3 Puanla İstediğim Liseyi Kaçırdım :(

Skrillox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 Puanla İstediğim Liseyi Kaçırdım Arkadaşlar Boş Kontenjandan Girebilir miyim ?

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Taban puanın 3 puan aşşağısındaysan girersin yedeklerden bence :/

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni sistem puanlarla değil bence. Benim okuduğum okulun puanı 339 felan olması lazımdı benim 333 dü fakat 270 puanlı girmişti[en düşük]. Hatta sonradan gelenlerin puanları 230 felandi. Giremessen de sonradan bile girersin merak etme. Bir yolunu bulup girersin merak etme. şu an da istediğim bölümü dutturdum :D.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Hangi Lise Olduğuna Bağlı Bazılarına 20-30 Puan Eksik Olsa Bile Girersin Bazılarına 0,01 Puan İle Bile Giremezsin :p

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hangi Lise Olduğuna Bağlı Bazılarına 20-30 Puan Eksik Olsa Bile Girersin Bazılarına 0,01 Puan İle Bile Giremezsin :p
Giremez ise bile sonradan ayrılanlardan dolayı basvuranları alıyolar mecburi sanırsam.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Giremez ise bile sonradan ayrılanlardan dolayı basvuranları alıyolar mecburi sanırsam.

Adamın giremez dediği, eğer lise çok iyi bir liseyse, ayrılan zaten olmaz. Kontenjan dolduğu zaman 0,1 puan altı adamı bile almazlar.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anadolu lisesi hepsi aynı nerdeyse. Ama meslekse girebilir. Bizimkisi iyi bir okuldu fakat ayrılan çoktu.

Ben de girememiştim istediğim okula :( Kontenjan kurtarmadı, çok da peşinden kovalamadım.

Umarım girersin. Biraz bekle derim kayıt olurken. Acele edip istemediğin okula kayıt olma.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de girememiştim istediğim okula :( Kontenjan kurtarmadı, çok da peşinden kovalamadım.

Umarım girersin. Biraz bekle derim kayıt olurken. Acele edip istemediğin okula kayıt olma.
şu an neredesin ve bölümün nedir ? Aslında babım isteği üzerine gittim sıkıcı okul feln diye düşünüyordum. İlk okul .çok iyi geçmemişti. Sonra lise hayatına alıştım ve çok iyi olduğunu anladım üstüne istediğim ve babamın ıstediği bölümü kazanınca çok iyi oldu iyiki bizim babayı dinlemişim :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
0,03 puan yüksek alaydım istemediğim bir liseye gidiyorum bende.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Takma kafana önemli olan üniversite. Ne süper liselere giden adamlar gördüm iş sahibi olamayan...
Doğru kuzenim endüstri meseleğe gidiyordu arkadaşları ne mühendis felan olmuşlar kendisi lise terk bir şey olmadı mağlesef :(

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an neredesin ve bölümün nedir ? Aslında babım isteği üzerine gittim sıkıcı okul feln diye düşünüyordum. İlk okul .çok iyi geçmemişti. Sonra lise hayatına alıştım ve çok iyi olduğunu anladım üstüne istediğim ve babamın ıstediği bölümü kazanınca çok iyi oldu iyiki bizim babayı dinlemişim :)

Şu an değil geçen sene Kurtuluş Lisesi'ndeydim (Düz lise) şimdi okul değiştirip hazırlık lisesine geçtim.

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an değil geçen sene Kurtuluş Lisesi'ndeydim (Düz lise) şimdi okul değiştirip hazırlık lisesine geçtim.
Bence de doğrusunu yapmışsın. Artık şu oku lafından bıktım kazandığım bölümü bilmeyenler oku oku diyolar. Bende babama bakıyorum hemen cevabı yapıştırıyo adamı mors, sağolsun babam :)[DOUBLEPOST=1440350498,1440350466][/DOUBLEPOST]
0,03 puan yüksek alaydım istemediğim bir liseye gidiyorum bende.
Yanlış lise kodumu girdin :D