Arkadaşlar Minecraft da en tırstığınız yaratık hangisidir

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1 beğeni atarmısınödül kazancam :)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
okulda 3 çocuk birlikte dalmıştı 3 de hemşireye gitti ve çok ciddiyim

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aikido (aykido) kursuna gittim savunma teknikler ve bir arkadaşımın istemeden :cry: kaşını yardım :blase:

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
ben 1inin burnunu kırdım birinin kolunu kırdım birini öldürüyodum hoca zor yetişti azkalsın okuldan atılıyodum :(

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
yalnız beyler bayanlar biz konuyu hoortlattık adam hangi moblardan korkarsınız diye açmış biz şunu severim bu gerçek şunun kafasını kestim... tam hortlattık konuyu :bored:

Constantinez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Creeper daha kolay Endermandan.Bende Endermandan korkuyorum titriyor deliriyor sanki :D Bide Zombi Domuz Adam varya Cehennemdekiler onlardan acaip şekilde korkuyorum sesleri değişik.Aslında normal Zombi Adamlardanda korkuyorum onlarda acaip sesler çıkartıyor.Sonra azıcıkda İskelet Adamlardan gülemir gibi ifade var yüzünde habire yapıştırıyor oku lan :D

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir şey diycem konu açmıştım ama nerden açmıştım hatırlamıyorum yardımcı olurmusunuz :blase:

Herobrine Dostu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Creeper daha kolay Endermandan.Bende Endermandan korkuyorum titriyor deliriyor sanki :D Bide Zombi Domuz Adam varya Cehennemdekiler onlardan acaip şekilde korkuyorum sesleri değişik.Aslında normal Zombi Adamlardanda korkuyorum onlarda acaip sesler çıkartıyor.Sonra azıcıkda İskelet Adamlardan gülemir gibi ifade var yüzünde habire yapıştırıyor oku lan :D

sende ne çok şeyden korkuyormuşsun :happy:

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Creeper ,Enderman.Hele Enderman eve falan giriyo spawn olunca.Creeper patlıyo ya yaklaşamıyorum ona.

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu Oyunda Hayvandan Korkmam Ama.Elmas Çıkarırken Arkamdan GeLen Creeperden Korkarım.

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
akıllı ceeper dan korkarim ghasttan korkarim ve tabii ki oyunun selerinde korkarim özellikle şu kırık diskten