Firecraft Vanilla Survival / 1.10 / Whitelist / Başvurular Açılmıştır!

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pvp delileri zaten genelde 1.7 de ve 1.8 de oluyo spam click yaparak kesiyolar yeni (muhteşem)pvp ile böyle insanların sorun olacağını sanmıyorum.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Pvp delileri zaten genelde 1.7 de ve 1.8 de oluyo spam click yaparak kesiyolar yeni (muhteşem)pvp ile böyle insanların sorun olacağını sanmıyorum.
Aynen iyiki 1.10 sunucu bura.1.9 da survival games oynadım adamlar düzgün dalamıyor normalde adam l öldüremezlen şimdi hiç sıkıntı çıkmadı.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
PvP yi neden kötülüyorsunuz anlamadım ? Bence çoğu şeyden mütiş bir şey.Zaten Minecraft oynayan insanların çoğunluğu PvP için oynuyor.Kötü olan PvP değil,PvP yi kötü amaçlar için kullanan insanlar...

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PvP yi neden kötülüyorsunuz anlamadım ? Bence çoğu şeyden mütiş bir şey.Zaten Minecraft oynayan insanların çoğunluğu PvP için oynuyor.Kötü olan PvP değil,PvP yi kötü amaçlar için kullanan insanlar...
Kimse Pvp yi kötülemed ki.Ayrıca minecraft bir pvp oyunu değil sandbox oyunu,pvp oyunu arayan birisinin bunu oynaması çok saçma.Çünkü minecraft hiçbir zaman Pvp si ile öne çıkan bir oyun olmadı aksine oyuncularına verdiği özgürlük ile tanındı.Biraz yanlış anlamışsın sanırım sen bizi :)

Senttor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayy ayol düşündükçe heyecanlanıyorum. Ne zaman açılır acep.

TitanSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buildleri Beğendim Konu Düzenine Daha Fazla Önem Verirsen Daha İlgi Çekebilir Sunucu Başarılı İyi Oyunlar

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
O değil de bazıları buildleri beğendim demiş.O yerler sunucunun spawnı falan değil? Sunucuda ki oyuncuların hayatta kalma modunda yaptıkları yapılar. Sunucu vanilla mod falan hiçbir şey yok. Umarım ona göre yorum yapıyorsunuzdur.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malebolge

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emin değilim nasıl yapılıyor ama kendi biomelarınızı yaratabilirsiniz mesela nether ama asıl dünyada veya kilden ağaçlar olan biomelar falan kodlarla yazılıyordu.
26. dakikadan itibaren bahsettiğim şey ile ilgili görüntüler görebilirsiniz. cidden çok hoş ve vanilla minecraftı bozmuyor.
ilginizi çekebilir. bu arada formumu gönderdim e-mail'den, okumakta kolay gelsin :D
Cevabı geç yazıyorum ama videoyu izledim. Oldukça ilginç olmuş ancak nasıl yapılır pek araştırmadım. Bir de Keralis'in dediğine göre towny servermış. O serverlar hakkında da bir bilgim yok.

Bir de server hakkında bir güncelleme:
Serverı cumartesi günü ininal le almayı başardık. Ancak panelde sadece 1.7 ve 1.8 vardı. Jar dosyası da eklenemiyor. Destekle görüştük, jar ı atın ekleyelim dediler. Dün attık ama yetkili uzun yoldayım dedi. Bugün cevabını bekliyoruz.
Bir diğer konu da; başvuruların çoğunu kabul etmeye çalışıyoruz ama 20 kişiyi geçeceğiz gibi görünüyor. Slotu arttırırsak da sunucuyu uzun süre finanse etmek zorlaşabilir. Ne yapacağımızı bilmiyoruz.
Serverda oynamak için heyecanlı olduğunuzun farkındayım. Serverı en kısa zamanda açmak için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isterim. İyi akşamlar, iyi forumlar :şapka:

Son düzenleme:

xXFarukonXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-Kullanıcı adı:warden521
-(Zorunlu değil) Skype: Faruk Balyen (müzik teriminin resmi var)

-Minecraft oynarken ne yapmayı seversin? minecraft oynarken survival ağırlıklı gelişmek isterim
-Başka oyuncularla ilişkilerin nasıldır? iyi anlaşırım ama küfür sevmem bana küfür edene tepkim az kötü olur
-Minecraft`ı ne zaman oynamaya başladın? 6 yaşımdayken
-Daha önce nasıl serverlarda oynadın? Arkadaşlarınla oynadın mı? hep arkadaşlarımla oynarım genelde girdigim sw lar kolay hack bulunanların yeriydi
-Serverımıza neden katılmak istiyorsun? güzel temiz bi servera benzio güzelliklerle dolu temiz bir sayfa :)
-Server hakkında ne düşünüyorsun? resimler ilgimi çekti kurucuya başarılar

-Başkalarının yaptıklarını bozmayı sever misin? genelde sevmem ama tabii ki eyer biri senin emeğini maf ederse hesabını almak gerek
-Hangi youtube kanallarını takip ediyorsun? ************* . müzik kanalları . burak oyunda . oyun portal ...
-Ama her şeyden önce güvenilir misindir? evt sadece güvenilir olamadığım tek şey pvp de iyi olmam :D

Cereburn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium değil sanırım,olsa da olur olmasada olur.Başvuru yaparız :)

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimse Pvp yi kötülemed ki.Ayrıca minecraft bir pvp oyunu değil sandbox oyunu,pvp oyunu arayan birisinin bunu oynaması çok saçma.Çünkü minecraft hiçbir zaman Pvp si ile öne çıkan bir oyun olmadı aksine oyuncularına verdiği özgürlük ile tanındı.Biraz yanlış anlamışsın sanırım sen bizi :)
Ama şu an PvP si ile öne çıkan bir oyun..

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama şu an PvP si ile öne çıkan bir oyun..
Hayır değil youtube da 5-10 kanal çekiyo diye pvp si ile öne çıkan bir oyun diyemezsin.Bu bi sandbox oyunu ve minecraft 7 yıldır oyunculara verdiği özgürlükle öne çıkan bir oyun.Konuyu daha ilerletmeye gerek old. düşünmüyorum.

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır bütün minecraft çeken kanallar pvp çekiyor.Sende youtube daki bu çoğunluğa 5-10 kanal diyemezsin 200 den fazla.Asıl PvP çekmeyen 5-10 kanal.Genelde PvP aşırı yaygın.Ama bu forumda değil ne yazıkki.Ve PvP yi yanlış anlamışsın. PvP =Player Vs Player yani Build Battle da bir PvP..

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır bütün minecraft çeken kanallar pvp çekiyor.Sende youtube daki bu çoğunluğa 5-10 kanal diyemezsin 200 den fazla.Asıl PvP çekmeyen 5-10 kanal.Genelde PvP aşırı yaygın.Ama bu forumda değil ne yazıkki.Ve PvP yi yanlış anlamışsın. PvP =Player Vs Player yani Build Battle da bir PvP..
Bütün minecraft çeken kanallar pvp çekmiyor ben Türk kanalları pek takip etmiyorum ancak yabancı kanallarda iş böyle değil.Sen sadece Türkiye den bahsediyosun ben ise dünyadan.Sen dediğimi iyi oku dostum.