Arkadaşlar Minecraft da en tırstığınız yaratık hangisidir

Kleax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zombinin seslerini sevmem evden çıkınca başıma ok yemeyi sevmem arkamda cıs cıs cısss diyip bi patlama sevmem 10 saniyede ölmeyi sevmem sevmemde sevmem Kısaca:HEPSİ

musaserim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bi kere herobrine gerçek değiiil 2. olarak spider çok çirkin ve uyuz çok hızlı koşuyor​

Eren734

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi kere herobrine gerçek değiiil 2. olarak spider çok çirkin ve uyuz çok hızlı koşuyor
herobrine gerçek önceki sürümlerde oyuna şaka amaçlı eklenmiş bir mobtur ama bir kişi herobrine görünce kalp krizi geçirdiği için herobrineın çıkma şansı 3 milyona 1

patrayanist

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir minecraft oynuyorum, binlercesini belki öldürmüşümdür ama her gördüğüm de " Creeper " beni korkutmayı başarıyor .) Oyuna ilk başladığım zamanlar saatlerce uğraşıp yaptığım küçük kulübelerimi patlattığı için midir bilmiyorum hala içimde ona karşı bir antipati var, yenemiyorum .)

!!%CRAFTİNG%!!007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir minecraft oynuyorum, binlercesini belki öldürmüşümdür ama her gördüğüm de " Creeper " beni korkutmayı başarıyor .) Oyuna ilk başladığım zamanlar saatlerce uğraşıp yaptığım küçük kulübelerimi patlattığı için midir bilmiyorum hala içimde ona karşı bir antipati var, yenemiyorum .)
Ben aynı sizin gibiydim ama şimdi Endermen

xWiggle

Kömür Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Creeeeeper tabi soru mu bu. :D