Sonvita | Baskınlar -15 Silah - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil - İşler #Bakımda Açılacak !

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucu efsane, tek kelimeyle sıradışı.:şapka:

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nerden alcaz araba bide demir topluyozya işleme ve satmaya yerleri birbirine çok uzak :( arabasız gidilmiyo
Arabalar şehirlerdeki galerilerden alınabilir, galeriler map'da işaretli olmayabilir fakat sanırsam 3 şehirdede arada satış yeri var fiyatı 1000 TL serverdeki yardımsever polislerimiz var onlardan rica edersen sana araba alabilirler.

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
polis ler rezil neden rezil şimdi orda adam bana vurdu kaçtım ilk devam etti sora bende buna saldırdım polis baktı geldi beni öldürdü QW:EQ polise diyorum adam beni öldürüyor sen izliyosun ben saldırınca beni öldürüyosun adamda bu sefer ihbar et diyor yahu ben nesini ihbar edeyim daha :S?

tunasofiyar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
polis ler rezil neden rezil şimdi orda adam bana vurdu kaçtım ilk devam etti sora bende buna saldırdım polis baktı geldi beni öldürdü QW:EQ polise diyorum adam beni öldürüyor sen izliyosun ben saldırınca beni öldürüyosun adamda bu sefer ihbar et diyor yahu ben nesini ihbar edeyim daha :S?
Server güzel buna diyecek birşeyim yok fakat ilgi gerçekten yetersiz. Bu yüzden haklısın kardeş dibine kadar hak veriyorum

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Polis ekipleri müdahale sırasında saldırgan olarak sizi görmüşler ve gerekli işlemi yapmışlar kimin suçlu kimin suçsuz olduğu silahlı çatışma anında, mekanında
pek belli olabileceğini sanmıyorum.Etrafta gerçekleşen RDM olayları olsun soygunlar olsun, bunu etkiler.
Server güzel buna diyecek birşeyim yok fakat ilgi gerçekten yetersiz. Bu yüzden haklısın kardeş dibine kadar hak veriyorum
İlgi aslında maksimum derecede ilgi için ts3 adresi kurduk bir sürü rehberimiz adminimiz yardımcı olucak insanlarımız var.Ts3 biz sizler için kurduk ancak kullanmayan birçok oyuncumuz bulunuyor, oyun içinden verilebilen yardım karmaşıklık açısından biraz zor.Ona rahmen tüm gelen herkese en detaylı şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz..