Wither Tower (caga Adventure) Zombi Kulesi

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size bir önerim var Caga Önerim Şu:Benide Gruba alın isterseniz MCEdit ile haritalar yapalım? Videoda çekiyorsunuz hem?

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caga kardeşim biraz Wither's Challange ye kaçmış biraz bu ama :D güzel yine de
[Edit:Bir ara beraber bi map yapmalıyız..]
raptor grup dışı kişilerle harita yapımına kapalıyız
Uranos caga adventure 2.grup alımları acık basvuru yaparsan tabikide katılabilirsin

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
raptor grup dışı kişilerle harita yapımına kapalıyız
Uranos caga adventure 2.grup alımları acık basvuru yaparsan tabikide katılabilirsin
Başvurumu? Başvuruyamı uğraştırıcaksınız beni :p isterseniz MCEdit Konumuda vereyim almıyorsanız almıyoruz deyin.

cancom

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
işte CagaAdventureye yakışır bi map daha süper yapiyonuz bitirdim ve cok eglenceliydi ins bidaki mapta iyi olur KOLAY GELSİN :)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvurumu? Başvuruyamı uğraştırıcaksınız beni :p isterseniz MCEdit Konumuda vereyim almıyorsanız almıyoruz deyin.
sizinle ilgili yeterince bilgiye sahibim kuşkunuz olmasın başvuru formu önemli bir şey değil caga adventure skype iletişim adresini kullanın yönetici jeke yada ben caga size yardımcı olabiliriz katılım konusunda harita yapımlarımızın günlerini söyleyebiliriz
cancom teşekür ederiz

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sizinle ilgili yeterince bilgiye sahibim kuşkunuz olmasın başvuru formu önemli bir şey değil caga adventure skype iletişim adresini kullanın yönetici jeke yada ben caga size yardımcı olabiliriz katılım konusunda harita yapımlarımızın günlerini söyleyebiliriz
cancom teşekür ederiz
Ekledim Uğurcan :p

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ya caga grubunuza katılmak isterdim de benim de bir grubum var :D bırakmak istmiyorum..

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya caga grubunuza katılmak isterdim de benim de bir grubum var :D bırakmak istmiyorum..
Grubuna saadık olman güzel bir şey gerçekden grup arkadaşlarını sevdiğini gösteriyorsun
Bilgilendirme
Ölüm adası adlı harita çalışmaları hafta sonu başlatılacaktır

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senaryo yapıcak adam lazım ekibe alabilirim.

DJ_Minecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caga sana bir şey sorucam sen single player command mı kullanıyorsun.

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caga sana bir şey sorucam sen single player command mı kullanıyorsun.
1.4.7 den sonra bu command kaldırıldı haritalarımızı multiplayerde yaptıgımız icin commandları plugin olarak atıyoruz bu sayede kullanıyoruz ve sorularınızı lütfen facebook sayfamızda sorun