1.9.4 - 1.12 |BGCraft| Emek-AVATAR Sunucusu | LAG GİDERİLDİ ! | bgcraft.rabisu.com

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Test ettim, firejet,bloodbending,metalclips gibi yetenekler çalışıyor üstelik hile engeli açıkken. NoKnock çalışıyordu bir tek onuda hallettim :) merak etmeyin siz.

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konudada bahsettiğim gibi tek kişi yaptığım için sunucuyu buildim ve konu düzenim berbat :D Konu düzenini geçtim azıcık güzel olsa mimar yeteneğim süper olucakda yapcak bir şey yok. Kendim ve bir arkadaşım sunucuyu test ederken çok eğlenmiştik emeğin karşılığı oyun içerisinde gözüküyor umarım yakında iyi bir builder çıkar karşıma :)
çıktı karşına :D

Werner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aç artık serveri
şu an spawnı baştan yaptığımız için henüz ip paylaşılmadı, bugün sunucu açılacaktır. Umarım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

şu an spawnı baştan yaptığımız için henüz ip paylaşılmadı, bugün sunucu açılacaktır. Umarım :)

pazar tesi dedin 2 gün geçti hala açmıyorsun . kardeş beklemekten sıkıldım

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aç artık serveri
Normalde dün açılıyordu ancak;
- 40'dan fazla yetenek eklendi, (şuanda menüye ekleniyor o yüzden bekletiyoruz sizi)
- Arsalar, spawn, warplar değişti
- Market değerleri değişti
- Puanın kazanım oranları ile ilgili değişiklikler yapıldı.
Bunların hepsi 1 günde olacak iş değil, kötü bir şekilde başlatmak istemedim sunucuyu, en iyi haliyle başlatmak istedim o yüzden sabrınız için teşekkürler.

Burda da toprak bükücünün kaç tane yeteneği olduğunu görebilirsiniz. (Demirler demir bükme ile ilgili,kovalar lav bükme}

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
- 40'dan fazla yetenek eklendi, (şuanda menüye ekleniyor o yüzden bekletiyoruz sizi)
Bunların hepsi 1 günde olacak iş değil, kötü bir şekilde başlatmak istemedim sunucuyu, en iyi haliyle başlatmak istedim o yüzden sabrınız için teşekkürler.

Burda da toprak bükücünün kaç tane yeteneği olduğunu görebilirsiniz. (Demirler demir bükme ile ilgili,kovalar lav bükme}
Kum bükme yetenekleri nerededir? :D Ayrıca yeni eklenen yetenekler sizin kodladığınız falan mı?

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

6 Gün sonra tatile gidiyorum, açaba o güne kadar açıp görebilecek miyim? :)
Bu arada PvP sistemi 1.9 mu olacak 1.8 mi? (Ben 1.9 severim.)

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kum bükme hareketlerinide toprak gibi saydım çünkü oyunun başında kum bükebilmeyide veriyorum, çünkü turnuva alanı(ki her akşam otomatik oluyor) kumla kaplı.
Sunucu 1.9.4 den 1.12 ye kadar olduğundan 1.9.4 alt yapısını kullanıyor yani 1.9.4 alt yapısı
Yetenekleri kendim kodlamadım JedCore adında bir pluginden aldım, evirdim çevirdim değerleri değiştirdim sunucuma uyarladım.
- Turnuva sistemindeki tüm buglar kaldırıldı(henü z yenisine denk gelmedik)
-Pazar plugini anlaşılır şekilde Türkçeleşti.
-Pazarlar spawna aktarıldı, yanlızca 6 chest kullanılabiliyor.
-Arsaların yolları güncellendi,
şu an sunucu hazır, yarın ufak bir test yapıp akşam açıcam, açmadan 1-2 saat önce konuyu güncelleyeceğim. Haritaları yeni sistemleri bi görün :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu mükemmel bir detay.. Hala aktif değil mi ?
Sunucu aktif elbette Sunucu geç açıldığı için oyuncu azlığı var, tek sorunumuzda bu, her gün 4-5 "saplantılı" (ki kendilerini çok severim) oyuncumuz dışında pek bir oyuncumuz yok.