[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
harika olucak galiba gelmek için sabırsızlanıyorum

berkecan238

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsim:Berkecan
Ne olmak istiyorsun: ben cüce olmak istiyorum(warrior)

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mmorpg kurmak öyle herkesin yapabileceği bir şey değildir öyle yapılar yaparak mmorpg kurulmaz nerde yaratılar nerde class sistemindeki eşyalar,görevler,level sistemi,skill sistemi?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İsim:Alisaid

Ne olmak istiyorsun:İnsan

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İsim: Şan

Ne olmak istiyorsun: İnsan

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ve bu arada sunucunuzun 1 hafta içinde açılması lazım yoksa konunuz kapanır! ve pek 1 hafta içinde açılacağa benzemiyor

vixoender69

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsim : Batuhan
Ne olmak istiyorsun : İnsan

canberkcari

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harbiden harika bir server olucağa benziyor , MMORPG ile RolePlay in bir arada olmasında sıkıntılar olabilir ancak benze yetkili kadrosu bunu aşabileceğe benziyor .

Son düzenleme:

ProBossKz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsim:Cengiz
Yaş:15 (not yas dorudur Bazıları gibi biyerlerimden atmıyorum)

Ne olmak istiyorsun:Cüce

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server mükemmel. Sabırsızlıkla bekliyorum :notch: :notch: :notch:

Son düzenleme:

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mantık güzele benziyor fakat şehirlerin boyutuna bakınca yüzlerce kişi gerekiyor o kadar kişinin katılacağını sanmıyorum bu yüzden şehirlerin büyük olması kötü olmuş. VIP paketlerinde anlamadığım Bir yerde sadece 1 tane kral olur her VIP alan kral olucaksa kim yöneticek, özellikle mithrandir. Son olarak pek RP sayılmaz eminim chatten "qnq" yazanlar olucaktır. Bunun dışında zevkli ola bilir fakat açılmasına daha baya var.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir mmorpg server yaş istiyor gereksizlik bu egoistlik dahi olabilir seviyesizlik sen kimsin insanları yaşa göre değerlendiriyorsun.Yaşa göre insanları değerlendiriyorsak sen 8 bende 30 yaşındayım.

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mantık güzele benziyor fakat şehirlerin boyutuna bakınca yüzlerce kişi gerekiyor o kadar kişinin katılacağını sanmıyorum bu yüzden şehirlerin büyük olması kötü olmuş. VIP paketlerinde anlamadığım Bir yerde sadece 1 tane kral olur her VIP alan kral olucaksa kim yöneticek, özellikle mithrandir. Son olarak pek RP sayılmaz eminim chatten "qnq" yazanlar olucaktır. Bunun dışında zevkli ola bilir fakat açılmasına daha baya var.
Hikayeyi yazmadığım için bunları söylemen mantıklı. Benim hatam olmuş. Hikayenin ana konusu şöyledir; orta-dünya'da barış içinde yaşayan ırklar kötü güçlerin saldırısına uğrar ve bir savaş başlar. Elfler, cüceler ve büyücüler saldırılara dayanamayıp İnsan Krallığı Midgard'a göç ederler. Ve saldırılara buradan dayanmaya çalışırlar. Anlayacağın diğer şehirler istila altında ve tecrübe puanları oralardan kazanılacak. Midgard'da ise insanlar çalışacak, ev-arsa alacak yani yaşayacak. Ayrıca vip paketlerini daha düzenlemedim onları ayarlayacağım biraz saçma olmuş farkettim. Ve whitelist olacak, emin ol belli bir seviyenin üzerinde oyuncu kitlesi olur. Öyle umuyorum. Eleştirilerin için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1388157566,1388157395][/DOUBLEPOST]
bir mmorpg server yaş istiyor gereksizlik bu egoistlik dahi olabilir seviyesizlik sen kimsin insanları yaşa göre değerlendiriyorsun.Yaşa göre insanları değerlendiriyorsak sen 8 bende 30 yaşındayım.
Herkes gibi sende yanlış anlamışsın. Ben oraya oyuncu başvurusu için form koymadım yetkili alımları için form koydum. Bak varsayalım 30 yaşındasın, en azından konunun hepsini okumanı beklerdim. Kırmızı yazdım oraya kocaman ama sen de diğerleri gibi algıda seçicilik yapıp, sabırsızlanıp oraya bakmışsın, yanlış anlamışsın.[DOUBLEPOST=1388157814][/DOUBLEPOST]
mmorpg kurmak öyle herkesin yapabileceği bir şey değildir öyle yapılar yaparak mmorpg kurulmaz nerde yaratılar nerde class sistemindeki eşyalar,görevler,level sistemi,skill sistemi?
Bak sende okumamışsın, arkadaşım önce tamamını bi oku konunun sonra eleştir. Oraya yazdım tek tek skilleri yazamam burda fakat sistemler çok iyi oturmuştur. Yani en yüksek level bir warriorla en yüksek level bir rogue savaştığı zaman kazanan olmaz. Bunun anlamını bildiğini düşünüyorum. Ben seni anlamadım her şeyi tek tek yazmamı mı istiyorsun? Classlar yazıyor bu arada onlara bak. Ama yaratıkları ve eşyaları burda tek tek yazamam.[DOUBLEPOST=1388157936][/DOUBLEPOST]
Forumda Tek Adam Akıllı Rpg Yok.
Fallen Kingdom Vardı Ondada Rol Yapmayan Bebeler Dolmustu.
Simdi Yeni Moda MMORP Hayır MMORP İstesek Gidip Knight Metin2 Oynardık
Arkadaşım bu sunucu sadece mmorp türünde değildir. Başlıkta da yazdığım gibi mixtir. Yani buna bir isim veremiyorum ben rpg veya survival gibi. Farklı oyun tarzlarının birleşimi gibi düşün.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1388157814][/DOUBLEPOST]

Bak sende okumamışsın, arkadaşım önce tamamını bi oku konunun sonra eleştir. Oraya yazdım tek tek skilleri yazamam burda fakat sistemler çok iyi oturmuştur. Yani en yüksek level bir warriorla en yüksek level bir rogue savaştığı zaman kazanan olmaz. Bunun anlamını bildiğini düşünüyorum. Ben seni anlamadım her şeyi tek tek yazmamı mı istiyorsun? Classlar yazıyor bu arada onlara bak. Ama yaratıkları ve eşyaları burda tek tek yazamam.[DOUBLEPOST=1388157936][/DOUBLEPOST]
Arkadaşım bu sunucu sadece mmorp türünde değildir. Başlıkta da yazdığım gibi mixtir. Yani buna bir isim veremiyorum ben rpg veya survival gibi. Farklı oyun tarzlarının birleşimi gibi düşün.

1-)Çok mantıksız o zaman sebebide warrior yakın saldırıda almalıdır rogue yi fakat berabere olması saçmalık.Biraz mantıklı yap
2-)Böyle bir serverın rp içermesi imkansızdır rp yazısını kaldır.