[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
1-)Çok mantıksız o zaman sebebide warrior yakın saldırıda almalıdır rogue yi fakat berabere olması saçmalık.Biraz mantıklı yap
2-)Böyle bir serverın rp içermesi imkansızdır rp yazısını kaldır.
Bak sen böyle diyorsun fakat şu an prestijli online oyunlarda (world of warcraft, knight online) classların son güçleri eşittir. Oyunculuk önemlidir. Yani atıyorum knight online da nasıl kombo yaptığın önemlidir. 80 level warrior ve rogue savaşırsa hangisinin oyunculuğu iyiyse o kazanır. Itemleri eşit olacak tabi. Ama sen kulaktan dolma bilgilerle rogue uzaktan dalar kazanır warrior yakından çakar alır gibi söylemlerde bulunma. Ayrıca bu kadar eleştiriyi nasıl buluyorsunuz, bu saldırganlık nedir? Tanıtıma kızıyorsun arkadaşım daha server açılmamış gözünü seveyim. Ha gelelim role playe bak ben Amerika'da ve Türkiye'de LARP etkinliklerine de katıldım. Nerede ne zaman rol yapılacağını senden iyi bilirim. Google a da git "LARP NE?" yaz. Ordan mmorp oyunlarının mantığını nasıl çözdüysen git onu da çöz. Bilip bilmeden konuşma.

Son düzenleme:

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-)Çok mantıksız o zaman sebebide warrior yakın saldırıda almalıdır rogue yi fakat berabere olması saçmalık.Biraz mantıklı yap
2-)Böyle bir serverın rp içermesi imkansızdır rp yazısını kaldır.
Bencede çok eleştiriyorsunuz server'ı ve @BARIS95 adlı arkadasımızı bu saldırganlık nerden geliyor ?
@Tobiiiiy her konuyu böyle eleştiriyorsun, eziyorsun yani anlamıyorum seni. Bu kadar bilgiliysen sen bir server açda görelim oturduğun yerden yazmak kolay..

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak sen böyle diyorsun fakat şu an prestijli online oyunlarda (world of warcraft, knight online) classların son güçleri eşittir. Oyunculuk önemlidir. Yani atıyorum knight online da nasıl kombo yaptığın önemlidir. 80 level warrior ve rogue savaşırsa hangisinin oyunculuğu iyiyse o kazanır. İtemleri eşit olacak tabi. Ama sen kulaktan dolma bilgilerle rogue uzaktan dalar kazanır warrior yakından çakar alır gibi söylemlerde bulunma. Ayrıca bu kadar eleştiriyi nasıl buluyorsunuz, bu saldırganlık nedir? Tanıtıma kızıyorsun arkadaşım daha server açılmamış gözünü seveyim. Ha gelelim role playe bak ben Amerika'da ve Türkiye'de LARP etkinliklerine de katıldım. Nerede ne zaman rol yapılacağını senden iyi bilirim. Google a da git "LARP NE?" yaz. Ordan mmorp oyunlarının mantığını nasıl çözdüysen git onu da çöz. Bilip bilmeden konuşma.
Iste burda yaniliyorsun

KnightOnline:
Rogueyi iyi kullanabilirsen oyundaki en guclu siniftir

World of warcraft:
Paladin iyi kullanabilirsen oyundaki en guclu siniftir.

BU 2 oyunu uzun zaman oynadim ve bu bilgiler tarafimca ve oynayanlar tarafindan onaylanmistir. IStedigin kadar esit esyan olsun bu siniflar en guclulerdir.

Senin sunucunu kötülemiyorum ama burda yazdigin şey yanlis

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Bond? ben server kurmaya çalışmıyorum hatalarını düzeltmeye teşvik ediyorum.
Benim eleştirmemi istemiyorsan mükemmel bir server aç öyle gel o zaman eleştirilerime kız!

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Iste burda yaniliyorsun

KnightOnline:
Rogueyi iyi kullanabilirsen oyundaki en guclu siniftir

World of warcraft:
Paladin iyi kullanabilirsen oyundaki en guclu siniftir.

BU 2 oyunu uzun zaman oynadim ve bu bilgiler tarafimca ve oynayanlar tarafindan onaylanmistir. IStedigin kadar esit esyan olsun bu siniflar en guclulerdir.

