bilmiyorum. Ayrıyetten Iron Golem yapmasını daha yeni öğrendim ve yeni Map'imde yaptım. İyi Günler.
hmm peki umarım ilerlersinde bizlere güzel maplar hazırlarsın :)

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LifeFear zaten gayet güzel mapler hazırlıyorum bence :)

BamStorm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya arkadaşım sen nasıl bi map yapmışsın böyle bune ya bırak böyle şey mi olur abi yapcaksanız biraz emek verin yaptım diye geçinmeyin
emeğe saygı ama emek yok ortada iki yazı koymuşsun yok buraya git yok şuraya git gidiyon yanlış yön tekrar dön oku felan çok karışık böyle yapmaya devam edersen bir şey olmaz senden söylemesei kardeşim :)

Yusuf007y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bu mapı fotorflardan gördüm şindi indiryorum bi oynıyacagım aminimki güzeldir

Yusuf007y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım ben bazı mapları videyoya çekip yutube de paylşıyorum senin mapnıda paylaşıcagımz