[1.7.2] Lorecraft 2 - The Legend of Talos (Yakında)

Sunucu açıldı diyelim;

• Gelirim, bal gibi de oynarım.

Kullanılan: 162 66.9%
  • Bilemedim, biraz daha bilgi ver, anlamadım.

Kullanılan: 34 14.0%
  • Açıkça söyleyeyim beğenmedim, gelmem.

Kullanılan: 46 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    242

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kötülediğiniz, Aşağıladığınız sunucu şu an Türkiye'nin en iyi rp sunucusu olma yolunda ilerliyor. Başarıların devamını dilerim.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shadow Fax barış ilk başta bize karşı rp bilmiyor gibi davrandı vede berbat bir sunucu açtı ama anladı hatalarını anlaşılan doğru düzgün oldu bu sefer server

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu serverda sevmediğim bir konu var.Yeni eklenmiş ve büyücü olmak için ''bağış yapmak'' (bağış adı altında para kazanmak gibi geldi bana çünkü diğer classlardan çok üstün bir class.)gerekiyor.Bence özel VIPler filan satılsın mesela Assasin paketi filan.Bundan para kazanmaya çalışmayın lütfen.Kınıyorum.

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvuru sorularının gerekenden kolay olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çok optimistik cevaplanıyor başvurular. Korkmayın. Bir iki satırcık okuyun bir şey olmaz.[DOUBLEPOST=1392478867,1392478821][/DOUBLEPOST]
Bu serverda sevmediğim bir konu var.Yeni eklenmiş ve büyücü olmak için ''bağış yapmak'' (bağış adı altında para kazanmak gibi geldi bana çünkü diğer classlardan çok üstün bir class.)gerekiyor.Bence özel VIPler filan satılsın mesela Assasin paketi filan.Bundan para kazanmaya çalışmayın lütfen.Kınıyorum.
Nitrado sunucuyu hayrına mı verdi bana? Para kazanmak değil onun adı, koskocaman yazıyor BAĞIŞ diye.

BARIS95

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu doldurmalısın. Konuyu kirletme.

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru sorularının gerekenden kolay olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çok optimistik cevaplanıyor başvurular. Korkmayın. Bir iki satırcık okuyun bir şey olmaz.[DOUBLEPOST=1392478867,1392478821][/DOUBLEPOST]
Nitrado sunucuyu hayrına mı verdi bana? Para kazanmak değil onun adı, koskocaman yazıyor BAĞIŞ diye.
Yok,hayır bağışla hiçbir sorunum yok hatta güzel bir şey.Ama büyücü formuna bakarken (bağış demeyeceğim) açıkça paralı olduğunu gördüm.Ben mi yanlış gördüm,hata felan mı var noldu yani ?Bu yüzden özel VIP yapın dedim.Yoksa bağıştan zorum yok.

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Roller'i para ile satmıyoruz. Donator yolu ile sunucumuza katkıda bulunan kişilere Hediye ediyoruz.
Eğer para kazanmak gibi bir amacımız olsaydı, Rp sunucusu kurmak yerine Oradan buradan bulduğumuz plugin paketleri ile Factions sunucusu açardık.

Son düzenleme:

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Staff'tan birine böyle bir şey söylemen çok hoş. Yazdıklarımı bir kez daha gözden geçirmeni öneririm.

superchargedcreeper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör derken ? bu arada nerede imalı konuştuğunu anlayamıyorum. ''(!)'' öneririm :D[DOUBLEPOST=1392490827,1392490607][/DOUBLEPOST]Edit(ÖNEMLİ):Yetkili birisi bana söylesin.Büyücü paralı mı,parasız mı ?

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maiar[Büyücü] Rolleri donator yolu ile alınmaktadır. Büyücü Formunu doldurulduktan sonra, Maia olarak aktif rol yapabilirsiniz.

Son düzenleme: