Arkadaşlar Minecraft da en tırstığınız yaratık hangisidir

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunun sesleri nasil kodlandiysa artik bi ghasta vur ciğliik bazen insan acır acemiyse good bye itemlar

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yeni açtığım bir konu var girilirse sevinirim adı: kendi yaptığım büyük ev lütfen bakın adı bu girilirse sevinirim :)

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yeni açtığım bir konu var girilirse sevinirim adı: kendi yaptığım büyük ev lütfen bakın adı bu girilirse sevinirim :)

karalos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
creeperden korkuodum "mr. creeper" adlı bi skin buldum yükledim aynı creepere benziosun yanına gidiosun bşi yapmıo creeper öldürüyüm barut çıksın dedim patladı sakın vurmayın:)

Constantinez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
creeperden korkuodum "mr. creeper" adlı bi skin buldum yükledim aynı creepere benziosun yanına gidiosun bşi yapmıo creeper öldürüyüm barut çıksın dedim patladı sakın vurmayın:)

:D Yazık sana :) Ona ard arda vurucaksınki patlamasın vur bırak yapınca patlıyor.

Fafala45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Crepper patlatmak Creative de çok güzel ama bir de Survial da patlat bir de evinin yanındaysa Ayvayı yedin.Ama birde technic oynayanlar bilirler hayalet vardı.Ondanda ben biraz tırstıyorum.Bir gün bir döndüm arkamda Creeper Yusuf Yusuf oldum.Ondan korkmam ama evimi bir patlatır.Ovvvvvvvvvvvv