1.9.4 - 1.12 |BGCraft| Emek-AVATAR Sunucusu | LAG GİDERİLDİ ! | bgcraft.rabisu.com

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer yapabilirseniz -ki bence yapmalısınız- komutları türkçe yapın.
Komutların açıklamaları Türkçe ne işe yaradıkları sunucu içerisinde her yerde yazıyor bir sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum. Ki zaten basit kısa komutlar. Karmaşık olanları Türkçeleştirip kişiselleştirdim bile :)

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Komutların açıklamaları Türkçe ne işe yaradıkları sunucu içerisinde her yerde yazıyor bir sıkıntı yaratacağını zannetmiyorum. Ki zaten basit kısa komutlar. Karmaşık olanları Türkçeleştirip kişiselleştirdim bile :)
Peki :) Sunucu muhteşem gözüküyor açılmasını 4 gözle bekliyorum :) Tarih var mı?

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç gün sonra açılabilir?Gelip göz atmak isterim.
Tahminimce en geç haftaya Pazartesi açılır. Sonuçta bugsuz bir sunucu olması lazım hem testler yapıyorum hem eksikleri tamamlıyorum. Ve 1-2 gündür hem bilgisayarımda hem minecraftta hatalar alıyorum en kısa zamanda çözüp işe tekrardan koyulacağım.

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fikri güzel ama özellikle enson sürüm olmasına çok sevindim dört gözle bekliyorum
Aslında sırf building konusunda yardım edebleceğimi söylemek için giriş yaptım, istersen ? beğenmezsen oyunculuğa da razıyım tabii ^_^
Daha önce bir kaç serverda builder olmuşluğum var ama hiç 1.12 de olmadım yaani eğlenceli olurdu
yanıtını bekliyorum ! ^_^

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikri güzel ama özellikle enson sürüm olmasına çok sevindim dört gözle bekliyorum
Aslında sırf building konusunda yardım edebleceğimi söylemek için giriş yaptım, istersen ? beğenmezsen oyunculuğa da razıyım tabii ^_^
Daha önce bir kaç serverda builder olmuşluğum var ama hiç 1.12 de olmadım yaani eğlenceli olurdu
yanıtını bekliyorum ! ^_^
Sunucu sadece 1.12 değil sanırım yanlış anlamışsınız. 1.9.4 ile 1.12 arası. 1.12 de yeni eklenen hiçbir şey yok yani :( ve en kısa sürede bilgisayar problemimi hallettikten sonra iletişime geçeceğim !

14thNoah

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu sadece 1.12 değil sanırım yanlış anlamışsınız. 1.9.4 ile 1.12 arası. 1.12 de yeni eklenen hiçbir şey yok yani :( ve en kısa sürede bilgisayar problemimi hallettikten sonra iletişime geçeceğim !
aa oysaki ateş ulusuna uygun baya bir blok gelmişti -_- neyse sağlık olsun, heyecanla bekliyorum umarım yakında düzelir bilgisayarınız,
Asya kültürüne özellikle Japonya'ya aşırı ilgili olduğumdan baya heyecanlıyım yapılabilecek şeyleri düşününce building açısından ^_^

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Sunucu açılmadan önce bir tanıtım çekermisiniz?

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılmadan önce bir tanıtım çekermisiniz?
Aslında zaten bir video çekiyordum,gifler hazırlıyordum fakat işte editlerken bilgisayar hata vermeye başladı. Ekran kartı driver ile ilgili problem yaşıyorum :D .Sunucu dosyalarım USB içerisinde eğer ki bilgisayarın çökme durumu gibi bir durum söz konusu olursa bile sunucu dosyaları güvende.
2 video vardı;
1- Sistemi anlatan, kırılma olaylarından bahseden(ki daha konuya bile eklemedim), sunucuda gerçek para ile satılanlardan,
2- İlk 10 Dakika oynanış adı altında.
Bir not daha düşeyim sunucu tahmini BAŞLANGIÇ olarak 2Gb 20 Kişilik olarak açılacak.Eğer sürekli sunucu full çekerse 25-30 diye kapasiteyi arttırabilirim fakat lag olma olasılığını arttıracağından yapacağımı zannetmiyorum.

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Aslında zaten bir video çekiyordum,gifler hazırlıyordum fakat işte editlerken bilgisayar hata vermeye başladı. Ekran kartı driver ile ilgili problem yaşıyorum :D .Sunucu dosyalarım USB içerisinde eğer ki bilgisayarın çökme durumu gibi bir durum söz konusu olursa bile sunucu dosyaları güvende.
2 video vardı;
1- Sistemi anlatan, kırılma olaylarından bahseden(ki daha konuya bile eklemedim), sunucuda gerçek para ile satılanlardan,
2- İlk 10 Dakika oynanış adı altında.
Bir not daha düşeyim sunucu tahmini BAŞLANGIÇ olarak 2Gb 20 Kişilik olarak açılacak.Eğer sürekli sunucu full çekerse 25-30 diye kapasiteyi arttırabilirim fakat lag olma olasılığını arttıracağından yapacağımı zannetmiyorum.
Güzek fikir. Eğer sunucu ne zaman açılıyordu geç açılcaksa beta yapta geleyim :3

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılıyor yahu?

Zariarius

En iyi cevaplar
0
Önceki yorumlarımlarımda bahsettiğim için cevap yazmak istemedim, Haftaya Pazartesi olabilir.Kesin değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
pfff. okullar kapandıktan bir kaç gün sonra demiştin :'(

ZsCraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
pfff. okullar kapandıktan bir kaç gün sonra demiştin :'(

Bilgisayarımın arızalandığı için 2-3 günlük bir geri almam gerekti bilgisayarı işin garip kısmı dosyalarımın etkilenmemesi gerekiyordu fakat etkilenmişler. Sunucu şuanda hazır durumda fakat turnuva sistemi için hazırladığım skript kodları kaybolmuş turnuva sistemini tekrardan kodlamak biraz üşendiriyor :) Ve baştan sona tüm herşeyi test etmem gerekiyor ki hatasız bir şekilde size sunabileyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi