Wither Tower (caga Adventure) Zombi Kulesi

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caga adventureden herkese merhabalar
Caga adventure oldukça iyi bir pvp kalibiyetinizi güclendiricek bir harita ile sizlerle metin 2 oynayan arkadaşlar bu haritayı oldukça iyi tanıyacaklardır
AMAÇ :
Tüm Zombi kulesinde katları tek tek geç kuleleri gecmek icin her katta belirli seviyede xp toplamanız gerekiyor en üst katın 1 altında zombi boss u öldürmelisiniz son katta witheri öldürerek oyunu bitiriceksiniz
Resimler ,
1.
2.
3.
4.
5.
Video
Dowload
Media fire:
http://www.mediafire.com/?6j9zuru807womyq
Başarılar dileriz
Mini uyarı
Harita 1.4.7 ve üzeri mc versiyonları icin uygundur düsük versiyonlarda hatalı oynayabilirsiniz
Caga adventure (Fark yaratır)

efesenoz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Metin 2 yi 2 yıl 3 yıl kadar oynadım.Pişmanım:bored:.
Ama bu güzele benziyor.Bakarım belki

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:p Map yapmayı bırakın Caga adventure her neyseniz daha gamerule kullanmayı bilmiyorsunuz.

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
:p Map yapmayı bırakın Caga adventure her neyseniz daha gamerule kullanmayı bilmiyorsunuz.
Kardeş sende rica ediyorum cok bilmişlik yapma ve grubuda kapatmayı düşünmüyorum biz burda harita yaparken hem egleniyoruz hem eglendiriyoruz fazla bilgili olabilirsin sen tamam ama bilgisiz olanlarada alay konusu yapma

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş sende rica ediyorum cok bilmişlik yapma ve grubuda kapatmayı düşünmüyorum biz burda harita yaparken hem egleniyoruz hem eglendiriyoruz fazla bilgili olabilirsin sen tamam ama bilgisiz olanlarada alay konusu yapma
:p Tamamda kendinizi bir şey sanmayın.

Jekee007

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gel sen yap senin gibi olsaydık 9 yılda bir haritayı yapardık 8 yılda bir tane yapabildiysen ne şahane :pray:

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banamı öyle geldi acep? :eek:
Emin ol sana öyle gelmiştir grubumuz diye belkide hava yapıyoruz falan sanmış olabilirsin sanada hak veriyorum dediklerin konusunda ama biz sadece eğlence amaclı actık grubu map yapmayı seven kişilerin yeteneklerini grup icinde kullanmaları daha iyi oluyor az öncede dedigim gibi hem eğleniyoruz hemde elimizden geldigince eglendiriyoruz bizim yani hava yapma gibi bi durumumuz yok kuşkun olmasın

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Caga kardeşim biraz Wither's Challange ye kaçmış biraz bu ama :D güzel yine de
[Edit:Bir ara beraber bi map yapmalıyız..]

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha özenli yapabilirdiniz.