Senin sunucunu kötülemiyorum ama burda yazdigin şey yanlis
Bak ben mmorp, rp, real life action(dota-lol gibi) oyunlarını gerçekten çok iyi bilen birinden dinlemiş bir insanım. Tecrübem az fakat bilgim çoktur. Mmorp oyunlarının bel kemiği dengedir. Sınıflar arasındaki denge oyunun kalitesini belirler. hiçbir oyunda bu denge %100 değildir. Fakat saydığın oyunlarda bu dengeler %80-90 civarındadır. Benim bunu Minecraft'a taşıma amacım dengeleri %100 yapıp ulaşılmak istenilen rp ve mmorp zevkini son noktaya taşımaktır. Çünkü bu ancak Minecraft'ta mümkündür. Rogue belki en güçlü sınıftır fakat bunun çizgisini yine oyunculuk belirler. Arada belki %5 lik bir farklılık olabilir o oyunlarda, ama tekrar tekrar diyorum asıl "güç" oyunculuğun getirdiği güçtür. Bunları kimden dinlediğimi merak ediyorsan Level Dergisi Yayın Kurulu'ndan Tuna Şentuna belki sana bir şeyler hatırlatır. Bak sana bir görev (çok mu küstahım?) Level'a bir mail at, lütfen at." Abiler, ablalar bakın bu adam Classlar arasında ayrım yapmıyor. Bence Rogue güçlü şunu bi susturun. Gitsin az ötede oynasın." de. Bakalım bi ne diyecekler.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim ilk olarak bu işler o kadar kolay değil. Çoğu kişi kolay zannettiği için (bende dahil) kötü server'lar açmaya başladılar.Örnek bir hata vereyim sırf yılbaşı diye 1 saatlik server açıyıosun,bunun mantığı nedir ? Sırf hediye vermek içinmi.Bide beta yazmışsın 1 saatlik beta olsaydı :) bu forum rp,rpg,mmorpg anlamayanlarla dolardı.
Ve konu açıcaksanda doğru düzgün aç,daha karakter başvuru forumu,özellikleri,skilleri(Önemsiz zannetme asil zaten böyle oyunun keyfi çıkar.)eksik.
ama yinede başarılar.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Bond? ben server kurmaya çalışmıyorum hatalarını düzeltmeye teşvik ediyorum.
Benim eleştirmemi istemiyorsan mükemmel bir server aç öyle gel o zaman eleştirilerime kız!

Sana kızmıyorum yanlışını söylüyorum. Ermiş gibi konuşuyorsun.

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim ilk olarak bu işler o kadar kolay değil. Çoğu kişi kolay zannettiği için (bende dahil) kötü server'lar açmaya başladılar.Örnek bir hata vereyim sırf yılbaşı diye 1 saatlik server açıyıosun,bunun mantığı nedir ? Sırf hediye vermek içinmi.Bide beta yazmışsın 1 saatlik beta olsaydı :) bu forum rp,rpg,mmorpg anlamayanlarla dolardı.
Ve konu açıcaksanda doğru düzgün aç,daha karakter başvuru forumu,özellikleri,skilleri(Önemsiz zannetme asil zaten böyle oyunun keyfi çıkar.)eksik.
ama yinede başarılar.
İlk olarak bu konuyu ben açmadım ortağım açtı, kafasına göre bişeyler yazmış ben gördüğümü düzeltiyorum onu görmemişim. Arkadaşım Heroes plugininin bütün skillerini yazdırmayın bana buraya çünkü bi kaç ekstra pakette ekledim. Açık ve kapalı betalarda gelirsin, bakarsın hepsini tek tek kullanırsın. Önemli olduğunu biliyorum. Ve karakter başvuru formlarını daha koymadım, evet, zamanı gelince koyacağım. Şimdiden oyuncu almaya başlamadık müsaade ederseniz. Çok eleştirdiniz, nedir bu saldırganlık? Gelişmeleri takip edin server tanıtımdaki özelliklerle açılmayacak oraya yazdım 15 ocakta açılır tahminen diye. Genel bir hat çizdim ve geliştirmeye devam ediyoruz. Biraz iyi niyetli olun. Başarılar dediğin için teşekkür ederim ayrıca.

MasterX

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk olarak bu konuyu ben açmadım ortağım açtı, kafasına göre bişeyler yazmış ben gördüğümü düzeltiyorum onu görmemişim. Arkadaşım Heroes plugininin bütün skillerini yazdırmayın bana buraya çünkü bi kaç ekstra pakette ekledim. Açık ve kapalı betalarda gelirsin, bakarsın hepsini tek tek kullanırsın. Önemli olduğunu biliyorum. Ve karakter başvuru formlarını daha koymadım, evet, zamanı gelince koyacağım. Şimdiden oyuncu almaya başlamadık müsaade ederseniz. Çok eleştirdiniz, nedir bu saldırganlık? Gelişmeleri takip edin server tanıtımdaki özelliklerle açılmayacak oraya yazdım 15 ocakta açılır tahminen diye. Genel bir hat çizdim ve geliştirmeye devam ediyoruz. Biraz iyi niyetli olun. Başarılar dediğin için teşekkür ederim ayrıca.
Malesef kendim deniyerek o MMORPG kombinasyonunu olusturdum ve gerçekten bunu bugsuz olusturmak çok az bir oran. Ben kendi skillimi kodluyorum bu arada ek paket falan indirmiyorum. Ben senin sunucunu kotulemiyorum ama cidden Gerçek bir MMORPG olmasi icin gereken bazi şeyler vardir Seviye/Sinif/Büyü/EditCanavar/EditEsya/NPCSatici/EsyaGelistirmeSistemi/EsyaBirlestirmeSistemi/OzelXPSistemi/Canavarlardan%oranla esya dusme sistemi/Gorev sistemi / zindan sistemi ve daha fazla sistemi kusursuzca birbirine baglamak gerçekten cok az kisinin yapabilcegi bisey. (benim gibi). Ama gelip buraya plugin adlarini açıklayip onlari paylasirsaniz zindevcraft gibi çocuklarin eline gider sunucu. Basarilar dedigim seyleri yapabilirseniz baya güzel olucaga benziyor.

mustafalar1

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim:Mustafa
Ne olmak istiyorsun:insan
oyundaki ismi siz mi ayarlıyosunuz oyundaki ismim: samurai247
skinsiz olsun diyosanız WF3
bide sv açıkmı

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hikayeyi yazmadığım için bunları söylemen mantıklı. Benim hatam olmuş. Hikayenin ana konusu şöyledir; orta-dünya'da barış içinde yaşayan ırklar kötü güçlerin saldırısına uğrar ve bir savaş başlar. Elfler, cüceler ve büyücüler saldırılara dayanamayıp İnsan Krallığı Midgard'a göç ederler. Ve saldırılara buradan dayanmaya çalışırlar. Anlayacağın diğer şehirler istila altında ve tecrübe puanları oralardan kazanılacak. Midgard'da ise insanlar çalışacak, ev-arsa alacak yani yaşayacak. Ayrıca vip paketlerini daha düzenlemedim onları ayarlayacağım biraz saçma olmuş farkettim. Ve whitelist olacak, emin ol belli bir seviyenin üzerinde oyuncu kitlesi olur. Öyle umuyorum. Eleştirilerin için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1388157566,1388157395][/DOUBLEPOST]
Herkes gibi sende yanlış anlamışsın. Ben oraya oyuncu başvurusu için form koymadım yetkili alımları için form koydum. Bak varsayalım 30 yaşındasın, en azından konunun hepsini okumanı beklerdim. Kırmızı yazdım oraya kocaman ama sen de diğerleri gibi algıda seçicilik yapıp, sabırsızlanıp oraya bakmışsın, yanlış anlamışsın.[DOUBLEPOST=1388157814][/DOUBLEPOST]
Bak sende okumamışsın, arkadaşım önce tamamını bi oku konunun sonra eleştir. Oraya yazdım tek tek skilleri yazamam burda fakat sistemler çok iyi oturmuştur. Yani en yüksek level bir warriorla en yüksek level bir rogue savaştığı zaman kazanan olmaz. Bunun anlamını bildiğini düşünüyorum. Ben seni anlamadım her şeyi tek tek yazmamı mı istiyorsun? Classlar yazıyor bu arada onlara bak. Ama yaratıkları ve eşyaları burda tek tek yazamam.[DOUBLEPOST=1388157936][video koDOUBLEPOST]
Arkadaşım bu sunucu sadece y türünde değildir. Başlıkta da yazdığım gibi mixtir. Yani buna bir isim veremiyorum ben rpg veya survival gibi. Farklı oyun tarzlarının birleşimi gibi düşün.
merak etme konuyu iyice okudum ama 'skill sistemimiz çok güzel' demekle skill sistemi yaapılmıyor bu skill sistemi hakkında bilgi verebilirdin resim koyabilirdin 1-2 tane canavar resmi koyardın skiller hakkında 1 tane video koyardın sen şimdi gelip 'skill sistemimiz tam bir şekilde oturdu' diyince bizimde sana 'OOOOOO sunucun çok harika' dememizi bekleyemessin benim demeye çalıştığım şeye örnek vericek olursak:sen bir dedektifsin bir cinayet işlendi ve sen cinayet işleyeni buldun ama kanıtın yok kanıtsız mahkeme bunu kabul eder mi?

erdemminedead

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim :Mehmet Utku
Ne olmak istiyorsun :İnsan

eğer alırsanız sevinirim çok istiyorum
şimdiden teşekkürler

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim: Enis

Ne olmak istiyorsun: eğer bir ırkta az kişi varsa oraya gelebilirim ama mümkünse insan olmak isterim

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bahsettigin seyin ismi skill degil spelldir, skill ise bir seyi yapabilme kapasitesidir. Mesela odun kesebilmek, maden kirabilmek gibi.

LG Nexus 4 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi