3 Puanla İstediğim Liseyi Kaçırdım :(

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de doğrusunu yapmışsın. Artık şu oku lafından bıktım kazandığım bölümü bilmeyenler oku oku diyolar. Bende babama bakıyorum hemen cevabı yapıştırıyo adamı mors, sağolsun babam :)[DOUBLEPOST=1440350498,1440350466][/DOUBLEPOST]
Yanlış lise kodumu girdin :D

Bölüm ne ki ? Çok hızlı değişiyor sistem dedikleri zımbırtı. Yakalayayım derken helak oldum.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence de doğrusunu yapmışsın. Artık şu oku lafından bıktım kazandığım bölümü bilmeyenler oku oku diyolar. Bende babama bakıyorum hemen cevabı yapıştırıyo adamı mors, sağolsun babam :)[DOUBLEPOST=1440350498,1440350466][/DOUBLEPOST]
Yanlış lise kodumu girdin :D
Yok, Nasıl olsa çıkmaz dedim uzak bir yeri yazdım.

Skrillox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Puanım 390 ve İstediğim Lise Fatih Lisesi O Da 393 Puanla Girermiyim Sizce 2 side Anadolu Lisesi

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bölüm ne ki ? Çok hızlı değişiyor sistem dedikleri zımbırtı. Yakalayayım derken helak oldum.
Uçak bakım [bazıları temizleme anlıyo, tamiri yapılıyor hava alanında].
Not: Uçak bakım okulları Türkiye'de 7 tane birisi İst. Anadolu Yakası'nda 268 kişilik diğeri Avrupa'da 68 kişilik. Bağcılarda yer alıyor. Benimki Sultanbeyli'de.
Yok, Nasıl olsa çıkmaz dedim uzak bir yeri yazdım.
Benim de 6 seçimden 6. sı tuttu :D[DOUBLEPOST=1440351375,1440351305][/DOUBLEPOST]
Benim Puanım 390 ve İstediğim Lise Fatih Lisesi O Da 393 Puanla Girermiyim Sizce 2 side Anadolu Lisesi
Sen başka bir anadoluya git o liseyide takip et . Eğer öğrenci ayrılırsa başvurunu yap ama ilk başada istedini yaz.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Not: Uçak bakım okulları Türkiye'de 7 tane birisi İst. Anadolu Yakası'nda 268 kişilik diğeri Avrupa'da 68 kişilik. Bağcılarda yer alıyor. Benimki Sultanbeyli'de.

Benim de 6 seçimden 6. sı tuttu :D

Ben de Ziya Kalkavan'a girecektim kaptanlık bölümüne, fikir değiştirme ihtimalime karşı hiçbir meslek lisesine girmedim. Hepsine yetiyordu. Yemişim ızdırabını diyip girdim adam gibi düz liseme. Zaten bir şey fark etmedi. Son sene hazırlık lisesi haltı çıktı, oraya geçtim.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bende 3 puanla kaçırdım şu an yüzdelik dilimde benden daha düşükte olan birisinin benim istediğim liseye gittiğini duydumda kesin bilgi değil benim yüzdelik dilimim daha iyi ama o liseye giremiyorum garip. (büyük ihtimal yüzdelik dilimi yanlış duydu birisi ama 6,9 dediler benimki 6,1 arada baya fark var)

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Okul icin puan onemli deil bizim okulun taban puani 490 küsür gecen yil 2000lilerden 483 puanla giren var.Yani muhim olan puan deil sıralaman.Kacbininci olduun onemli

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim kuzenimde uçak bakıma gitti.
Keşke gitmeseydin.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O konuda bir yazı okumuştum ama gün ola hayır ola. İş bulamaz isem. Yabancı ülkelere gitmeyi planlıyorum ama ingilizcem çok düşük.

İngilizceden sonra fince öğren soğuk ülkelere git. Fince hem çok kolay, ben yavaştan başladım öğrenmeye 1-2 seneye oturturum.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
O konuda bir yazı okumuştum ama gün ola hayır ola. İş bulamaz isem. Yabancı ülkelere gitmeyi planlıyorum ama ingilizcem çok düşük.
Yabancı ülkelerde türkiyeden izeck gelsede bizde 1 tane bile yetişmeyen uçak tamircisi olsa diyordu :(
Lise düz lise gibi etkisiz olur (çoğu meslek lisesinde böyle). Aldığın meslek eğitimi boşa gider, üniversitede başka bölüm seçer, başka iş bulursun.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yabancı ülkelerde türkiyeden izeck gelsede bizde 1 tane bile yetişmeyen uçak tamircisi olsa diyordu :(
Lise düz lise gibi etkisiz olur (çoğu meslek lisesinde böyle). Aldığın meslek eğitimi boşa gider, üniversitede başka bölüm seçer, başka iş bulursun.
Güldürdün :D[DOUBLEPOST=1440353583,1440353510][/DOUBLEPOST]
İngilizceden sonra fince öğren soğuk ülkelere git. Fince hem çok kolay, ben yavaştan başladım öğrenmeye 1-2 seneye oturturum.
Fince ciddimisn neyse konuyu baltalamayalım :D
Ben Jinximle oyun atıcam <3